Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Jotek napisał:

Pomysl super i kolorystyka rowniez. Spasowanie z zawiasem i zaciskoem na piczy klak . Szacun

A jak jakosciowo ta chinska baza pod rotor ? Nie boisz sie to to bedzie najslabszy punkt i te ramiona zaczna w koncu pękac ?

Oryginalnej styling 65 szkoda by bylo ciac i wymiarami pewnie by sie juz nie zgralo ale jednak jakosc okreslona felga prezentuje

To są niemieckie felgi 17 cali na wzór s65. Czy wytrzymają to się okaże jak nie to je wyrzucę, temat jest totalnie nie znany i jak to się będzie zachowywać wyjdzie w praniu i nie będę nic ukrywał pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ryyyan napisał:

Kto robił koło ?

Pomysł mój, początkowo rozpoczął „dzidziuś” z poznania ale po drodze nie dogadaliśmy się i zabrałem mu rotory wycięte i częściowo wyspawane pod toczenie, szukałem rantów radinox i jedyny człowiek który zgłosił się z towarem był jak zwykle  Łukasz bo nikt nie miał 3.75 radinox o takiej średnicy wewnętrznej jak ja potrzebowałem. Finalnie malował je Łukasz Kędziela w schodow chrom jaśniejszy odcień. Jest mega mix osób które tworzyły to koło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukas640 napisał:

Jest prze kot bandyta :o Finalnie 10 i opona 225/35 i 11 z oponą 245/35?

Przód tak tył jeszcze nie wiem walczymy bo jest lekko za mocno. Pasowało by dać oponę 30 zamiast 35 ale nie widzę takich opon w 18 calach. Na chwile obecna będziemy toczyć tył gdzie Max da się ugrać 8mm , mogę dać większy kąt bo teraz jest Ok 4 stopnie. Działam i zobaczymy jak to się finalnie skończy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł, pomiary, szacun mega za podjęcie się tematu. Technicznie ogarnięte lecz efekt końcowy pozostawia jednak niedosyt. Może przez to, że ramiona kryją rant. Koła świetne lecz większy szał zrobiły BBS na Twojej m3 lub stare RH. Dokładki moim zdaniem nie potrzebne i zbędne..nie wyglądają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ryyyan napisał:

Dawid szacunek na pewno za to ze jesteś pierwsza osoba na świecie która z Darków zrobiła customa 3tlg :lol: , te nakładki tez takie sobie

 

LESS IS MORE

Masz fan szacun, śmiejesz się masz prawo a wiesz co wali mnie te twoje uśmieszki bo ja jestem zadowolony i w gdzieś mam tą szyderę bo właśnie przez to weryfikuje kto kim jest.  Zrobiłem świadomie to co chciałem z felgą z 18 nie mogłem wiec poszła 17 z napisem german choć w du*** miałem napis jaki tam jest. Od początku świadomie robiłem to co miałem zaplanowane. Dla Ciebie dare dla mnie sztos  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokładki w carbonie to niżej  podsunę jeszcze pomysł na skrzydło i dyfuzor, myślę że do tego diabła to podpasuje... Odnośnie samych felg jak dla mnie za grzecznie do tej francy, może koła podmienić z cabrio jeśli podpasuje bo bardziej bym je tu widział lub np mito w 18" by odsłonić bardziej to co jest za felga:-P jakie koło planujesz do upalania? Widziałbym tu surowy bbs rc 300 na fajnym mięsie, ale wiadomo to ma być twoja wizja a nie nasze sugestie, Piona

271884338_1662793080718529_5987876267744745787_n.webp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia miałem już dawno, o pomyśle koła też ale finalnie mi się mega podoba, nawet kosztem zasłonięcia rantu, muszę podjechać i zobaczę na żywca!te dokładki mogą dodać tego klimatu akurat w tym aucie będzie to pasować

 

Pozdro

 

Ps. Kamil z Lublina robił castoma z dare lm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Zdjęcia miałem już dawno, o pomyśle koła też ale finalnie mi się mega podoba, nawet kosztem zasłonięcia rantu, muszę podjechać i zobaczę na żywca!te dokładki mogą dodać tego klimatu akurat w tym aucie będzie to pasować

 

Pozdro

 

