Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

jest sk***iel przeokrutny !!nie moge napatrzec sie na ten kolor!w wekedn przewietrzylem brachola e39 w imoli 2, w calym M-pakiecie, na ksenonach i ludzie naprawde sie gapili na nia !!te kolory robia mega koty z BMW

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam w powietrzu awans do Polish Definition :) jeśli nie w najbliższym czasie, to zaraz po czerwcowym Germanfeście...

MAREK GERMAN, Ty jako jeden z jury na każdym GF'ie, moderator forum i osoba, która widziała już ją na żywo powinieneś przemyśleć czy nie wrzucić jej dwa piętra wyżej ;) tak tylko sugeruję :mrgreen:

Pozdro!

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi robotę,czekam na dalsze rozwinięcie ze środkiem,a dźwięk pięknie brzmi jak

na V-kę przystało.Obada się ją na GF ,ale dwa działy wyżej murowane wejście do Elity...:-D

Koło też ładnie siadło,jest w sam raz,czy jakieś zmiany przewidujesz w sprawie z oponami...???

Warto inwestować w stare klasyki,bo widok w garażu jest bezcenny, i pokonywanie następnych kilometrów nie schodzący banan z gęby.:-D

Gratulacjie auta.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niech uzbiera na brakujące dwie sztuki 3tlg i wtedy może skakać do PD 8)

A tak poważnie to rażą mocno te czerwone pokrywy. Dla mnie one tak nie grają.

Ale to wszystko pewnie gadam z zazdrości... JEST SZTOS !!! Muszę to powiedzieć... na tą chwilę nr.1 jeśli chodzi o e36 na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 o 19:22, dyziux666x napisał:

To e36 robi pomiot we łbie ...No masakra 

 

PS. Kiedyś dawno temu pewna użytkowniczka pytała jak można zrobić czerwone e36 żeby wyglądało- jest idealny przykład i nie potrzeba czarnego dachu !

jak dobrze ze są ludzie co pamietaja moje slowa :D tak to e36 robi robote !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret zabawka do tego ten nowy hellrot :shock: chyba najlepszy kolor jak dla mnie na e36 coupe. Wydech tylko i wyłącznie dwururka, mimo V8 pod maską i tak z tyłu wygląda to komicznie do e36 :? Auto robi wrażenie do tego ten dźwięk.... na żywo dopiero musi być niezły sk**wiel !!! GRATULACJE projektu!

 

 

Dnia 15.12.2017 o 11:01, KUJON napisał:

Ja bym tylko chciał przypomnieć tym wszystkim co tak sapią od lat, że do KEBABA tylko 17" niech teraz przeglądną galerię tego tematu ;) 

Akurat z tym bym polemizował e36 ładniej wygląda na 17" z ładną bardziej mięsistą oponą, do tego może leżeć jeszcze niżej co może akurat w tym przypadku patrząc na piec nie wyszło by na dobre ale skręcane 17" jak dla mnie na e36 robi większy rozpiździel bez dwóch zdań! Natomiast 18" nie skreślam  bo gdy Dawid lekko wypcha przód i zrobi lekkie kąty na tyle też będzie się to  mocno broniło ale ja zostanę przy 17" i bardziej mięsistej oponie pasującej do budy e36

11265473_1033874653331325_73941527575564

15541669_1758789654444245_28591640933796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fura robi mega wrażenie i nawet wydech za który lecą hejty. Wydaje mi się że pasuje ze względu na sportowy charakter wozu i pokrywę od v8:) A co do kół to -=czarny=- ma racje bo 17" na mięsistej oponie wypełnia ładnie nadkole ale na 195/40 już wygląda jak kółko od deskorolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jak masz zrobione tylne nadkola? pytam bo wygląda jakby rant byl mniejszy niz seryjnie?przynajmniej z prawej strony tak sie wydaje ,to efekt wypychania czy rolowania czy jak? Zostało spasować maske, zderzak przedni jeszcze ale to pierdoly.   Bardzo dobrze wygladają elementy w czarnym połysku (dyfuzor, dokladka przod) lubie to bo dodaje jeszcze wiecej połysku dla całokształtu i dobrze wyglada. Przynajmniej mi sie podoba nie wiem jak innym. Koło jest perfekcyjnie dobrane, zdaje sie jedno jak i drugie pasuje w 18". Rurki tłumików to już te docelowe o ktorych mowiles?  Moze moglyby byc lekko dluzsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Budrys napisał:

Bardzo dobrze wygladają elementy w czarnym połysku (dyfuzor, dokladka przod) lubie to bo dodaje jeszcze wiecej połysku dla całokształtu i dobrze wyglada. Przynajmniej mi sie podoba nie wiem jak innym.

Mi również te elementy się podobają dobrze siadły :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...