Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Je jebe :o :o :o I mam nadzieje że będą kolejne filmiki.

 

Będą następne jak przygotuje się do track day tor poznań , tam z pełną swobodą będę mógł pokazać możliwości tego projektu, nie myśląc o ruchu ulicznym i Policji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem że szukasz schematu zmiany obc.

Ja zmieniłem obc7 na obc18 i korzystałem z tego:

http://www.homysnetworks.com/easyblog/instrukcja-zamiana-obc-z-7-na-18-bmw-e3.html

U mnie wszystko działa, tylko nie mam check. A tak to manetka, temp, spalanie, zasięgi itp. wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem że szukasz schematu zmiany obc.

Ja zmieniłem obc7 na obc18 i korzystałem z tego:

http://www.homysnetworks.com/easyblog/instrukcja-zamiana-obc-z-7-na-18-bmw-e3.html

U mnie wszystko działa, tylko nie mam check. A tak to manetka, temp, spalanie, zasięgi itp. wszystko działa.

 

dzięki będę się za to zabierał w wolnej chwili, nie wygląda to groźnie 

 

kilka fotek jak teraz wygląda, niebawem wleci gt class

 

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

45.jpg

46.jpg

47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy zostają, będą tylko inne końcówki , będzie próba rozbebeszenia puszki końcowej bo może uda się z tego wydechu wyciągnąć odpowiedni dzwięk, jak dojdzie lotka GT Class i jak auto dostanie finalne koło to du** z tymi wydechami będzie dobrze wyglądać, zresztą to V8 ma być sztos dzwięk z dwóch kominów, ma być ogień w szopie, ma być po prostu rozpierdol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie ma tragedii. Parę piwek i zrobione. W dwóch autach korzystałem z tego schematu i w dwóch działało także schemat raczej dobry. Trzeba uważać co z czym łączyć i będzie ok.

Ja jeszcze sobie zostawiłem całą wiązke z poprzedniej e36 i podobierałem kable tak aby kolorami się zgadzały z tymi wychodzącymi z kostek komputera. Zrobiłem wiązke taśmą parcianą i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...