Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Ja to jestem ciekaw czy na czwartym czy piątym biegu straci jeszcze trakcje i przy jakiej prędkości :)

Przy odpowiednich oponach 3 biegu na wprost już nie odklei, a gdzie 4 i 5, to musiałaby mieć z 600 + aby tak się działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne elementy układanki docierają do tzw.  białego montażu. Jest gałeczka nowa na 6 biegów podświetlana i komplet zbiornik do spryskiwaczy schowany między zderzak a Belkę od wersji m3 ze skrzynią smg

BD0B3D0B-2401-4D37-9D67-8A5A604BA4C0.jpeg

879CD213-C990-4A95-BFA9-FE752A6EAD98.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, od razu polecam kupić gimbala. Zupełnie inna jakość nagrywania. Coś takiego - DJ Osmo 4. 

Zapytam przez ciekawość - gałka po numerach z ASO do e46 ? Bo jak ja kupiłem OEM podswietlaną do e36 to była razem z mieszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, qbak napisał:

Nooo, od razu polecam kupić gimbala. Zupełnie inna jakość nagrywania. Coś takiego - DJ Osmo 4. 

Zapytam przez ciekawość - gałka po numerach z ASO do e46 ? Bo jak ja kupiłem OEM podswietlaną do e36 to była razem z mieszkiem

Do e46 nie wychodziły podświetlane gałki z tego co wiem. :roll: No chyba że mówimy tu o aliexpress edyszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, qbak napisał:

Nooo, od razu polecam kupić gimbala. Zupełnie inna jakość nagrywania. Coś takiego - DJ Osmo 4. 

Zapytam przez ciekawość - gałka po numerach z ASO do e46 ? Bo jak ja kupiłem OEM podswietlaną do e36 to była razem z mieszkiem

Gałka jest znaleziona w częściach w katalogu od BMW e36 m3 po liftingu ten model miał 6 biegową skrzynie biegów i gałkę z podświetleniem. 

 

14 minut temu, atos1987 napisał:

Do e46 nie wychodziły podświetlane gałki z tego co wiem. :roll: No chyba że mówimy tu o aliexpress edyszyn

Wychodziły ja mam taka nową z aso do e46 ;) 

D16E803F-A0AC-40AF-AF9C-DB92BCCB922E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam internety i trafiłem na taki dodatek do gt class. Chodzi mi o samą górną część i oczywiście z carbonu. Co myślicie o takim dodatku, wydaje mi się że mogłoby to zagrać z przodem bo mam dokładkę Carbon pod zderzak 

230D9AC6-2EC7-4B59-89BF-69160C353124.jpeg

D9729EA9-FD6E-4675-9D98-5D7E09DD46E5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dawid82 napisał:

Kolejne elementy układanki docierają do tzw.  białego montażu. Jest gałeczka nowa na 6 biegów podświetlana i komplet zbiornik do spryskiwaczy schowany między zderzak a Belkę od wersji m3 ze skrzynią smg

BD0B3D0B-2401-4D37-9D67-8A5A604BA4C0.jpeg

879CD213-C990-4A95-BFA9-FE752A6EAD98.jpeg

 

 

Wnioskując po całym temacie e36 będzie służyć do zabawy upalania itp. Ale nie myślałeś o wsadzeniu skrzyni dkg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szymon_97 napisał:

 

 

Wnioskując po całym temacie e36 będzie służyć do zabawy upalania itp. Ale nie myślałeś o wsadzeniu skrzyni dkg? 

Nawet przez chwile o tym nie myślałem, manualem zdecydowanie lepiej się pobawię i bardziej pasuje pod to auto.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i tutaj jest inaczej od e36m i E46 e60 euro wszystkie skrzynie SMG to padlina i każdy szukał manual. Niestety skrzynia dkg to jest mistrzostwo świata która jest dostępna w e9x ale niektórzy pewnie nadal myśleli że to śmietnik jak SMG. Dużo aut teraz buduję się z nanuala na skrzyniach 8hp ZF z bmw itd, wydaje mi się właśnie ze to dkg tutaj zrobiło grube zamieszania. Które w ogóle nie przeszka do zabawy 

thumbs_DSC0366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Właśnie i tutaj jest inaczej od e36m i E46 e60 euro wszystkie skrzynie SMG to padlina i każdy szukał manual. Niestety skrzynia dkg to jest mistrzostwo świata która jest dostępna w e9x ale niektórzy pewnie nadal myśleli że to śmietnik jak SMG. Dużo aut teraz buduję się z nanuala na skrzyniach 8hp ZF z bmw itd, wydaje mi się właśnie ze to dkg tutaj zrobiło grube zamieszania. Które w ogóle nie przeszka do zabawy 

thumbs_DSC0366.jpg

Ale tu nikt  nie  mówi ze  dkg jest zła itp  ja np  po prostu lubie manual i automat jest  nie dla mnie i tyle , i wiem ze, jest dużo takich osób co ma  podobne myślenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dkg i smg, to fakt przepaść, ale gdzie tu dkg to e36 jak to ma ustawiania elektronicznie itp. Łopatki w kierownicy by się do tego przydały , nie zapominajmy, że ja kupiłem komplet z manualem na śmieszny hajs.  Wiadomo, wszystko można ale uważam, że to przerost formy nad treścią, ten manual tutaj w zupełności wystarczy i nie potrzeba nic więcej, to auto nie jest budowane na żadne zawody aby walczyć o każde sekundy wiec nie ma to sensu totalnie, to tak jak posiadanie nadmiaru mocy, mamy ale nie korzystamy.   Mam dwóch kumpli co na tor woleli by manuala niż dkg w e92 wiec zdania są podzielone dlatego szły w dkg i manual. Ja tez zdecydowanie wole manual w e36 bardziej czuje auto i na tym się wychowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wisnia135i napisał:

Ale tu nikt  nie  mówi ze  dkg jest zła itp  ja np  po prostu lubie manual i automat jest  nie dla mnie i tyle , i wiem ze, jest dużo takich osób co ma  podobne myślenie :)

Dokładnie, dla mnie manual to manual, nowości niech sobie będą w tych plastikowych autkach,  gdzie elektronika myśli za kierowcę, tu ma być tylko ABS i kierowca, który zna auto i wie kiedy i jak się zachowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tanio ją dostałeś, ja za swoją dałem okolice 750zł. Ale z mieszkiem.

Co do tego lipa - jest świetny, zadzioru dużo daje i na pewno warto spróbować.

A manual w m3 e92 - wiadomo ze wiele osób mówi że DKG to magia, sam wiem jak zmienia biegi. Faktycznie to kosmos, ale... co manual to manual. Ja będę szukać m3 jednak z manualem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to się mawia, że jak się popieści to się wszystko zmieści i tak zatem z pomocą znajomych, którzy naprowadzili mnie i Stammka na odpowiedni tor mam klime w e36. Udało się wsadzić na cutomowej łapie kompresor od m52 bez cięcia podłużnicy. Jutro mają być wysłane długo oczekiwane hamulce na przód także lecimy z tematem czasu coraz mniej 

AEB3181E-1456-42A5-B24D-21D3E15C58EC.jpeg

6665441E-E32F-47EB-9E73-45B759AC829D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...