Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Są tacy co brali kredyt na remont łazienki a cała kasa poszła na e36. Tyle ile ludzi tyle historii, co chwile nowe, za chwile będzie trzeba dowód rejestracyjny pokazywać bo inaczej nie będzie akceptacji tematu jak inny właściciel będzie w dowodzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawid82 napisał:

Są tacy co brali kredyt na remont łazienki a cała kasa poszła na e36. Tyle ile ludzi tyle historii, co chwile nowe, za chwile będzie trzeba dowód rejestracyjny pokazywać bo inaczej nie będzie akceptacji tematu jak inny właściciel będzie w dowodzie ;) 

No ja kredytu nie brałem ale w tym roku miało być wesele i nie było bo poszła kasa na e36 bo przecież czymś do ślubu trzeba jechać :lol: wiec bedzie w nastepnym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DERO napisał:

Daniel, kiedyś słyszałem jak dwóch gości na zlocie gada „ze jakiś typ mierzy miarka znaczki” teraz kumam ze to nie sa zarty :D 

Były mierzone grubości lakieru , były sprawdzane mastyki , były mierzone przerwy między elementami blach, były i znaczki , były śrubki w 3tlg i szwy na fotelach - noce były na zlotach ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dawid82 napisał:

Są tacy co brali kredyt na remont łazienki a cała kasa poszła na e36. Tyle ile ludzi tyle historii, co chwile nowe, za chwile będzie trzeba dowód rejestracyjny pokazywać bo inaczej nie będzie akceptacji tematu jak inny właściciel będzie w dowodzie ;) 

Po ostatnich akcjach w internetach to brzmi naprawdę realnie.  :mrgreen:

dobra ja juz nie smiece tu, fajnie się gada, fajnie że są wariaty w tym całym naszym „małym swiecie bemek” bo bez tego nie było by tego wszystkiego, taka prawda. Kumaci lada moment na żywo sie spotkają i normalnie w palnik z dużą dawką humoru 8)
No ale temat tematem. Czekamy na koło i dawaj więcej fot, filmików bo co Ci więcej pozostało, juz tylko ostra jazda i podsycanie internetów :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DERO napisał:

Po ostatnich akcjach w internetach to brzmi naprawdę realnie.  :mrgreen:

dobra ja juz nie smiece tu, fajnie się gada, fajnie że są wariaty w tym całym naszym „małym swiecie bemek” bo bez tego nie było by tego wszystkiego, taka prawda. Kumaci lada moment na żywo sie spotkają i normalnie w palnik z dużą dawką humoru 8)
No ale temat tematem. Czekamy na koło i dawaj więcej fot, filmików bo co Ci więcej pozostało, juz tylko ostra jazda i podsycanie internetów :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

A wiec lista prac i co się teraz na tą chwile dzieje tłumacze i objaśniam.  Jutro lub po weekendzie Michał Małecki zabiera wóz na hamownie, będzie próba strojenia i okaże się ile koni uda się wycisnąć. Po strojeniu auto idzie do garażu i będzie zdjęty cały układ dolotowy, który trafi na stół i będzie robiony nowy na wzór starego w carbonie, przy okazji dojdzie kilka drobiazgów z carbonu ;). Felgi tzn. Rotory są w fazie przygotowawczej do malowania, myśle, że styczeń będą szły do skręcania. Czekam też na części do budowy nowego dyfuzora tył, który będzie zmodyfikowany tak aby pasował z przednią dokładką. To są prace na teraz. Finalnie przed sezonem jeszcze będzie poprawione car audio wraz z nową zabudową bagażnika i wisienką na torcie będzie wizyta u lakiernika na malowanie dwóch tylnich błotników które zniszczyłem wcześniej jak dobierałem odpowiednie szerokości felg. 
 

