Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dawid82 napisał:

Ty się nie możesz doczekać a co ja mam powiedzieć już dwa lata to trwa, tym czasem kolejne elementy układanki gotowe na biały montaż 

 

Ja nie moge sie doczekac twojej i mojej :P Nie zapominaj ze moja E30 tez jest tam prawie tyle samo co twoja E36 wiec wiem doskonale jak to jest :) Ty masz nawet lepiej bo blisko masz i mozesz podjechac i zobaczyc a ja mam 900km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blaniu napisał:

Ja nie moge sie doczekac twojej i mojej :P Nie zapominaj ze moja E30 tez jest tam prawie tyle samo co twoja E36 wiec wiem doskonale jak to jest :) Ty masz nawet lepiej bo blisko masz i mozesz podjechac i zobaczyc a ja mam 900km :P

Skończy moją myśle do końca miesiąca i zabierze się za Twoją ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z detalami, wiec na warsztat idzie zderzak przód na który przyjdzie nowy lakier i folia bezbarwna aby zabezpieczyć przed odpryskami. Dokladka z carbonu też będzie pokryta folią, szkoda mi jej bo wiem jak już wygląda Dokladka od m3 i nie chce drugi raz popełnić tego samego błędu ;)

65212BD3-8630-4032-8C48-A2429179CD1E.jpeg

0318C559-3988-4A03-AF15-958CFBF11FCE.jpeg

B1134B73-9AF5-47AB-B550-519844023F23.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartek.P napisał:

A jak z spasowaniem ? Wszystko w porządku czy trzeba było odginać i na co montowałeś dokładkę z zderzakiem?

Wszystko ładnie pasowało, ale to Dokladka pod zderzak m3 nie wiem czy do zwykłago będzie pasować, jest przyklejona plus wkręty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dawid82 napisał:

Wszystko ładnie pasowało, ale to Dokladka pod zderzak m3 nie wiem czy do zwykłago będzie pasować, jest przyklejona plus wkręty 

To nie dla mnie... Dla kolegi Badyla z czarnej M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 18:30, Mr_M napisał:

A nie myślaleś szczebelkach w zderzaku?

Wiesz co przemyślałem temat i jednak szczebelki wjadą będzie ładnie widać gąszcz chłodnic ;) a tak na poważnie podpytałam ekspertów od e36 i wszędzie królują szczebelki więc bardzo dziękuje za słuszna uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawid82 napisał:

Wiesz co przemyślałem temat i jednak szczebelki wjadą będzie ładnie widać gąszcz chłodnic ;) a tak na poważnie podpytałam ekspertów od e36 i wszędzie królują szczebelki więc bardzo dziękuje za słuszna uwagę. 

Ależ prosze bardzo :wink:

Myśle ze szczebelki będą dużo lepej wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak wrócił w nowej farbie teraz za Ok 20-30 dni jak lakier się utwardzi odpowiednio pójdzie folia. W między czasie została przygotowana komora pod duże temperatury mianowicie trafiła folia termoizolacyjna  w miejsca gdzie jest naprawdę gorąco. 

37677742-7CB3-4AB2-8E15-BE06CAFD4289.jpeg

5E445F78-DA2D-4E57-9109-A6E43A4AA3CD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wisnia135i napisał:

@dawid82 gdzie folie brałeś? U mnie ze sciany grodziowej  z dwóch ateon nic nie bedzie a  dwie turbiny zrobia swoje i tez planuje folie termoizolacyjna a inna sprawa jest różnica  czy zlota czy srebrna czy to bardziej dla picu jest, wiesz cos moze?

Nie mam pojęcia, tym się Stammek zajmuje ja tylko płace ;), ale dowiem się i dam Ci znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...