Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

kolor wymita i felga . 

 

Co z tego ze fajne ryczy?Nie zapominajcie że to e36,.nigdy nie było czterech kominów fabrycznie i niech tak pozostanie.

nie lubię star words,takie wybryki natury na syndykacie? HAHA  JESZCZE PD? Dobre żarty :)

szacunek za wkład pracy i pessos.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Robert-Łęczyca napisał:

Co z tego ze fajne ryczy?Nie zapominajcie że to e36,.nigdy nie było czterech kominów fabrycznie i niech tak pozostanie.

Takich felg też nie było fabrycznie i co w związku z tym?

 

Dwururka byłaby lepsza, ale jakoś nie przeszkadzają mi tutaj te kominy biorąc pod uwagę co siedzi pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Robert, czytając Twoje wypowiedzi, wnioskuję, że następna będzie o tym jak bardzo podobają Cie się te wydechy :D

 

Projekt marzenie! nie wszystko trafia idealnie w moje gusta, lecz wszystko ze smakiem. Wg mnie nawet pokrywy i wydechy gdy z czasem wszystkim się opatrzą, to będzie fajny znak rozpoznawczy ;)

 

Powodzenia Dawid :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Robert-Łęczyca napisał:

kolor wymita i felga . 

 

Co z tego ze fajne ryczy?Nie zapominajcie że to e36,.nigdy nie było czterech kominów fabrycznie i niech tak pozostanie.

nie lubię star words,takie wybryki natury na syndykacie? HAHA  JESZCZE PD? Dobre żarty :)

szacunek za wkład pracy i pessos.

 

 

Fabrycznie nie było e36 v8 :)  kiepski argument.

15 godzin temu, Thepiekarz napisał:

POLISH DEFINITION, POLISH DEFINITION bla bla bla dajcie na razie spokój z tym :P

I takie pytanko dawid82 jakiś gwint jest na oku czy już coś zostało lepszego kupionego niż chińszczyzna? :D

Na razie o gwincie nie myśle, bo było masę ważniejszych rzeczy do zrobienia, docelowo będzie coś porządnego ale to pewnie bliżej wiosny. Dziękuje za wszystkie słowa odnoście auta, co do wydechu to już chyba pisałem o tym wcześniej, że poprzedni właściciel miał taka wizje i tak zrobił, wycinając przy okazji wnękę na koło zapasowe czego ja bym na pewno nie zrobił, dla mnie ten wydech broni się przede wszystkim dźwiękiem, który jest mega agresywny, życie pokaże czy będę to zmieniał czy nie, na razie zostaje w takim wydaniu. Felgi 18 siadły pięknie nie chciałem iść w 17 ze względu na obniżenie, teraz na 18 jest jak dla mnie mega nisko i już będę musiał uważać aby nie urwać dokładki która bardzo fajnie siadła i musi zostać w całości :) . Felgi oczywiście jeszcze będę ustawiał do kasty bo japy w hu.. na przód mogę zrobić z 8.5 na 9 na innym bębnie co da lepszy naciąg opony, tył będę robił  większy kąt i myśle, aby kupić jednak 245/35/18 z serii tych najmniej szerokich. Zreszta u mnie opony na tyle starczają na chwile wiec mogę sobie testować producentów i finalnie będę wiedział co najlepiej wypełnia u mnie nadkola. Teraz nie mogę doczekać się wnętrza a mam mieć na dniach do odbioru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wojtek-e30 napisał:

dawid82 jak najbardziej fabrycznie było V8 w E36 natomiast 4 rur nie było ;)

Alpina to nie fabryka Bmw , a porównanie tych 4 rur z lambodorsami, to już poleciałeś po bandzie troszke ale widzę przemyslaleś, że cię poniosło i usunąłeś ten wpis pisząc o fabrycznym Bmw e36 v8, które nie istnieje a alpina to nie Bmw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby ten wydech i pokrywy i o czym byście gadali? :-D A tak nie ważne co gadają ważne, że gadają :-P

A tak serio to rozumiem Dawida. Dźwięk jest petarda to co na razie będzie wydawać siano na dobry wydech jak siedzi z m3. Tytaj siądzie kiedyś pewnie coś MG Motorsport.

Już teraz widać, że gość idzie bez kompromisów. Tym bardziej, że napisał, że sam by go nie założył a teraz ma wywalać kilka koła na wydech bo się ludziom nie podoba gdzie ten co ma robi dźwiękiem swoją robotę i daje fan właścicielowi?

Nacieszy się autem to będzie dłubał detale. Wierzę w to po zeszłej bezkompromisowej M5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ta pokrzywiona to kibel wiadomo, zadałem pytanie odnośnie kierownicy, ponieważ rozważałem opcje w alcantarze przy zachowaniu oryginalnego kształtu , tak sobie myslałem, że do charakteru tej gabloty będzie to pasowało , ale bardziej skłaniam się jednak do orygianłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...