Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę lipa z tymi dwoma  felgami, jedne  na zloty a drugie do "szybkiego poruszania się"  pomysl spoko sie wydaje ale  patrząc z perspektywy posiadania PD  jest to lekko słabe, bo co by nie patrzec auto caly czas powinno reprezentowac syndi a tutaj nie ma  stylu racingowego a german... wiec idąc takim tokiem myslenia to kazdy moze zrobic auto pod syndi, zyskac PD  a na  codzien smigac ze spoilerem do nieba i kolami w misie a na zlot pozmieniac i miec  pd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie chce nic tu wróżyć ale wydaje mi się że ta felga w ogóle nie siadzie do budy e36. Obym się mylił bo jestem ciekawe co tam masz w głowie. Wszystko jest robione na siłę nie da się pogodzić wszystko na raz bbk germana i zapierdalacza i może wyjść z tego nie zbyt efekt wow, jeśli uda Ci się utrzymać efekt poprzedniego wcielenia gratuluję już dziś. 

Nic nie jest robione na siłę wręcz przeciwnie felga powstaje od podstaw w poznaniu, będzie mocno zmodyfikowana, robi to ktoś, kto ma dużą wiedzie na ten temat i jest plan na to. Łukasz znasz  moje projekty, w którymś była lipa coś na siłę nie zgodne ze sztuką. Jeśli się nie uda to nie będzie kół z rantem i auto będzie typowym pogromcą na ulice ;) . Kto powiedział, że ja chce łączyć germana z zapierdalaczem. co do wzoru to już kwestia gustu ja chce aby jak najwięcej było widać zacisk i tarcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Trochę lipa z tymi dwoma  felgami, jedne  na zloty a drugie do "szybkiego poruszania się"  pomysl spoko sie wydaje ale  patrząc z perspektywy posiadania PD  jest to lekko słabe, bo co by nie patrzec auto caly czas powinno reprezentowac syndi a tutaj nie ma  stylu racingowego a german... wiec idąc takim tokiem myslenia to kazdy moze zrobic auto pod syndi, zyskac PD  a na  codzien smigac ze spoilerem do nieba i kolami w misie a na zlot pozmieniac i miec  pd..

rozumiem, że na felgach 3tlg mam latać po torze i upierdalać pod 300km/h ??  :) przemyśl najpierw dobrze ten projekt i zrozum, że ja chce jeszcze trochę pożyć. felgi na naciągniętych oponach bądą na zloty, wystawy jako show car i tu nie ma nic słabego wręcz przeciwnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dawid82 napisał:

rozumiem, że na felgach 3tlg mam latać po torze i upierdalać pod 300km/h ??  :) przemyśl najpierw dobrze ten projekt i zrozum, że ja chce jeszcze trochę pożyć. felgi na naciągniętych oponach bądą na zloty, wystawy jako show car i tu nie ma nic słabego wręcz przeciwnie ;) 

Pisałes  ale polecialo razem z off topem ze to maja byc kola na codzien, tutaj mówisz o tym ze na tor  wiec różnica  jest duza,  jeśli rzeczywiscie tylko na tor chcesz  zakladac inne kolo  i balon to spoko, natomiast jeśli balon ma  byc caly czas a  skręcane tylko na  zlot to słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wisnia135i napisał:

Pisałes  ale polecialo razem z off topem ze to maja byc kola na codzien, tutaj mówisz o tym ze na tor  wiec różnica  jest duza,  jeśli rzeczywiscie tylko na tor chcesz  zakladac inne kolo  i balon to spoko, natomiast jeśli balon ma  byc caly czas a  skręcane tylko na  zlot to słabo...

To się zgadzamy balon na 17 tor i upierdalanie plus szybka jazda , wyścigi. Reszta PD german style ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawid82 napisał:

To się zgadzamy balon na 17 tor i upierdalanie plus szybka jazda , wyścigi. Reszta PD german style ;) 

Ja jestem ciekawy jak to będzie jeździło jeśli rzeczywiście dasz rade ogarnąć by się kręciło do końca jak przystało na S65. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karramba V8 napisał:

Ja jestem ciekawy jak to będzie jeździło jeśli rzeczywiście dasz rade ogarnąć by się kręciło do końca jak przystało na S65. 

