Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.11.2017 o 21:48, Richie_G napisał:

Tempo tu jest niesamowite!!! Już widać że będzie gruba sucza :) Czekam z niecierpliwością na relacje z montażu końcowego!

 

Biały Montaż to następny krok, dzisiaj ostatnie elementy pokryte zostały Hellrotem z domieszką albańskiego złota :) .  Ale po koleji bo ostatnio trochę się działo , tak więc na skręconą 10 calową felge przymierzyłem opone GoodYear 245/35/18 

125.jpg

126.jpg

127.jpg

128.jpg

Niestety muszę odpuścić tą opone ponieważ nie pasuje do przodu 215/35/18 jest ok 1.5-2cm róznicy w średnicy to raz, a po drugie będzie przycierać o nadkole. Tak więc wjedzie odpowiednio 225/35/18 prawdopodobnie conti jakiś bo wypada najszeżej w tym rozmiaże (nie chce mega naciągów).

Cały czas kompletuje różne dodatki które dadzą smaczek i fan ze składania 

 

129.jpg 

131.jpg

 

130.jpg

132.jpg

133.jpg

134.jpg

135.jpg

136.jpg

137.jpg

138.jpg

139.jpg

W poniedziałek lecimy białe rękawiczki i jazda z ubieraniem, bo już zdecydowanie za długo to trwa i mnie nosi :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie lecisz :) Co do opon i naciągów, to jak coś to miałem u siebie goodyeary i jest to strasznie szeroka opona. Miałem model eagle i przycierało 225/35 na 10 calach i dopiero po zmianie było ok. Niby nie chcesz dużych naciągów ale jak coś to bym uważał jakbyś jeszcze raz celował w tą markę.
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Nie zapomnij polakierować pasa przedniego o którym pisali wcześniej chłopaki :) A tak poza tym to grubo leci się z tematem :o

Jadnak zostaje czarny tak mi się bardziej podoba chce zminimalizować kolor czerwony do minimum pod maska 

22 godziny temu, KUJON napisał:

nowe Bosche AL ? 

Tak i zmieniłem w nich szkiełko pod soczewkę i powstał Blackbosch na soczewce z kloszem po lifcie 

21 godzin temu, dyziux666x napisał:

Robota jest konkret widać że nie ma lipy A mam jedno pytanie tego GT Classa nie dało rady odkręcić i pomalować całą klapę? 

Nie było takiej potrzeby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Michaś 523i napisał:

AL bo już nie ma BOSCHa od dłuższego czasu co mnie boli bo też chciałem nowe lampy

A mnie nie boli bo nie ma różnicy a nowe szkło robi robotę w połączeniu z soczewką i modami black vision :) 

24 minuty temu, wryl napisał:

o co chodzi z tymi lampami z dopiskiem al?

 

konkretna fura muszę przyznać kolor, felgi, piec:-D

gumki przy klamkach też będziesz wymieniał? czy masz ładne nie sparciałe?

Jeśli chcesz kupić nowe klosze ory oem to dostaniesz właśnie takie z napisem Al.    Co do gumek przy klamkach to wymieniam całość bo koszt 70 zł za sztukę zreszta widać je na zdjęciach wyżej leżą na szklanej ławie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2017 o 22:38, wally napisał:

wspaniała będzie układanka, zazdroszcze w ch... takiego grzebania...sama przyjemność.

dokładnie to zawsze najlepszy etap w budowie składanko i właśnie dzisiaj zabrałem się za to na pierwszys strzał tył 

141.jpg

140.jpg

142.jpg

143.jpg

144.jpg

 

teraz dopiero widzę jak ten kolor robi robotę... 

C.d.n.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...