Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, dawid82 napisał:

E46 330i, tarcza 325mm nie ma szans aby to Zdało egzamin przy mocy ponad 400 koni 

To zmienić trzeba  ale fakt  rh  siedzialo ku***sko dobrze, a co max aby rh zostalo byś zmiescil? 345mm  na 6 tlokach z 135i wiem ze  wchodzi i 17 zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartek.P napisał:

Nie wiem czy to koło będzie lepsze niż RH dlatego także poczekam z oceną. Ale widzę jeden plus. Jak dokupisz zaślepki jak ma Karamba to będą wyglądać prawie jak RH :grin:

ale mi właśnie zależy aby nie zasłaniać wnętrza, mi osobiście zawsze podobały się bardziej podwójne ramiona.

 

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

To zmienić trzeba  ale fakt  rh  siedzialo ku***sko dobrze, a co max aby rh zostalo byś zmiescil? 345mm  na 6 tlokach z 135i wiem ze  wchodzi i 17 zostaje 

z Rh zostało by może 1 lub 1.5 cala rantu z przodu to raz a po drugie chciałem zmiany na coś innego na radinox . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że dajesz większe heble - propsuję.

Co do zmiany kół wydaje mi się, że będzie jak najbardziej trafiona, po 1 będzie widać big brake, po 2 wzór jest dużo bardziej agresywny, będzie to pasowało do charakteru auta.

Jedyne co bym zmienił na Twoim miejscu to przy okazji końcowy wydech na klasyczną dwururkę, ale to już bardziej kwestia gustu, bo do tego silnika quad tak czy siak pasuje, po prostu jeden woli blondynki, drugi brunetki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob cos czego nie ma. Tak zawsze bylo mi mowione na syndykatowym czacie.... Po co robic cos co juz jest jest to slabe jak dobrze pamietam. Tak tak bylo mowione pisane :lol: Jezeli dobrze widze to z tego kola nie zrobisz 3tlg bo bedziesz to toczyl do bialej kosci ale Sandalinjo mysle ogarnie. Moze sie myle wkoncu sie nie znam bo ja tylko sprzedaje Amerykanskie plandeki :lol: Tak czy siak czekam na odpal i jazde prubna Mysle ze kluczyki leza w mikrofalowce ale tylko strzelam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 03:10, Americano napisał:

Zrob cos czego nie ma. Tak zawsze bylo mi mowione na syndykatowym czacie.... Po co robic cos co juz jest jest to slabe jak dobrze pamietam. Tak tak bylo mowione pisane :lol: Jezeli dobrze widze to z tego kola nie zrobisz 3tlg bo bedziesz to toczyl do bialej kosci ale Sandalinjo mysle ogarnie. Moze sie myle wkoncu sie nie znam bo ja tylko sprzedaje Amerykanskie plandeki :lol: Tak czy siak czekam na odpal i jazde prubna Mysle ze kluczyki leza w mikrofalowce ale tylko strzelam ;) 

Zrób coś czego nie ma ? do e36 ciężko będzie, ale ja nie mam takiego parcia jakie Ty pokazałeś nam wszystkim.  Po co robić coś co już jest ? Bo klasyka i sprawdzone wzory są nieśmiertelne i najlepsze.  To co sprawdzone jest słabe ?? tu już płyniesz totalnie i źle pamiętasz ale u Ciebie to norma. Czy zrobi Sandał z tego 3tlg?  nie wiem, pisałem z nim i zatwierdził wstępnie. To koło ma być typowo zlotowe, do latania będzie mocny  firmowy monoblok na mięsistej oponie aby wyciągnąć z V8 to do czego jest stworzona. Czy się znasz na felgach ? pokazałeś swoimi wypowiedziami na grupie nie będę tego oceniał. Plandeki widzę tak Cię bolą, że nadal o nich jeszcze wspominasz ? naprawdę jest to taki ból, że większości się nie podobają a Ty nie możesz tego do dzisiaj ogarnąć?  Dobrze , że czekasz chociaż na odpalenie mojej e36 to pozytywna wiadomość, ja za to ja czekam, aż Ci przejdzie ta spina w moim i nie tylko moim kierunku, bo wykasowałeś mnie i naszych wspólnych kolegów ze znajomych z FB,  teraz budujesz jakąś spinkę z du**? Po co ? jaki jest cel Twój? Znamy się krótko, za to dużo fajnych wspomnień mamy, nie raz, kłótnie były nie raz jeszcze będą, ale potem można i nawet trzeba wyjaśnić, przybić piątkę i lecieć dalej, mordo wyluzuj nie jestem Twoim wrogiem ani Twojej rodziny.  Ps. Chcesz pogadać to zapraszam na PW nie róbmy syfu w tematach na forum. Pozdrawiam.    PS. Motor już dał oznaki życia może coś nagram i wrzucę niebawem jak to brzmi na teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryyyan napisał:

Ja uważam ,że nawet 3tlg tutaj nie potrzebne. Ładny, mocny mOnoblok wystarczy. To auto broni sie same.  