Ps. Kamil z Lublina robił castoma z dare lm

Marek nie ma jak to się dojebać do dare felgi z napisem made in german. Mało tego gdyby był wybór to co nie dołożę nawet 5000 koła za je***y napis oem BMW bo co ciałem oszukać zabrać monetę do kieszeni. Faktyczne  włożyłem monetę do kieszeni budując projekt za 150 koła zrobiłem dare felgi śmiejmy się . Ha ha ha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję to co robisz z tym autem bo każdy z nas chciał by mieć tak zaawansowany projekt. Myślę że Rayyyyanowi nie koniecznie chodziło żeby się z ciebie wyśmiewać. Na Syndykacie przyjęło się że pakujemy do swoich aut to co najlepsze tak żeby nie było można kwestionować danego wyboru a ty postawiłeś na chinski rotor a przecież miałeś duży wybór felg. Nikt nie wie jak będzie się ta felga zachowywać pod obciążeniami i sam jestem ciekaw jak będzie się to sprawować. Na pewno nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego auta do tego rodzaju testów, więc z ciekawością będę obserwował dalej ten wątek. Wizualnie jest to ciekawy custom i napewno pasuje swoim sportowym charakterem do auta. 

Powidzenia i życzę żeby wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bartek.P napisał:

Szanuję to co robisz z tym autem bo każdy z nas chciał by mieć tak zaawansowany projekt. Myślę że Rayyyyanowi nie koniecznie chodziło żeby się z ciebie wyśmiewać. Na Syndykacie przyjęło się że pakujemy do swoich aut to co najlepsze tak żeby nie było można kwestionować danego wyboru a ty postawiłeś na chinski rotor a przecież miałeś duży wybór felg. Nikt nie wie jak będzie się ta felga zachowywać pod obciążeniami i sam jestem ciekaw jak będzie się to sprawować. Na pewno nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego auta do tego rodzaju testów, więc z ciekawością będę obserwował dalej ten wątek. Wizualnie jest to ciekawy custom i napewno pasuje swoim sportowym charakterem do auta. 

Powidzenia i życzę żeby wszystko było ok.

 

ostatni raz to napisze nie postawiłem  na  chiński rotor musiem Iść z bazy 17 aby ugrać 18. Jak to się ro***bie to to wy***ie do śmieci i zrobię coś nowego. Zły jestem na te ha ha ha bo to wyglada jakbym chciał  coś na sile robić. Te auto to moja pasja kocham to i mam łeb zjebany na tym punkcie i przyznam słabo się czyta wpisy że z dare jestem pierwszy na świcie to nie jest miłe po prostu.  Pisałem wyrazie to felga na zlot nic więcej. Do napierdalania gdzie nie ma tu żadnego projekt który ktoś potrafi załadować wykorzystać moc. Dużo moich przyjaciół dzwonili mówiąc Dawid nie pokazuj nic bo Cię zjadą. Teraz okazało się że mam darki z Chin i jest śmiesznie.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło bardzo ciekawe , ramiona rotora fajnie nachodzą na rant a kolor super się wpasował i idealnie gra z czerwienią karoserii ;) co do dokładki progu to nie jestem zwolennikiem takich dodatków w autach z dawnych lat ale przy nowej cygańskiej feldze nabiera to sensu i nawet pasuję :P

Dawid ten tył jednak ciężko będzie spasować na tej oponie i ja wiem że rozmiaru opon o profilu 30 nie ma a by siadło lepiej.Możesz teraz zrobić fotę jak masz wszystko fizycznie w domu jak wychodzą wysokości całego koła przód vs tył?

 

Co do pierwszych Custome z Darkow w  to na tym forum z 2 lata temu były już takie i to z prawdziwych Custom  Dare LM  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy. Niby ciągle gadane że na syndykacie nie ma klepania po plecach. Tak już jest tutaj. Choćby nie wiem ile pracy włożone było. Jeśli coś jest nie tak to jest to mówione wprost. Więc czemu się unosisz jak ktoś wytyka chiński rotor? Naturalna sprawa, zero jedynkowo. To, że felga była mega skomplikowana do zrobienia, mega dużo pieniędzy pewno poszło, dużo pomiarów wykonanych to nie znaczy, że nie można już mieć zastrzeżeń do chińskiego rotora. Jaka by ta felga nie była to się nie obroni przed tym, że rotor jest jaki jest. Zwłaszcza tutaj na forum. Powinieneś to wiedzieć jako stara gwardia.