Na filmiki przyjdzie czas jak się zrobi wiosna bo teraz to nie ma najmniejszego sensu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dawid82 napisał:

Są tacy co brali kredyt na remont łazienki a cała kasa poszła na e36. Tyle ile ludzi tyle historii, co chwile nowe, za chwile będzie trzeba dowód rejestracyjny pokazywać bo inaczej nie będzie akceptacji tematu jak inny właściciel będzie w dowodzie ;) 

k**wa to mnie na syndykat nie wpuszczą... ale o tym będzie szerzej jak się skończy rozprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawid82 napisał:

Tym czasem wróciła do garażu A a m3 prze parkowana do garażu B. Teraz czekamy na sygnał i lecimy na hamownie aby rozwiązać wielką zagadkę z kuniami ;) 

589FDCE6-0B77-4466-B88B-0E1D8A18B41E.jpeg

2FDBF40E-3829-49AA-A620-92E417B54B24.jpeg

9BD2F143-6B20-44D1-BE76-E1140F01240E.jpeg

C58A65B8-CD08-4A12-8791-F57AC01ECEAF.jpeg

06BA496D-7461-4ACD-9948-3206858E4C71.jpeg

EAA2C641-B7EF-45E2-80E5-DF34AEBEB903.jpeg

Ale by siadły RS'y jak złoto jakby były w 18", ja czekam cały czas jak nowe felgi będą złożone i na ich przymiarki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qbak napisał:

na tych kołach to -10 konia na pewno ! 

 

a na poważnie - jak dupohamownia mówi, jest seria czy bliżej pińcet ? :D

Mi się marzy 4 z przodu i już będzie gitara, Turbo Lamikowa hamownia twierdzi, że na tym komputerze jest możliwe 460 koni ale już zostałem sprowadzony na ziemie, że hamownia Lamika zawyża realną moc. Moim marzeniem jest nominał czyli okolice 420 koni i nic nie będę więcej dłubał.

3 godziny temu, DzikuCMS napisał:

Ale by siadły RS'y jak złoto jakby były w 18", ja czekam cały czas jak nowe felgi będą złożone i na ich przymiarki :mrgreen:

No RS siadł by  jak zły, przyłożyłem, bo idzie zbliżony kolor rotora, wiec sprawdziłem czy pasuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawid82 napisał:

Mi się marzy 4 z przodu i już będzie gitara, Turbo Lamikowa hamownia twierdzi, że na tym komputerze jest możliwe 460 koni ale już zostałem sprowadzony na ziemie, że hamownia Lamika zawyża realną moc. Moim marzeniem jest nominał czyli okolice 420 koni i nic nie będę więcej dłubał.

No RS spadłby jak zły, przyłożyłem, bo idzie zbliżony kolor rotora, wiec sprawdziłem czy pasuje ;) 

Z jakiego dokładnie modelu RS jest ten custom zrobiony? I z jakiego rozmiaru był robiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Michaś 523i napisał:

Jedno jest pewne 

IMG_20211223_160520_hdr.jpg

Pewne jest to, że widział bym Cię na GF 2022 wraz z tymi Twoim rysunkami technicznymi i suwmiarką w ręce w komisji śledczej komu lampy parują a komu nie ;)  Taki Michasierewicz syndykatowy.

159C581B-D383-499E-AAB6-BC02990DE33D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Michaś 523i napisał:

Czym ja miał bym przyjechać jak auta nie mam. A dwa że w e36 żony jest purchel przy lampie i to takim wstyd przyjechać :mrgreen:

Silnik jakiś taki nie z vinu

A wyposażenie większe niż w F10:mrgreen:

 

 

IMG_20211127_102710_hdr.jpg

No tak zapomniałem, że auto jest sprzedane. Nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bmw_e36.pawel napisał:

Dawidzie a kolektor ssący był przerabiany (obniżany) on nie ma teraz mniejszej objętości wewnętrznej? To może wpłynąć na moc?

Tak był przerabiany i będzie jeszcze lekko przerobiony i ostatecznie usiądzie cały z carbonu. Jest mniejsza pojemność ale za to dolot jest większy i filtr stożkowy bardziej przepuszczający powietrze wiec myślimy, że da radę ale to się okaże na hamowni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...