Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.11.2017 o 18:44, bmw_e36.pawel napisał:

rozmowa o tym baranku sporo trwa ale nie zostały powiedziane ważne kwestie o tym że baranek jest jak szpachla , namoknie i trzyma wilgoć i mimo że jest zabezpieczenie antykorozyjne pod nim to i tak zawsze będą gdzieś pory w nim więc korozja może się wdać i mimo że auto nie będzie eksploatowane w mokre dni to nic nie da bo będzie myte więc będzie wilgoć którą baranek może wchłonąć niestety nic na to nie poradzimy i trzeba go polakierować najlepiej dwiema warstwami lakieru akrylowego aby zamknąć wszystkie w nim pory.Fabrycznie baranek też jest zalakierowany więc już ktoś o takich rzeczach myślał 20lat temu aby takiej biedy z rudą nie było.Ode mnie tyle

ps. auto wymiata :-P

Powracając kilka stron  wstecz, bo niestety nie czytałem tematu. Wszystko to już powiedziałem ;)

 

Spoko działasz bardzo dobre tempo, niestety u mnie to trwało znacznie dłuzej, ale tak to jest jak się mieszka 150km od miejsca, gdzie przebywa Twoja fura.

 

Nie wycięcię przedniej/ tylnej szyby nie jest jakimś rażącym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2017 o 00:11, Robert-Łęczyca napisał:

Hajtek pochwalił,więc rurki zostały:-D

Nie tędy droga kolego :) 

Dnia 8.12.2017 o 20:07, Rudy Hiszpan' napisał:

Wyczuwam PD albo nawet Elita w niedalekiej przyszłości :)

Naprawde nie mam ciśnienia na to, oczywiście pięknie jest dostać wyróżnienie ale nie to jest najważniejsze w tej zabawie :) 

Dnia 8.12.2017 o 22:50, MAREK GERMAN napisał:

bylem dzis macalem i kur.. jest taki gnoj ze masakra!drugi Brylant z tego auto , Dawid kawal dobrej roboty, naprawde !!

 

pozdro mordo 

Wiadomo Marek musimy trzymać poziom aby poziom hejtu na syndykacie nigdy nie spadał :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień to naprawdę się działo a szczególnie w piątek w dniu finalnym u lakiernika, udało się poskładać auto, udało się też przymierzyć RH to efekty pracy 

145.jpg

146.jpg

147.jpg

Na zdjęciu niżej kilku moich Ziomków ten co śpi oparty o ścianę malował i niestety nie dotrzymał kroku i padł przy chyba 4 butelce. 

148.jpg

No i wkońcu pierwsza szybka sesyjka w znanym miejscu

149.jpg 

150.jpg

151.jpg

152.jpg

153.jpg

154.jpg

155.jpg

156.jpg

157.jpg

158.jpg

159.jpg

160.jpg

161.jpg

 

Teraz czekam na wnętrze i będę dopieszczał szczegóły 

C.D.N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, high-tech napisał:

Czemu tych mocowań do cewek po r4 z kielicha nie usunąłeś :D

Poza tym nie mam pytań!

pozdro

ps. no może jedno - kiedy rollbar? :P

Jest plan co tam będzie przymocowane ale tego nie zdradzę na razie . Rollbar na razie nie bo jak będę moich młodych woził do kościoła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawid82 napisał:

Naprawde nie mam ciśnienia na to, oczywiście pięknie jest dostać wyróżnienie ale nie to jest najważniejsze w tej zabawie :)

 

Wiem o co chodzi, co nie zmienia faktu, że to raczej nieuniknione..

 

Nie mam pytań! Pięknie to wygląda! Koło siadło, jest spas, gratuluje tempa i efektu pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...