Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

Plan na ten sezon powoli zbliża się do mety,  narobiłem się, że powoli mam już dość dłubania i chciałbym już jeździć, no ale jak się zachciało wyposażenia, to teraz trzeba się z tym zmierzyć i tak pomału wszystko dopinam. 

1. Dodatkowe wskaźniki o HTT znalazły swoje miejsce, temp i ciśnienie oleju, temperatura wody,  

217.jpg 

2. Elektrycznie szyby tył 

 

222.jpg

218.jpg

3. Nowa gałka zmiany biegów podświetlana 

219.jpg

 

4. Elektryczna roleta tył z e46 

220.jpg 

223.jpg

5. Cup holder 

221.jpg 

6.  Odpowiednie zawieszenie z tyłu z amorami koni z regulacją 

229.jpg

 

dzisiejsza niedziela z pewnością wszystkim nam pasuje wiec trzeba przewietrzyć i strzelić kilka fotek ze stanu obecnego

224.jpg

225.jpg

226.jpg

227.jpg

228.jpg

230.jpg

231.jpg

232.jpg

233.jpg

234.jpg

235.jpg

236.jpg

237.jpg

238.jpg

239.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że brakuje tu fanów komentowania koloru pokryw bo przeciez tylko oryginalne uważaja, czemu nie ma perfekcjonistów co im po oczach bije brak wygluszenia maski, gdzie Ci co zaczna od drutow wyzywac za wycinanie maski, o wydechu wypowiadali sie ochoczo... Dla mnie auto jest mega indywidualne i własnie dlatego tak bardzo mi sie podoba całokształt... Nie zrobiłeś go na kolejne takie same e36 i to właśnie ma swój smak, nie nude. Dobry temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Budrys napisał:

Aż dziwne że brakuje tu fanów komentowania koloru pokryw bo przeciez tylko oryginalne uważaja, czemu nie ma perfekcjonistów co im po oczach bije brak wygluszenia maski, gdzie Ci co zaczna od drutow wyzywac za wycinanie maski, o wydechu wypowiadali sie ochoczo... Dla mnie auto jest mega indywidualne i własnie dlatego tak bardzo mi sie podoba całokształt... Nie zrobiłeś go na kolejne takie same e36 i to właśnie ma swój smak, nie nude. Dobry temat

projekt jest w budowie , maskę pochlastał poprzedni właściciel, zamiast zmienić poduchy od silnika wolał pociąć, na szczeście przyjdzie wygłuszenie i nie będzie tematu . 

tym czasem wjechała sesyjka pod hasłem Polska Biało czerwoni (babcia z wnuczką pozują)

240.jpg

241.jpg

242.jpg

243.jpg

244.jpg

245.jpg

246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całokształt auta mega, wszystko dobrze współgra ze sobą ,jedynie co uważam delikatnie do zmiany to

ta pokrywa pod maską ale jak wcześniej wspomniałeś idzie do przemalowania i podłokietnik mogłaby zawitać czerwień

tak to kozak auto beż dwóch zdań.Wielki szacun że dużo rzeczy robisz sam i tak jak Budrys napisał wcześniej auto jest

zrobione typowo po ciebie i zupełnie jest inne od wszystkich e36.Fajne te fotki ale i tak przemawia do mnie e36 niż M3.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budrys co to 4 rur to ja dalej jestem na NIE, choć nie twierdzę żę to razi ale ja bym absolutnie tak nie zrobił u siebie gdybym składał V8 itp projekt, co do pokrywy to analogicznie, nie ma wiochy ale czarny klasyczny wygląd, z tyłu dwururka i jest prze KOT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...