Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Americano napisał:

No to napewno nie ostatnie nagrody w tym roku :D Gratuluje PDpiwo

Nagrody są fajnym dodatkiem, smakują najlepiej jak nie myślisz o tym, dla mnie najważniejsze w tej całej zabawie są jednak ludzie dla którym, możemy dawać fan pokazując swoje zabawki, nie budowałem auta pod nagrody aby się lansować i chwalić, budowałem auto aby się nim bawić, poznawać za***istych ludzi z tą samą zajawką i to jest dla mnie nagroda NR 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach było widać, że fura jest wy*ebana, ale na żywca to już w ogóle :Distny terror, nie da się przejść obok niej i nie rzucić okiem- chociaż oglądałeś ją już kilkanaście razy. Spasowanie, silnik wszystko jest na najwyższym poziomie  gratulacje dla właściciela który jest mega świrem pozytywnie zakręconym- dzięki Dawid za pogawędki i alkohol, do zobaczenia wariacie piwo piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misterny plan się udał... Sprzedać M5 i zrobić tłuste e36 które zmiażdży całą scenę. A tak poważnie to dziwne, że nikt przez tyle lat na syndykacie nie zrobił czerwonej e36 w GS. Wiem, że czarny miał zamiar ale Dawid go ubiegł hehe. Pamiętam jak kiedyś była gadka, że nie robi się auta w sezon ale jak ktoś ma głowę na karku i fundusze oczywiście to i w miesiąc zrobi. Fura grubbbbbaaaaassss. Dzięki za duże zdjęcia bo tapety są tłuste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dawid82 napisał:

nie budowałem auta pod nagrody aby się lansować i chwalić, budowałem auto aby się nim bawić, poznawać za***istych ludzi z tą samą zajawką i to jest dla mnie nagroda NR 1 

 O tym Ci właśnie mówiłem - super że masz takiego dzika i umiesz się nim cieszyć i wykorzystać V8 

A nie postawić jako "static" i popyerdalać dookoła ze szmatą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lapka666 napisał:

Misterny plan się udał... Sprzedać M5 i zrobić tłuste e36 które zmiażdży całą scenę. A tak poważnie to dziwne, że nikt przez tyle lat na syndykacie nie zrobił czerwonej e36 w GS. Wiem, że czarny miał zamiar ale Dawid go ubiegł hehe. Pamiętam jak kiedyś była gadka, że nie robi się auta w sezon ale jak ktoś ma głowę na karku i fundusze oczywiście to i w miesiąc zrobi. Fura grubbbbbaaaaassss. Dzięki za duże zdjęcia bo tapety są tłuste.

Fakt, po m5 długo zbierałem myśli w głowie co tu zrobić, jak przebić to m5 aby spełniała moje oczekiwania, wiedziałem, że musi być serce V8 , serce moje też wracało myślami do e36 bo od tego modelu zakochałem się w bmw. V8look to takie podsumowanie tego co nagromadziłem w głowie przez syndykat i ludzi z tej bajki, od początku był plan co i jak, plan w którym co chwile padało hasło bez kompromisów, ma być grubo, myślę, że udało się, choć przyznam, że nie spodziewałem się takiego zamieszania na temat tego auta, co motywuje mnie jeszcze bardziej i już wiem, że to nie koniec już wiem co będę robił zimą.  lapka666 ty nasz wirtualny kibicu nie da się w miesiąc zrobić tego co ja zrobiłem, tu nie chodzi o czas, ja już jestem stary i nie mam czasu na budowę auta przez kilka lat, muszę robić szybciej, bo chce się bawić jeszcze długo i już mam w głowie nowy projekt, który rozjebałby scenę na nowo, ale po kolei wszystko 

3 godziny temu, vmasher napisał:

Auto jest DZIK (tak samo jak właściciel)

 

Ale ani koła, ani lakier, ani wnętrze nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak "dźwięk tego kebaba".

 

Suka mega drze mordę - aż nie ma opcji żeby nie odwrócić głowy !!

 

Całość mega !! 

To co teraz z tym wydechem wymieniać na klasyka ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
16 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Dobra tak serio to dzieje się coś w temacie czy tylko cały czas pali kapcia na krzyżówce czekając na zielone światło? :-D:twisted:

 

Hahahahah, co mam teraz robić jak jest lato, są zloty , przyjdzie zima to zrobi się listę i polecimy z tym co trzeba zrobić poprawić i będziemy dażyć do ideału. pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2018 o 14:26, dawid82 napisał:

Hahahahah, co mam teraz robić jak jest lato, są zloty , przyjdzie zima to zrobi się listę i polecimy z tym co trzeba zrobić poprawić i będziemy dażyć do ideału. pozdro 

ja tam dopatrzyłem się usunięcia szwu :):) - jest miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...