Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Jest rozzzpierdol. No co to auto ryje banie to masakra!!! Kurde tylko ciekaw jestem tego wnętrza. Jak to siądzie. 

 

PS. 

Twój koleś co Ci ją sprzedał to musi czuć okrutny ból. Bo być tak daleko i musieć ją sprzedać to powiedziałbym że szczyt szczytów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Jest rozzzpierdol. No co to auto lubie chÅ‚opców!!! Kurde tylko ciekaw jestem tego wnętrza. Jak to siądzie. 

 

PS. 

Twój koleś co Ci ją sprzedał to musi czuć okrutny ból. Bo być tak daleko i musieć ją sprzedać to powiedziałbym że szczyt szczytów. 

Na zdjęciu gdzie widać moich kumpli jest poprzedni właściciel właśnie to ten pierwszy od lewej Joker niby bólu nie widać choć wiem, że serce krwawi bo jak widział co ja z nią robię to źrenice zmieniały średnice 

1 godzinę temu, Młody92 napisał:

Musiałem odpalić kompa żeby lepiej widzieć :D Jest kozak, kolor robi mega robotę. Wydech mi jedynie nie pasi.

Jak w końcu wyszło z tymi oponami? Nie przyciera na conti?

Pozdro.

Opona weszła 225/35/18 i minimalnie przyciera ale nie słychać tyko przyczaiłem na błotniku ślady spalonej gumy. Brakuje dosłownie 1-2 mm ale jeszcze nie ustawiłem kątów a one powinny załatwić sprawę. Co do opon to finalnie i tak będę próbował jeszcze z innymi chce lepszy spas bo ten jescze nie jest taki jakbym chciał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Też byłbym za podwyższeniem GT Class. A co z pokrywami? Zostają czerwone? Bo szczerze mówiąc lepiej jak wróci oryginał bez udziwnień bo pewnie wleci czerwona rozpórka i będzie festyn. Przez małe f ale będzie :-P

Gt class zostaje na razie taki, jak założysz okulary to dojrzysz, że rozporka już jest :) a oryginalna pokrywa w srebrze niby do czego ma pasować ?? Jak już to rozważam czarną całą ale to się jeszcze zobaczy. Panowie spokojnie ja mam te auto 4 miesiące dopiero, cała wiosna i lato 2018 przed nami bedzie sukcesywnie dopieszczana bo cel jest jeden perfekcja w każdym calu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy w napięciu czekam na kolejne Upy w tym temacie. Wszystkie mody mega na plus, wydech pasuje tu genialnie po zmianie końcówek chociaż dyfuzor można by było wykończyć tak jak fabryka jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś po poprzednim właścicielu (ot taki detal). Podoba mi się także to wzmocnienie pod maską w czerni zamiast hellrota, tak jakoś dobrze zlewa się z plastikami lamp i chłodnicy :) Nie mogę się doczekać wnętrza, uwielbiam czerwoną skórę w środku ale obawiam się, że może być przesyt czerwieni na aucie ale wierzę, że lipy nie odstawisz więc o to chyba też można być spokojnym :) Gratulacje pomysłu i wykonania i oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Scrat napisał:

Ostatnimi czasy w napięciu czekam na kolejne Upy w tym temacie. Wszystkie mody mega na plus, wydech pasuje tu genialnie po zmianie końcówek chociaż dyfuzor można by było wykończyć tak jak fabryka jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś po poprzednim właścicielu (ot taki detal). Podoba mi się także to wzmocnienie pod maską w czerni zamiast hellrota, tak jakoś dobrze zlewa się z plastikami lamp i chłodnicy :) Nie mogę się doczekać wnętrza, uwielbiam czerwoną skórę w środku ale obawiam się, że może być przesyt czerwieni na aucie ale wierzę, że lipy nie odstawisz więc o to chyba też można być spokojnym :) Gratulacje pomysłu i wykonania i oby tak dalej!

Fotele mam odebrać jeszcze w tym miesiącu ale kiedy to nie wiem niby są na stole, pewnie będę je montował po świętach bo w następny piątek wylatuje do Dubaju więc przez święta mnie nie będzie :) . Myślę, że nie będzie przesytu ponieważ czerwone będą tylko fotele i kanapa , boczki daje czarne podłokietnik też, jest czarny sufit, czarna półka z tyłu, czarne tyły foteli i sterowanie nimi też czarne, czarna podłoga jest deska czarna cała kiera , jest dużo czerni powinno być ok, jeśli nie to vadery sprzedam i wlecą wtedy Kubły i rollbar. 

Nagrałem filmik jak auto się prezentuje :)  

 

kilka fotek z wyłączonymi światłami w ładniejszy dzień 

162.jpg

163.jpg

164.jpg

165.jpg

166.jpg

167.jpg

168.jpg

169.jpg

170.jpg

171.jpg

172.jpg

173.jpg

174.jpg

175.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...