Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w erze internetów to każdy jest kozak za monitorem, zdaje mu się że jest anonimowy i bezkarny, to niestety w połączeniu z polską mentalnością rodzi takie skutki. Nie mówię tutaj tylko o BMW ale podobne zachowania obserwuje w każdej branży, czy to siłownia/fitness, motoryzacja czy nawet sport. Polecam olać ciepłym moczem i nie wchodzić w zbędne dyskusje. Co do zagłówków to dobra decyzja, ja też wizualnie wolę szycie poliftowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki tej g.. burzy na fb  dowiedziałem się skąd był brany materiał na te stołki i kto je szył  :) Robota profi więc poprosiłem o próbkę materiału bo mam ukryty plan na swoje e36 :) 

a lubię poczytać komentarze znawców na fb którzy vadery kupuja za 500+ w stanie perfekt :)  :):)  

ps czemu wystawiłeś na fb stołki na sprzedaż jeśli nie tajemnica bo w tym projekcie to idealny setup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Teraz w erze internetów to każdy jest kozak za monitorem, zdaje mu się że jest anonimowy i bezkarny, to niestety w połączeniu z polską mentalnością rodzi takie skutki. Nie mówię tutaj tylko o BMW ale podobne zachowania obserwuje w każdej branży, czy to siłownia/fitness, motoryzacja czy nawet sport. Polecam olać ciepłym moczem i nie wchodzić w zbędne dyskusje. Co do zagłówków to dobra decyzja, ja też wizualnie wolę szycie poliftowe. 

Staram się tak robić, umiem przyjmować krytykę, ale słabo radzę sobie jeśli, ktoś ciśnie bezpośrednio na moją osobę, auto nie musi trafiać w każdego gust zdaje sobie z tego sprawę, ale jechać po człowieku dodając przy okazji hasło syndykat itp. słabe, bardzo slabe. Mam nadzieje, że będzie mi dane kiedyś jakiegoś dojechać i mu zwyczajnie wp***dolic :)     Odnośnie pytania co z wnętrzem to bez zmian koncepcja zostaje taka jaką założyłem, czyli czerwone Vadery, te same co wystawiłem tak jak Fisiek pisze do beki na FB.  Niebawem coś wrzucę do galerii ale na razie nie mam czasu na dłubanie, choć coś tam idzie do przodu, wpakowałem się w doposażanie wnętrza w masę kabli itp. Detali, które myśle na finiszu zrobią robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

wpakowałem się w doposażanie wnętrza w masę kabli itp. Detali, które myśle na finiszu zrobią robotę. 

Czyli bieda która jest na tym zdjęciu w postaci zaślepek wylecą a w nich miejsce wlecą przyciski?

87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni dłubie wieczorkami i jest co robić , podłączyłem grzanie foteli , rozprowadziłem Harman Kardona,  dodatkowe wskaźniki przymierzyłem , ogólnie elektryka ale udało się wszystko chodzi, nic się nie spaliło.  oto foto 

197.jpg

198.jpg

199.jpg

200.jpg

201.jpg

202.jpg

203.jpg

204.jpg

205.jpg

206.jpg

207.jpg

208.jpg

209.jpg

210.jpg

210.jpg

211.jpg

212.jpg

213.jpg

214.jpg

215.jpg

216.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blitz napisał:

Osz w mordę. Wątpiłem, ze będzie schludnie ale jest pogrom ! Siądzie to nieziemsko.

 

Panowie, ja od początku wiedziałem, że to dobrze siądzie, nie potrzebna była ta dyskusja, że czerowne do czerwonego itp. a tak na serio to miałem delikatny stresik czy kolory się nie pogryzą ;) 

 

6 godzin temu, marcin607 napisał:

jest mega- kolor motor i stołki. ciekawe co jeszcze tu wymyślisz :-) 

 

mam kilka ciekawostek, które odkryje w kolejnych odcinkach :) 

18 godzin temu, Piorun napisał:

Kolor skóry łudząco podobny  jak w Przemka Red berry ;)

Dobrze się tu dzieje !

Co do wydechów zdania nie zmieniam :P Pzdr

za wydechy możesz zaraz dostać bana na tydzień :) . ps. zobaczysz niebawem tył na oponie 245/35/18 z odpowiednim kątem i glebą to wtedy pogadamy ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...