 

Nie miej tutaj za złe opinii. Widać, że bardzo pochłonęła Cię ta felga i ten projekt. Nikt nie neguje włożonej pracy bo odjebany kawał roboty. Jednak pozostaje niedosyt. Z pewnością wiele osób czy to nowych czy starych w temacie się z tym zgodzi.

 

Edit. Przyznaję nie doczytałem że rotor nie jest od chinola tylko po prostu nie ori styling.

Zatem moje odniesienie "chińskie" bardziej zmieniał bym na nie oryginalne ( nie pewnego materiału z którego są wykonane). Dalej podtrzymuje, że nie ma co tak emocjonalnie podchodzić. Robota odjebana, zastrzeżenie tylko do jakości rotora. No i kwestia gustu co do samego wyglądu rotora bo mi nie leży że kryje rant. Co nie umniejsza Tobie jako pomysłodawcy, który taki temat robił jaki jedny z pierwszych w ogóle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, feconi napisał:

Nie rozumiem jednej rzeczy. Niby ciągle gadane że na syndykacie nie ma klepania po plecach. Tak już jest tutaj. Choćby nie wiem ile pracy włożone było. Jeśli coś jest nie tak to jest to mówione wprost. Więc czemu się unosisz jak ktoś wytyka chiński rotor? Naturalna sprawa, zero jedynkowo. To, że felga była mega skomplikowana do zrobienia, mega dużo pieniędzy pewno poszło, dużo pomiarów wykonanych to nie znaczy, że nie można już mieć zastrzeżeń do chińskiego rotora. Jaka by ta felga nie była to się nie obroni przed tym, że rotor jest jaki jest. Zwłaszcza tutaj na forum. Powinieneś to wiedzieć jako stara gwardia.

 

Nie miej tutaj za złe opinii. Widać, że bardzo pochłonęła Cię ta felga i ten projekt. Nikt nie neguje włożonej pracy bo odjebany kawał roboty. Jednak pozostaje niedosyt. Z pewnością wiele osób czy to nowych czy starych w temacie się z tym zgodzi.

Tylko to nie jest chiński rotor ale Ok nie będzie chiński dlatego reaguje tak reaguje i nie wiem o jaki niedosyt chodzi, kto tu ma niedosyt bo na pewno nie ja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jotek napisał:

Pomysl super i kolorystyka rowniez. Spasowanie z zawiasem i zaciskoem na piczy klak . Szacun

A jak jakosciowo ta chinska baza pod rotor ? Nie boisz sie to to bedzie najslabszy punkt i te ramiona zaczna w koncu pękac ?

Oryginalnej styling 65 szkoda by bylo ciac i wymiarami pewnie by sie juz nie zgralo ale jednak jakosc okreslona felga prezentuje

Nie ma stylinga 65 jako baza z 17 na Custom na 18. Wybrałem 17 z niemieckiej firmy i szczerze nie myślałem o tym czy to będzie pękać czy nie jeśli coś się wyrazy to wyląduje to w koszu. To koło stworzyłem tylko pod zloty bo kocham 3tlg, kocham tez moc i wikse, chciałem duże mocne hamulce i chciałem to jakoś połączyć. I teraz widzę że jednak jest to jednak „jakoś” połączone gdzie nie ma złotego środka. To set na zlot i nic więcej na codzień i tak będę latał na lekkim mono błocku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że to custom z darków ha ha hi hi.. a ile osób lata na customach z Aluteców na wzór AC Schnitzerów i jest wszystko SUPER, nazywając dodatkowo te koła ori ACS. Jeżeli i w jedym i drugim przypadku są to koła made in germany robione na wzór danego modelu to nie wiem skąd te gadanie o darkach i chińczykach :roll:

 

@dawid82 pomysł na koło super, coś całkiem innego no i extra że 18 ;-) na żywo na pewno będzie to widać lepiej niż na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie się zesrali nie znając tematu, ze zdjęć odczytali dare s65, po czym hahaha pruchnik siana nie ma aby kupić inne rotory oem BMW. nie ma aby dołożyć 5999 netto do projektu i wybrał drogę na skróty bo przecież jest tyle rotorów oem BMW pod big brake z odpowiednim et i wzorem aby zbudować coś czego jeszcze nie było. Specjaliści, eksperci jak ci rodem z TVP info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...