Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, dedi napisał:

Super pomysł z tą strukturą na pokrywie!

Jak klima? Udało się?

Z klimą na razie na bok dziś wielki dzień bo po zmianie pompy ożyła. Prawie dwa lata czekałem na ten moment, jest to piękne uczucie masakra czuje się jak bym się wczoraj urodził i odrazu chodził :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wisnia135i napisał:

No troche zabawy i czekania było ale ważne  że działa ^^ jak mi kiedys n54 kleknie to sie nad swapem zastanowie e u mnie to pare dni i  śmiga :-P

Co zostało jeszcze do zrobienia aby juz na pełnej ku***e śmigać?

Do zrobienia jeszcze sporo ale najgorsze już za nami,  do zrobienia jest klima, podłączenie gazu, strojenie, malowanie komory, końcowy wydech, podłączenie wskaźników, założenie hamulców i spasowanie nowego customa i masę drobnicy i wyjeżdżam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dawid82 napisał:

Do zrobienia jeszcze sporo ale najgorsze już za nami,  do zrobienia jest klima, podłączenie gazu, strojenie, malowanie komory, końcowy wydech, podłączenie wskaźników, założenie hamulców i spasowanie nowego customa i masę drobnicy i wyjeżdżam ;) 

Kurde ja rozumiem że wirus, kryzys ale do takiego silnika gaz pakowac?

 

 

;) dzialaj dzialaj niech ora du**!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, qbak napisał:

Kurde ja rozumiem że wirus, kryzys ale do takiego silnika gaz pakowac?

 

 

;) dzialaj dzialaj niech ora du**!

Hahah pedał gazu miałem na myśli ;) ale faktycznie jak teraz czytam to wyglada to jakbym chciał LPG montować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dawid82 napisał:

Do zrobienia jeszcze sporo ale najgorsze już za nami,  do zrobienia jest klima, podłączenie gazu, strojenie, malowanie komory, końcowy wydech, podłączenie wskaźników, założenie hamulców i spasowanie nowego customa i masę drobnicy i wyjeżdżam ;) 

To tak w sumie strasznie brzmi ale jednak bez  jakiegoś tam dramatu tak naprawdę, no chyba że coś będzie stawiało jakis konkret opór aby normalnie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Wisnia135i napisał:

To tak w sumie strasznie brzmi ale jednak bez  jakiegoś tam dramatu tak naprawdę, no chyba że coś będzie stawiało jakis konkret opór aby normalnie działało

Dla mnie to żaden problem wszystko będzie ogarnięte potrzebuje Ok 2 miesiące na to i myśle że będzie finisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie strony offtop zostały usunięte wracamy do tematu bmw i tylko bmw, każda próba robienia off top w tym temacie będzie po prostu usunięta, tak będzie najlepiej, wchodzi dużo ludzi z poza syndykatu na forum chcą poczytać o konkretach a nie pierdołach jak w szkole podstawowej na korytarzu kto ma lepszy tornister ;) . Wszystko co miało być powiedziane napisane już każdy widział i wystarczy, jak ktoś chce pogadać ze mną na inny temat to zawsze mnie znajdzie jestem do dyspozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przymiarka bazy i mogę zdradzić że celujemy w rant 2.5 i 3.5 tył jest duża szansa, że uda się to połączyć z zaciskiem 6 tłokowym. Hamulce będę miał za max 14 dni wtedy będę mógł dokładnie co do mm wszystko zmierzyć.  Od tygodnia walczymy z pedałem gazu i na razie nie chce  dać rzędnej oznaki życia E72CA8D4-9214-4FA1-A034-10C9A3D1E39D.jpeg.2134c83043a8fc872ea24fe7679cf624.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Właśnie Dawid miałem Tobie posprzątać ten syf w temacie, 2.5 i 3.5 myślę że będzie dobrze leżeć , czekam na więcej 

 

Pozdro 

Może nie syf bo rozmowy dość ciekawe i pokazujące obraz całej sytuacji ale to nie miejsce na to, Marku mam mega plan na tego customa i tego jeszcze nie było w e36 wiec tym bardziej jestem podjarany. 

24 minuty temu, Hitman_E90 napisał:

image.png.f118f4b3ae38237c2b4b9016161b22b1.png

Smutno trochę że nie zobaczymy jej już w tej konfiguracji felg, ale skoro miała by nie hamować to całkowicie zrozumiała decyzja . Nie mogę się doczekać aż zobaczę ją w nowym setupie :) 

Ten set co teraz robię będzie myśle jeszcze ciekawszy od tych rh xd ale to ocenicie już na GF.  W rh było 2.75 i 3.25 wiec bardzo podobnie, teraz będzie rotor typu concave plus mocno odsłonięte wnętrze co wyłoni ten piękny zacisk brembo z tarcza 360mm  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic tu wróżyć ale wydaje mi się że ta felga w ogóle nie siadzie do budy e36. Obym się mylił bo jestem ciekawe co tam masz w głowie. Wszystko jest robione na siłę nie da się pogodzić wszystko na raz bbk germana i zapierdalacza i może wyjść z tego nie zbyt efekt wow, jeśli uda Ci się utrzymać efekt poprzedniego wcielenia gratuluję już dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...