Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, patrykm88 napisał:

Tutaj tylko dwa kominy 

49d9ef126044569ad866e4ce32e82159-921x617.jpg

Znam to foto, jak skończę auto założę RH, spasuje,  dam fotę do porównania, powtórzę poraz enty gdybym budował to auto od podstaw nie poszedłbym w duala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cd bUsiness będzie ciężko bo ani to auxa ani usb nie posiada... podobno niektórym zmieniarki usb współpracowały... jednak w moim przypadku zmieniarka yatour niestety nie dzialala w e36. Można próbować zmieniarki innej produkcji albo wyprowadzać z radia "aux".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Dawid niech stracę :-D

gniazdo to 1/4 sukcesu

teraz trzeba kupić kabel z e90 e92 pod to gniazdo bo są dwa rodzaje

4cb005f006a6.jpg

ten kabel przerabiasz na usb i aux - jack

i kupujesz zmieniarkę Densiona

5ff4089a299d.jpg

 

f907cba57951.jpg

 

yatour - słaby procek

xcarlink ciut lepiej ale nie zawsze praży

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Michaś 523i napisał:

dobra Dawid niech stracę :-D

gniazdo to 1/4 sukcesu

teraz trzeba kupić kabel z e90 e92 pod to gniazdo bo są dwa rodzaje

4cb005f006a6.jpg

ten kabel przerabiasz na usb i aux - jack

i kupujesz zmieniarkę Densiona

5ff4089a299d.jpg

 

f907cba57951.jpg

 

yatour - słaby procek

xcarlink ciut lepiej ale nie zawsze praży

 

 

 

Yatour ??? Xcarlink ??? Co to za hasła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Dension Gateway lite bluetooth tak żebyś mógł też telefon przez BT podłączyć. Generalnie to tej wiązki nie potrzebujesz, bo w tym gnieździe piny są wyprowadzone, ALE - żeby się w nie wlutować to trzeba by sete strzelić żeby w nie trafić żeby ręce się nie trzęsły. Szkoda zachodu tak rzeźbić dlatego o ile nie masz maszyny co za Ciebie polutuje to kabelki dobrze by było mieć. Potem już prosto, robisz jakby przedłużacz który wpinasz w tą kostkę (zmieniarkę) i gra. Mogę Ci video nagrać. I pamiętaj Dension, nic innego - ja nie zmusiłem żeby coś innego grało z moim cd43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, qbak napisał:

Kupujesz Dension Gateway lite bluetooth tak żebyś mógł też telefon przez BT podłączyć. Generalnie to tej wiązki nie potrzebujesz, bo w tym gnieździe piny są wyprowadzone, ALE - żeby się w nie wlutować to trzeba by sete strzelić żeby w nie trafić żeby ręce się nie trzęsły. Szkoda zachodu tak rzeźbić dlatego o ile nie masz maszyny co za Ciebie polutuje to kabelki dobrze by było mieć. Potem już prosto, robisz jakby przedłużacz który wpinasz w tą kostkę (zmieniarkę) i gra. Mogę Ci video nagrać. I pamiętaj Dension, nic innego - ja nie zmusiłem żeby coś innego grało z moim cd43

tak jak mówiłem only Dension jest grupa wsparcia technicznego jak coś piusz dam ci namiar pogadasz dobiora ci apararure i ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzajBaa napisał:

Miazga jak to wyglada i się wkręca

Kiera trochę zmęczona się wydaje ale to pewnie od tego latania bokami :D

Kiera jest zmęczona bo jeszcze idzie do obszycia, jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia ale zbliżam się do końca dłubania w tym sezonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...