Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście wole oryginalną dokładkę :) czekam na classa

 

class się maluje ma być na poniedziałek 

 

Dawid są carbonowe takie jak miał Brylant

Ale dawka kosmos

 

ile kosztuje??

 

a Kamil HTT od Schmiedmanna moze ma cos

 

pozdro

 

nic nie ma, dzisiaj nawet był u mnie latał kurwiskiem ja siedziałem z boku i do śmiechu mi nie było na miejscu pasażera dopiero jest gnój.  

 

Przy takiej mocy to class byłby idealny z risserami. W czerwieni byłby sztos. Ten kolor robi taką robotę że nawet teraz auto jest bez większych modów z Twojej strony a posty i strony lecą jak włosy po 40tce.

 

Nie znam się co to jest za dokładka ????

 

Ogólnie ma być sk***iel, więc takie rzeczy będą dawały ostry charakter a o to mi chodzi, tą dokładke dałbym w czarny połysk do tego nerki też czarny połysk i tylni dyfuzor też. jak lakier dostanie spa i nano gówna to będzie się wszystko błyszczało jak brylant :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te super dokładki od m3 gt są bardzo fajne ale mają jedną i ważną wadę :?  nie obniżysz z nimi auta tak jak chcesz więc o spasach tak jak są teraz przy 18 to na 17 można zapomnieć choć i w tej chwili przypuszczam że teraz było by ciężko z nimi latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te super dokładki od m3 gt są bardzo fajne ale mają jedną i ważną wadę :?  nie obniżysz z nimi auta tak jak chcesz więc o spasach tak jak są teraz przy 18 to na 17 można zapomnieć choć i w tej chwili przypuszczam że teraz było by ciężko z nimi latać.

 

z dokładkami gt pasowałbym na 18 wtedy, ja i tak nie będę raczej robił kaleki na mega naciągach, bo nie będę mógł wtedy tym autem robić to do czego jest przeznaczone  :mrgreen: .  Tak jak pisałem wcześniej czas i życie weryfikuje, nie jesteśmy wstanie wszystkiego zaplanować i przewidzieć , wszystko wyjdzie w praniu jak to się mówi. Dobrze, że cała jesień i zima przede mną mogę sobie spokojnie dłubać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wykastrować auto z potencjału mega napędu na rzecz jakiegoś plastikowego kondoma ... brak słów

Nie to to co ma Budrys z przodu u mnie z całą pewnością nie zawita, także spokojnie, ja chce tym latać a nie się toczyć i syczeć czy gdzieś zaraz nie urwę zderzaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapier**la piwo

 

Mnie bardziej zastanawia, jak otwór został po starej końcówce załatany, bo na fotkach się to nie rzuca w oczy, żeby po lewej stronie coś wcześniej było wycięte. Wydechy kontrowersyjne, to są i kontrowersje :-P

GtClass, dokładka z przodu, wszystko na tak, pazur mu nie zaszkodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapier**la piwo

 

Mnie bardziej zastanawia, jak otwór został po starej końcówce załatany, bo na fotkach się to nie rzuca w oczy, żeby po lewej stronie coś wcześniej było wycięte. Wydechy kontrowersyjne, to są i kontrowersje :-P

GtClass, dokładka z przodu, wszystko na tak, pazur mu nie zaszkodzi :mrgreen:

 

Metoda ciecia i spawania plastiku nic wielkiego, tu wycinasz tam wklejasz malujesz i gotowe.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy zostają, będą tylko inne końcówki , będzie próba rozbebeszenia puszki końcowej bo może uda się z tego wydechu wyciągnąć odpowiedni dzwięk, jak dojdzie lotka GT Class i jak auto dostanie finalne koło to du** z tymi wydechami będzie dobrze wyglądać, zresztą to V8 ma być sztos dzwięk z dwóch kominów, ma być ogień w szopie, ma być po prostu rozpierdol 

 

no dzwiękiem na pewno takie e36 kosi bo co do zapierdzielania to szczerze powiem ostatnio miałem okazję pojezdzić e30 z m62b44 i gdy wsiadłem do tego auta prosto z mojego dizla to jakoś tak poza dzwiekiem to szału to nie robiło - myślę ,że w e36 jest jeszcze słabszy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzwiękiem na pewno takie e36 kosi bo co do zapierdzielania to szczerze powiem ostatnio miałem okazję pojezdzić e30 z m62b44 i gdy wsiadłem do tego auta prosto z mojego dizla to jakoś tak poza dzwiekiem to szału to nie robiło - myślę ,że w e36 jest jeszcze słabszy efekt

 

to chyba coś nie tak z autem , bo e30 z tym piecem waży 1280kg, a moje e36 dokładnie 1300 kg, na sliku przyspieszenie jest na poziomie 5 sekund do 100 na teraz gdzie silnik jest na seryjnej mapie. Jeśli na ciebie nie robi wrażenia 440Nm momentu z krótką szperą to nie wiem , co zrobi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście mnie , źle nie zrozumieli. M62 jest spoko , ma świetny dźwięk , ładnie się wkręca itd ale po prostu po oczekiwałem tego , że urywa du** a nie urywa. zdrowe na pewno jest bo wypluło blisko 300km po kilku zabiegach wiec moc trzyma.

Poza tym to , że auto do 100 przyspiesza to wcale nie świadczy o jego szybkości. Dawid82 u siebie mam blisko 100km i 300nm więcej niż w kompocie , ktory jest szybszy niż e92 m3 dkg i się po prostu przyzwyczaiłem do ciut większych mocy najwidoczniej a w drugim projekcie był plan na duże v8 z którego się po prostu wyleczyłem po przejażdżce e30 4.4 dlatego dalej zostanę przy dyszlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David ma kompota do killowania wszystkiego co się rusza to na nim takie zwykłe V8 nie robi, a to E36 jak widać ma służyć do zabawy a nie wyścigów. Ja też uważam że m62 nie jest demonem szybkości i jak na te czasy nie będzie królem lewego pasa ale do dawania funu w lekkiej budzie jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...