Lamik może to ustawić na 460 ale ja tak nie chce wysoko ponad 9300 kręcić tego niech mi zrobi łagodny program na 420 koni do 8500 i będzie Ok to auto wazy Ok 1350 teraz wiec w zupełności wystarczy. Mordeczko wszyscy jesteśmy ciekawi jak to zagra, to przecieranie szlaku walczę nie poddam się. Pozdro dla Was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KUJON napisał:

No właśnie, może zaczniemy od tego bo nie każdy chyba ma świadomość, że ten KEBAB jak zostanie ukończony w nim swap, będzie w stanie jechać 300km/h więc proponuję się zastanowić dwa razy zanim napiszecie niektóre komentarze... 

Pojechał byś tym autem 300? Serio na takich naciągach i w ogóle? Ty naprawdę piszesz serio? Już zapomniałeś jak miałeś e36? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Pojechał byś tym autem 300? Serio na takich naciągach i w ogóle? Ty naprawdę piszesz serio? Już zapomniałeś jak miałeś e36? 

chyba się nie zrozumieliśmy, bardziej nawiązywałem do wypowiedzi że jak auto PD, Elite itp to trzeba się w 100% przez cały sezon trzymać wyglądu i parametrów PD. Gdy ten samochód będzie stał na odpowiednich kołach, przy odpowiednich ustawieniach zawieszenia z tymi hamulcami które posiada to nie widzę czemu nie można by się nim przelecieć 300kmh autostradą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KUJON napisał:

chyba się nie zrozumieliśmy, bardziej nawiązywałem do wypowiedzi że jak auto PD, Elite itp to trzeba się w 100% przez cały sezon trzymać wyglądu i parametrów PD. Gdy ten samochód będzie stał na odpowiednich kołach, przy odpowiednich ustawieniach zawieszenia z tymi hamulcami które posiada to nie widzę czemu nie można by się nim przelecieć 300kmh autostradą? 

Biorąc pod uwagę że,to odpowiedz do mojego komentarza  to sprostuję,  nie pisze  nigdzie  ze caly rok trzeba  sie trzymac PD jak się go ma i wgl nic nie mozna  zrobić bo np  glupia zima  jak np  w tym roku i jak ma się jedno auto to zimówki trza wsadzić, chodzi mi o to  że, opcja  caly rok smigam na  innych kolach  i tylko na  jedne konkret zlot zakladać  konkretny setup to trochę srednie, co innego jak zmienic setup bo, chcesz się pobawić na torze lub poleciec te 300 paki a potem wrócić do setupu PD a co innego caly rok nie śmigac na  setupie PD  i tylko na  2-3 zloty go zakładać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KUJON napisał:

chyba się nie zrozumieliśmy, bardziej nawiązywałem do wypowiedzi że jak auto PD, Elite itp to trzeba się w 100% przez cały sezon trzymać wyglądu i parametrów PD. Gdy ten samochód będzie stał na odpowiednich kołach, przy odpowiednich ustawieniach zawieszenia z tymi hamulcami które posiada to nie widzę czemu nie można by się nim przelecieć 300kmh autostradą? 

Bartek ja wiem ze może i pojedzie ale kurde e36 i 3paki 

 

Licznikowe 260 to już i tak wydaje mi się wystarczająca, wiem jak jest w e92 przy ponad 300 nie wyobrażam sobie tego w e36 to już naprawdę trzeba nie mieć nic do stracenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz ///3 napisał:

Bartek ja wiem ze może i pojedzie ale kurde e36 i 3paki 

 

Licznikowe 260 to już i tak wydaje mi się wystarczająca, wiem jak jest w e92 przy ponad 300 nie wyobrażam sobie tego w e36 to już naprawdę trzeba nie mieć nic do stracenia 

