Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że udało się za pierwszym razem i wszystko jest ok. Dosyć przejrzysty ten schemat i do ogarnięcia bez problemu.

Sprawidziłbyś mi jakiej firmy są te kierunkowskazy przednie? Chciałem do swojej kupić dymione i nie wiem jakiej firmy żeby dobrze pasowały i były ciemne. Słyszałem że TYC i Depo robią tylko nie wiem które lepsze.

A spalanie itp poprawnie będzie pokazywał ten komputer? Trzeba będzie go jakoś programować pod v8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.09.2017 o 14:19, lapka666 napisał:

Jedynie lipa, że kupiłeś obc z wypalonymi pixelami. Mówię to tylko dla tego, że idziesz na grubooo.

Nie kupiłem OBC, dostałem , je razem z autem od poprzedniego właściciela  to raz, nie ma wypalonych pikseli w nim to dwa. po 3 pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dober napisał:

Co daje Ci więcej frajdy z jazdy byłe e39 m5 czy e36 z silnikiem m62?

Dobre pytanie, e39 było wyjątkowe nigdy jej nie zapomnę i nie wybaczę sobie sprzedaży tego auta, latało się pięknie mega łatwa w prowadzeniu lataniu bokiem, dużo wybaczała i słuchała się , nie czuć było prędkości w porównaniu do e36, ale wiadomo to oryginał M5. Co do e36 z m62b44 to wymaga większych umiejętności w lataniu bokiem, pewnie przez inny zakres pracy układu kierownicy, do tego jest bardziej nerwowa, lepiej wciska w fotel, przy prędkościach powyżej 200 już czuć prędkość. Co mi daje większość frajdę z jazdy myśle ze to e36 bo za każdym razem jak odwijam i latam bokiem jestem mocno pobudzony i podniecony, bo to jednak mniejsze auto lżejsze i bardziej nerwowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dawid82 napisał:

Nie kupiłem OBC, dostałem , je razem z autem od poprzedniego właściciela  to raz, nie ma wypalonych pikseli w nim to dwa. po 3 pozdro.

No na tym zdjęciu wygląda to inaczej. Literka "M".

87.jpg

Ale jak za darmo z autem to nie ma co wydziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za blachę , ponieważ jak każdy znawca Kebsów wie, korozja lubi ja zjadać od środka, na szczeście u mnie jest elegancko i jedyne co musiałem zrobić to prawy błotnik dół był delikatnie zjedzony, podłoga ładna , jedynie elemanty gdzie się podkłada lewarek skorodowane ale już ogranięte, całą podłogę będe zabezpieczał 

Lampy przód idą do poprawki ponieważ poprzednik pogrzebał tak, że się w środku rozkeiły klosze , jak widać na foto zamontowana zostanie też rozpórka w kolorzę czerownym, wnętrze zostało rozebrane i niebawem trafi do tapicera. 

90.jpg

91.jpg

92.jpg

93.jpg

 

wnętrze już gotowe dodatkowo dołożyłem zapach BMW Syndykate teraz jest sztos. 

94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lapka666 napisał:

Tak szybko by wnętrze obszył? To pewnie nie jego bo przecież pisał, że w ciągu miesiąca zrobi :-)

 

PS.

Mi się wydaje czy nikt nie zrobił afery o czerwone dekle silnika? :-P

 

jakie czerwone dekle ???? ja mam czarne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fota wnętrza to jest z auta Przemka RED BERRY a Dawid dał dla podglądu jak to będzie prawdo podobnie wyglądało i jeśli tak będzie obszyte wnętrze to będzie kozak!!! :D:) A co do czerwonych pokryw co niektórzy piszą żeby coś z nimi robić ta ja bym z nimi nic nie kombinował tylko zostawił takie jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, --=CZARNY=-- napisał:

Z tym wnętrzem to dobre :D co najlepsze auto z PD a ludzie nie kojarzą.... Jak już psikasz to psiknij tez pas przedni w kolor, a pokrywy silnika na srebrno jak OEM będzie na pewno ładniej :)

 

Czarny ja nie posikałem tych pokryw takie były i tak zostanie na razie bo ładnie wyglądają. Jeszcze raz co mam prysnąć przedni pas w kolor ?? Pokrywy na srebrno ?? Nie rozumiem tej wizji możesz rozwinąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

przedni pas czyli tu gdzie montujesz chłodnice, przykręcasz lampy masz czarny a powinien byc czerwony 

Jednak jestem amatorem , w życiu bym się nie pokapował, że to ma być czerwone, pójdzie na lakier to się machnie na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...