Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie to siedzi tutaj !ciekawe jak to będzie jeździć i życzę Ci Dawid żeby już bezawaryjnie teraz wszystko hulało żebyś mógł cieszyć się jazdą oczywiście bokiem ...też, hehehehe

A tutaj jakaś rozpórka się zmieści?czy już nie ma miejsca , pytam bo już nie pamiętam czy jest taka możliwość 

Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wojtek-e30 napisał:

Jak się przejedziesz to szybko zapomnisz, że tyle stała i stwierdzisz, że dla takiego efektu mogłaby  stać dłużej :) 

Obyś miał racje, bo od myślenia jak to pojedzie już mnie głowa boli. 

12 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Pięknie to siedzi tutaj !ciekawe jak to będzie jeździć i życzę Ci Dawid żeby już bezawaryjnie teraz wszystko hulało żebyś mógł cieszyć się jazdą oczywiście bokiem ...też, hehehehe

A tutaj jakaś rozpórka się zmieści?czy już nie ma miejsca , pytam bo już nie pamiętam czy jest taka możliwość 

Pozdro 

 

Dzięki Marek oby Twoje życzenia się spełniły. Tak mam rozpórkę jeśli wejdzie to założę jak nie to będzie bez ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że taki projekt jest w Twoich rękach bo w moich np byłby chuchany i głaskany a Ty może w 100% wykorzystasz jego potencjał patrząc jak latałeś V8. Też czekam na prezentację bo fura kocur niemiłosierny! Silnik i co najważniejsze kolor dla mnie jest sztosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już prawie wyjechała lecz niestety zapomniałem o tym, że stary zbiorniczek wyrównawczy był rozszczelniony ze starości, po rozgrzaniu pieca, który pracował prawie godzinę wyciek był na tyle duży, że odpuściliśmy. Nowy zbiornik wraz z korkiem już zamówiony w aso i będzie na piątek kolejna myśle, że już udana próba wyjazdu. Najważniejsze, że wszystko ładnie pracuje, wentylator się załącza, auto trzyma temperaturę, wkręca się na obroty choć na razie tylko do 5 jej podaje ;).   

47E1503D-24EC-46DA-A8B6-6936C4DE2A92.jpeg

7BBA03C8-0155-4677-9248-A97168C33BFE.jpeg 
 

aha, żeby nie było gadane, że nic nie umiem zrobić własnymi rękami zdjęcie poniżej jest dowodem, że zrobiłem coś przy tym swapie 

C37A8AE8-0BAF-4A67-B4CF-480807B9E5C9.jpeg
 

jeszcze jedno foto i te vadery też sam zamontowałem 

FB3D5785-EC67-4F02-A76E-7789273D155C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbak napisał:

Taki projekt i nie ma teleskopów maski ? HALO ADMINISTRACJA, COFNĄĆ TO PADŁO DO PREGERMANA !

 

 

no czekamy czekamy ;)

Ja jestem z administracji :) już zgłosiłem i są niby kupione nowe ale na razie czekają na montaż  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryyyan napisał:

Zgłoszenie odrzucono, bo teleskopem to możesz od policjanta po łbie dostać Adas, a tutaj brakuje siłowników :D

masz chłopie cierpliwość ze 2,5 roku wytrzymałeś. Nic tylko pogratulować i życzę bezawaryjności!

Tylko dlatego byłem cierpliwy, że w między czasie wpadło m3 inaczej bym wylądował w zakładzie psychiatrycznym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ryyyan napisał:

Zgłoszenie odrzucono, bo teleskopem to możesz od policjanta po łbie dostać Adas, a tutaj brakuje siłowników :D

Ani to silowniki ani teleskopy. To są sprężyny gazowe :P

 

JA także czekam na testy drogowe no i oczywiście na założenie nowego koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny up i oświadczam, że zderzak m pakiet bez dokładki Carbon po prostu nie istnieje, w szoku jestem jaką robotę robię kawałek carbonu. Ustawione zostało też wstępnie zawieszenie, cambery prawie max wyszło 3 stopnie przód gdzie kompletnie nie widać kąta. Przyszedł też nowy zbiornik płynu chłodzącego  z aso.

 

9980A2F1-4725-4BEC-B39C-C24C0A83A913.jpeg

B7582524-B838-4A62-8F3F-ED1CC9FE1506.jpeg

1FEF2EEF-FB5F-4D29-BBC5-EBED247C8100.jpeg

E872B193-4F84-42B5-AA63-A5F6BCB66843.jpeg

86D2B158-97EE-4959-A2AC-EA0B34BE74E8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...