Ale przecież oryginalnym, fabrycznym M3 E36 jeździliśmy 280km/h licznikowe i to chyba nie jest jakiś ewenement. Wiem że to może brzmi wariacko dla osób które nie mają styczności z takimi prędkościami ale z tym silnikiem V8, na powtórzę jeszcze raz odpowiednich ustawieniach zawieszenia i z tymi hamulcami jakie ma Dawid nie jest to nic szalonego pod wodzą doświadczonego kierowcy, nie wariata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dawid82 napisał:

poleci ponad 300 , ale to trzeba przygotować auto pod ten wyczyn,  do tego odpowiednie miejsce i lecimy, 300 kebsem nie widzę widzę tu żadnego wow ;)

 

Dawid Ty to jesteś wariat, lecieliśmy już prawie 300 ale M5 , kurde tam już czuć było ale spoko , tutaj będzie grubo , oj będzie , ciary idą 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Dawid Ty to jesteś wariat, lecieliśmy już prawie 300 ale M5 , kurde tam już czuć było ale spoko , tutaj będzie grubo , oj będzie , ciary idą 

 

Pozdro

pamiętasz jak był 290 i sie koła oderwały od ziemi ?? na wyboju na moście albo wiaducie ?? a ja się potem zastanawiałem dlaczego prawy amor jest spocony. od 2015 na syndykacie jestem i nadal muszę niektórym tłumaczyć,  będzie rozpierdol kebab v8, będą filmy, będzie grubo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Licznikowe 260 to już i tak wydaje mi się wystarczająca, wiem jak jest w e92 przy ponad 300 nie wyobrażam sobie tego w e36 to już naprawdę trzeba nie mieć nic do stracenia 

Dobrze napisane. Tu nie chodzi o czy pójdzie czy nie pójdzie tylko w naszym wieku człowiek już inaczej myśli. Każdy z nas miał po 18 lat i jechał max ile się dało a potem na gg zmieniał status ile leciał. Ale wtedy to człowiek myślał że jak wyleci z trasy to wciśnie R na klawiaturze i auto wróci z powrotem na ulicę samo.

Teraz mamy więcej lat, rodziny i nikt normalny nie pojedzie 300 starym e36... 

Chyba że gamka. Ale to się nie liczy bo ono jest nowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lapka666 napisał:

Dobrze napisane. Tu nie chodzi o czy pójdzie czy nie pójdzie tylko w naszym wieku człowiek już inaczej myśli. Każdy z nas miał po 18 lat i jechał max ile się dało a potem na gg zmieniał status ile leciał. Ale wtedy to człowiek myślał że jak wyleci z trasy to wciśnie R na klawiaturze i auto wróci z powrotem na ulicę samo.

Teraz mamy więcej lat, rodziny i nikt normalny nie pojedzie 300 starym e36... 

Chyba że gamka. Ale to się nie liczy bo ono jest nowe :mrgreen:

Ja pojadę  ale ja normalny nigdy nie byłem i nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła miękka gra na syndykacie się zaczyna "nie pojedziesz 300km/h" ;)

 

Tak serio - jak trochę samochodami pojezdzilem to zrozumialem że fura musi być od podstaw projektowana na takie prędkości. Kiedyś pół roku jezdzilem volvo xc70 tam było chyba 3.5l, mocny silnik na autostradzie bez problemu 220-230km/h lecial - ale buda źle to znosiła, czuć było dyskomfort przy takich prędkościach. E500 robi 250km/h i jedzie jak przyklejone. Myślę że o to chłopakom chodzi - nikt nie spodziewa się że e36 jest do takich prędkości przystosowane. No ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fakt stare e36 i 300km/h brzmi masakrycznie ale  panowie nie oszukujmy  się, jak przy 300 wylecisz z drogi  to czy to będzie nowe  lambo czy stare e36   to i tak skonczysz w wieczornych wiadomosciach w worku...  

Normalnie latają e30, e36 e46 po 300+, wiec luz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co ta burza - jest tu na forum przynajmniej jedno auto które w germanie na rsie latało niejednokrotnie po 300  - nadal żyje i ma się dobrze, mimo 26lat :) myślę, że porobiony kebs Dawida też posłuży w taki sposób i będzie cieszył właściciela ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...