Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

kiere daj w skóre wysokogatunkową specjalna do kierownić, bo te słabsze wyglądają gładko jak du** ministranta :D
półka w alcantarze to super sprawa i chyba najlepszy wybór
konsole i listwe nad schowkiem również polecam w ten materiał :)

co do kiery jeszcze nie wiem jak Ci się tam środek upodobał, ale mi prócz serducha strasznie podobają się takie smaczki 

e8674e705ae5d2d3b41888f0c3cd3eb5.jpg

tumblr_oas44zWWyw1u0fqlmo1_1280.jpg


image-18.jpg

rury już wypaliłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wally to nie mój gust i daje klasycznie bo mi jeszcze na chotowej ktoś w nocy po***erdoli kierownice z zazdrości i jak wrócę do domu, ty nie znasz tych ludzi oni kradną wszystkie rarytasy najbardziej trzeba uważać na śrubki od Dariuszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, sprawa jest nie wiem co zrobić , mianowicie chodzi o olej :) ulubiony temat  na forum, ale ja pytam poważnie wiadomo, że wleje Millersa tylko jakiego wlać , takiego jak do M5 , czy inne parametry ??? Ja chce zastosować syntetyczny olej wyczynowy z nanotechnologią CFS 10w60 NT 

jak myślicie ?????? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt. Wlej olej PAO albo estrowy. Ja polecam liqui moly synthoil high tech 5w40. Wcześniej jeździłem na amsoilu. A ten liqui jest znacznie tańszy, a różnicy nie zauważyłem. I też uważam ze 5w50 albo 5w40 wystarczy. Chyba że nie używasz auta w zimne dni, i ostro jeździsz to możesz lać 10w60. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzajBaa napisał:

Ja tam zawsze lałem Motula 8100 X - power  10w60, przy nastepnej wymianie chce spróbować Millersa bo duzo ludzi chwali sobie ten olej.

Mysle że jak do tej pory używałes Millersa to nic lepszego nie znajdziesz

Jakie odczucia po przesiadce z emki na tego potwora ?

Nie ma już tematu, do M5 lałem Millersa i ten olej jest naprawdę dobry, wyraźnie było słychać jak silnik po ok 1000 km pracuje ciszej. Natknołem się na link do gościa  www.piatekolo.pl i zamówiłem taki zestawik, polecam gość dobrze gada widać, że wie co i jak także śmiało polecam. 

176.jpg

Wleciał:

1.Millers 10w60 NT Plus 

2.Płyn Hamulcowy Performance DOT 5.1 - podobno nie idzie go zagotować :) 

3.Dodatek do układu chłodzącego, który zmiejsza temperature motoru o nazwie Millers Extracool 

4. Olej do wspomagania Millermatic SP III-WS 

Zobaczymy jak to się wszystko zachowa, bo ja głaskać jej nie będę ;) 

 

Co do odczuć już pisałem wcześniej , dwa inne światy , zbliżone osiągi , tak na szybko m5 szybka limuzyna, e36 wściekła wiertarka ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fisiek napisał:

Dawid. Kupiles oleje od mojego kokegi Rafala. Wporzadku chlopak i zna sie na rzeczy :wink: polecam jak najbardziej piatekoło

Widzisz Fisiek świat dobrych pozytywnych ludzi jest bardzo mały, rozmowa przez telefon i odrazu wyczułem, że koleś zna się na rzeczy. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj piąteczek, pojawiło się na chwile nawet słoneczko, wpadł Marek, nie było innej opcji, mówę Maras choć przepalimy gada, zobaczymy czy kopci na zimnym i czy odpali na strzał. 

Nagraliśmy filmik :

 

 

i porcyjka fotek 

177.jpg

178.jpg

179.jpg

180.jpg

181.jpg

182.jpg

183.jpg

184.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki rozpierdol że masakra, teraz już gdzie trzeba jeszcze to wszystko popasowac i poskładać bo Dawid ma naprawdę duuuuuuuzo fantów i jak to poskłada,my to będzie grubas zlotu German Fest 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Ale robi robote to auto. Koło w ogóle nie wygląda na 18'' jak w innych E36 czyli jak na szczudłach.. siedzi tu idealnie.. ale jednak chodzi jak złe, ciekaw jestem jak to na żywca brzmi.

Na żywca rwie suty Hahahah , dzisiaj z Markiem o felgach właśnie rozmawialiśmy, że dla mnie i dla niego ta 18 to strzał w 10 przy tym projekcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wryl napisał:

felgi do wyboru do koloru :-Dpieknie się drze

 

i nikt nie dopatrzył się, że z przodu jest inna opona na rh , uuu kiepsko

 

20 minut temu, Thepiekarz napisał:

 

Trafiłeś idealnie :) Bo właśnie o te foty mi chodziło :D

widzę, że wszyscy trafili bo dzisiaj odbieram wnętrze , może coś pokaże wieczorem jak się uda  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...