Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, lapka666 napisał:

Dawid czemu nie wrzucasz filmiku z wietrzenia 8) Chyba, że przeoczyłem... Ale co ona wygląda to aż nie wyobrażam sobie tego "katować"...

Jest filmik na 14 stronie z wietrzenia, katować a katować, ja nie mam 19 lat, będzie eksploatowana z głowa i nic nie zostanie zniszczone, na razie boje się wyjechać na ulice, ale spokojnie czekamy na wiosnę albo słońce i temperaturę + 10. Kamery leżą naładowane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem moje biuro na magazyn klamotów do bmw ;) 

191.jpg

192.jpg

193.jpg

194.jpg

 

 

Jutro mam luźniejszy dzień i muszę z tym ruszyć do zrobienia na teraz: 

1. wiązka do podgrzewanych foteli 

2. wiązka harman Kardon 

3. wiązka pod el. rolete tył 

4. montaż sufitu 

5.  generalnie montaż wnętrza 

 

dokładam też PDC, muszę tylko odberać klamot no i lecimy sukcesywnie do przodu, jeśli komuś się nudzi zapraszam do mojego garage ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

jest jeszcze czas do sezonu, ja bym popracował na tym, bo hieny i hejterzy już się ustawiają w kolejce żeby się coś doszukać na zlocie i paluchem powytykać ;) 

Dokładnie jest jeszcze czas, dlatego poprawione zostanie, a hejterzy i tak coś znajdą i będą się podśmiechywać jak te hieny z bajek dla dzieci, ale przyjdzie król Lew i rozgoni skurwesyństwo , hahahaha  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, przecież w wiekszosci te buńczuczne internetowe patatajstwo to na żywo się łasi. O czym Wy rozmawiacie hahaha, telefonu by nie zniesli, a co mówić o konfrontacji oczy w oczy ;) Na zloty w moro będą jeździć dla kamuflażu ;) Toć wystarczy na fb wejść na profil i popaczać na te selfiaki przy lustrze w skarpetach hahahaha.

Dawid, paka jutro leci, skoro jwsteś na etapie kabelków :D

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu ma wyglądać słabo bo nie ogarniam? Czerwony fotel do czerwonego auta? to nie wypierdziany stary sport w kaszlu z 20 letnim lakierem przekładanym z rdzą. Dla mnie będzie sztos. I jakie by niedociągnięcia nie zostały, jeżeli będzie fura złożona to i tak czas w jakim poszły wszystkie zmiany i ich zakres to nie mam pytań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.02.2018 o 10:32, KUJON napisał:

jest jeszcze czas do sezonu, ja bym popracował na tym, bo hieny i hejterzy już się ustawiają w kolejce żeby się coś doszukać na zlocie i paluchem powytykać ;) 

wiesz co wytkną?

fotel przed lift z zagłówkiem uszytym na polift :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Michaś 523i napisał:

wiesz co wytkną?

fotel przed lift z zagłówkiem uszytym na polift :)

Takie wytykanie to ja mam głęboko w du... , dla mnie wytykanie czegoś takiego to typowy objaw zazdrości, rozumiem wytykać coś co faktycznie słabo wyglada lub należy poprawić, ale takie coś jak vader przed czy polift pozostawiam bez komentarza.  Jeszcze nie skończyłem projektu a już napotkałem taką fale hejtu, że naprawdę jestem w szoku skąd w ludziach tyle jadu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...