Skocz do zawartości
dawid82

[E36] 316i Coupe HELLROT 4.4 V8 ku***ca OD DAWIDA

Polecane posty

Dnia 2.12.2018 o 18:42, stammek napisał:

Jaram sie. Dobre posunięcie piwo

Stammek ja liczę na to, że mi to ogarniesz do maja. Komunikat poszedł w świat, cała Polska czeka co się będzie działo, Syndykat ogłosił, że premiera na 2019, nie możemy tego zostawić bez echa trzeba działać, miałem u Ciebie termin na 10 grudnia i myśle, że już bym mógł przywieść silnik, na zmianę panewek, uszczelek, ogólnie rewizji itp.

@dawid82 zaskoczyłeś ludzi co oglądają Twe auto na youtube czy fanpage, więc skoro powiedziałeś A to i trzeba B. Nie możesz zawieść teraz tych co oczekują Twego palenia kapora na światła :P hehe

Dnia 4.12.2018 o 23:20, Lelek napisał:

@dawid82 zaskoczyłeś ludzi co oglądają Twe auto na youtube czy fanpage, więc skoro powiedziałeś A to i trzeba B. Nie możesz zawieść teraz tych co oczekują Twego palenia kapora na światła :P hehe

z tym co się dzieje na youtube zaczyna być niebezpieczne, więc filmów z paleniem laczków na mieście raczej już nie będzie. Ból du** niestety jest duży i rośnie nadal, ludzie atakują dosłownie wszystko, nawet buty w których chodzę bolą itp. maskara jaki świat jest naładowany hejtem.

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

z tym co się dzieje na youtube zaczyna być niebezpieczne, więc filmów z paleniem laczków na mieście raczej już nie będzie. Ból du** niestety jest duży i rośnie nadal, ludzie atakują dosłownie wszystko, nawet buty w których chodzę bolą itp. maskara jaki świat jest naładowany hejtem.

To się nazywa Polska Mentalność - czyli zwyczajnie Zazdrość!!! cza mieć wyjeba...e 

2 godziny temu, dawid82 napisał:

Ból du** niestety jest duży i rośnie nadal, ludzie atakują dosłownie wszystko, nawet buty w których chodzę bolą itp. maskara jaki świat jest naładowany hejtem.

To się nazywa zazdrość ale najlepiej pierdolić to i robić swoje

Głównie chodzi oto, że jeżeli coś masz i się z tym pokazujesz to od razu z Ciebie złodzieja robią, wręcz bandytę, bo jak on mógł inaczej na to zapracować. 
Zanim tutaj doszedłem sam zastanawiałem się kim jesteś z zawodu, że dorobiłeś się takiego auta. 

Ludzie zawsze byli i będą zazdrośni i tego nikt nie zmieni, chociaż sporo osób pewnie ogląda też to z zachwytem, ale cóż są ludzie i debile ;P

5 godzin temu, dawid82 napisał:

Ludzie są zakompleksieni i stąd to marudzenie. Filmiki były kosa. Ale wszystkiego ludzie nie mogą oglądać bo mają ból du** :-)

Dnia 7.12.2018 o 10:22, dawid82 napisał:

No to mnie tym zmartwiłeś że już nie będzie więcej filmików na youtube :sad: Bo zaje..ście się je oglądało:) Ale mam nadzieje że wymyślisz coś innego i jakieś filmiki pojawiać się będą. :)

Ja również zazdroszczę i patrzę na to auto z podziwem, ale nigdy bym nie pomyślał o tym by obrażać czy też szufladkować Ciebie jako właściciela... Bardzo dużo u nas jest chorobliwej zazdrości gdzie ludzie zamiast motywować się czyimś sukcesem i zastanawiać się jak się rozwijać i również dążyć do celu próbują odebrać radość z życia innym. Sytuacja stara jak świat, niestety. Mamy przecież dużo ludzi, którzy nie mają wcale auta, a z drugiej strony są w Polsce ludzie, którzy mają całe kolekcje warte więcej niż budżet małych gmin. Najgorsza jest hipokryzja w sytuacjach kiedy ludzie zazdroszczą bogatych rodziców, pochodzenia, ale sami chętnie by się zamienili i wtedy nie mieli już nic przeciwko. Nie potrafią też w swoich ograniczonych główkach wyobrazić sobie, że są sposoby na zarobienie na bądź co bądź normalne auto w cenie salonowej skody ( którymi jeździ przecież masa Januszy! )

Szacunek za determinację. Myślę, że takie auto najlepiej zamknąć w garażu i cieszyć się nim w letnie wieczory oraz pokazywać na złotach wśród ludzi, którzy bez hejtu docenią wkład pieniędzy, pracy i czasu. 

Tak to już u nas jest , że jak odbiegasz od reszty nudnych ludzi to jesteś tym złym , w dodatku masz pasje . Masz BMW ,czy zajechanego trupa czy zrobione auto z pasji serca i tak będziesz tym złym .Nie zmienimy zacofanych ludzi którzy w głowach maja stereotyp kierowcy BMW . Jebać ich i robić swoje !!! Niech jeżdżą dalej nudnymi autami . POZDRO !  A na pytania '' po co Ci to '' już dawno przestałem odpowiadać ! :D

Dnia 4.01.2019 o 13:39, dober napisał:

Coś się zaczyna już dziać w temacie swapu? :)  

w lutym zaczynam zabawę z motorem, robię rewizję nowe panewki, uszczelki itp. będzie relacja foto z przebiegu działań.  

Dnia 12.01.2019 o 15:14, dawid82 napisał:

w lutym zaczynam zabawę z motorem, robię rewizję nowe panewki, uszczelki itp. będzie relacja foto z przebiegu działań.  

Czekam z niecierpliwością na foto relacje!!!:):-D