Stworze jakieś 3 częściowe typowo na zloty, do latania będzie monoblok w 17 calach na mięsistej szerokiej oponie tak aby wykorzystać to auto na 100 procent.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dawid82 napisał:

Stworze jakieś 3 częściowe typowo na zloty, do latania będzie monoblok w 17 calach na mięsistej szerokiej oponie tak aby wykorzystać to auto na 100 procent.  

Fajne  koła typowo torowe co sam zakupilem to polecam  protrackwheels  model one, fajne  koło, wklęsłe, lekkie, firma niemiecka, koła atestowane i w 17calach to jakos w 5k sie zamkniesz, oczywiście mówimy o nowych w kartonach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Fajne  koła typowo torowe co sam zakupilem to polecam  protrackwheels  model one, fajne  koło, wklęsłe, lekkie, firma niemiecka, koła atestowane i w 17calach to jakos w 5k sie zamkniesz, oczywiście mówimy o nowych w kartonach..

Dzięki za info ale to temat nie na teraz.  Dzisiaj przyklepałem hamulec na przód idziemy w brembo 6 tłoków na tarczy od Range Rovera 360/30, zaletą tej tarczy jest jej osadzenie ok 8mm głębiej wejdzie od serii. 

87A33128-F519-4933-90F3-C8550A0D7420.jpegFelgi ASC niestety nie podejdą pod set 18 calowy dlatego następna próba to styling 66 od BMW e39 mam fajny pomysł na to ale zdradzę to jak zmierzę felgę aby być już pewnym, że jest w czym rzeźbić. 

90458706-F5FE-4EA3-BA4B-A1C59AE8B454.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamils13 napisał:

Ja mam w 540 hamulec 360x36 z sześcioma tłokami i daje się na to zakładać RSa w 17 calach przy użyciu 5mm dystansu.

 

Więc dobra kształtem felga 17" łyknie 360mm i 6 tłoków. 

 

Pozdro

wiem, bo już trochę znam temat BIG BRAKE, nie jest to pierwszy mój set, myślę, że jak się uda to na rym rotorze uda się zrobić rany 3 i 4 tył , szerokości 9,5 przód + 10.5 tył idziemy z customem totalnie bez kompromisu z miejscem, każdy mm musi być wykorzystany na max możliwości, dodam, że ta 3 z przodu jest możliwa tylko i wyłącznie w takiej o opcji jak na zdjęciu poniżej 

07482F67-6EF0-46FE-9CF6-7605FAD50D4B.png

czyli ramię rotora będzie delikatnie nachodzić na rant ;) ile to się jeszcze okaże. Działam teraz już na pełnych obrotach z autem, silnik, koło, hamulce, praktycznie totalnie nowa odsłona na sezon 2021 się zapowiada. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem efektu kół, duży rant musi być bo większość ludzi robiąc custom zapomina o tym i robi coś co tylko jest inne niż klasyka, a tutaj chodzi właśnie o to żeby koło było całe na grubasie a nie rant jaki ja mam na ścianie 

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dawid82 napisał:

Dzięki za info ale to temat nie na teraz.  Dzisiaj przyklepałem hamulec na przód idziemy w brembo 6 tłoków na tarczy od Range Rovera 360/30, zaletą tej tarczy jest jej osadzenie ok 8mm głębiej wejdzie od serii. 

87A33128-F519-4933-90F3-C8550A0D7420.jpegFelgi ASC niestety nie podejdą pod set 18 calowy dlatego następna próba to styling 66 od BMW e39 mam fajny pomysł na to ale zdradzę to jak zmierzę felgę aby być już pewnym, że jest w czym rzeźbić. 

90458706-F5FE-4EA3-BA4B-A1C59AE8B454.png

A z czego są te zaciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dolot założony, pójdzie jeszcze w taką samą strukturę jak pokrywa MV8, jutro druga próba odpalenia, został poprawiony pedał gazu, dołożone i zmienione odpowiednie silniki krokowe, zmieniona pompa paliwa na wydajniejszą, wymienione przy okazji przewody paliwowe bo moje były w opłakanym stanie. runda druga jutro z odpaleniem zobaczymy czy zagada już tak jak trzeba ;) 

30B358F9-48AE-40D4-BCC6-F1FEAA250365.jpeg

688BCA08-81F9-457D-AE13-ED78E348BFCF.jpeg

CF1AB7D7-9D15-4B3A-BB55-32989949A87C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...