Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie upalasz tego auta non stop to olej za gęsty.

 

Poprzednik wlat takie olej bo przy mocnym dawaniu w pipe potrafiły czasami pukać popychacze, teraz na tym oleju jest cisza, ja chciałem dać milersa 10w60 i dodać uszlachetniacz jakiś, ale teraz sam nie wiem, narazie zostawiam temat na później . 

 

Panowie zawsze jak byłem młody i miałem e36 jakąś to marzyły mi się vadery do środka, teraz przyszedł czas aby to marzenie spełnić, pytanie czy tylna kanapa od całego zestawu z vaderami różni się czymś oprócz tych 3 pasków m3??? 

 

No i jeśli wjadą vadery to do hellrot budy jaki dać kolor skóry ???? jakieś propozycjony ??

 

25.jpg

26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie połączenie s37 i hellrota jest mistrzowskie. Tak mistrzowskie że nie spieszyłbym się szukaniem innych kół. E36 na nich ryje banie. U Ciebie nie będzie kompromisów. Teraz tylko pytanie. Czy robić to jako zabawkę czy iść bez kompromisów ale wtedy niestety nie wykorzystasz jego potencjału. Ja bym zostawił na tych kołach i czerpał radość z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu klasycznie poleciał , czarne wnętrze . A felga , jestem w szoku że tak "pospolite" koło robi taką robotę w e36. To będzie gruby projekt.

A ja bym sobie darował czarne wnętrze i pomyślałbym nad jakimś kolorem i obszył całość. I np tak jak na przykładzie co dał dawid82.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie darował czarne wnętrze i pomyślałbym nad jakimś kolorem i obszył całość. I np tak jak na przykładzie co dał dawid82.

 

Gdyby buda była czarna wjechałby ku***ski czerwień do środka, a tak nie mam za bardzo koncepcji do czerwonej budy, jedno wiem, nie będzie czarne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj kupiłem koło styling 37, koło nisko budżetowe ale robi robore w e36, wiadomo, że do wiosny wjedzie prawidłowe koło , swoją drogą ogłaszam CASTING na felgi do niej, niech szlachta Syndykatu zabierze głos CO powinno tu wjechać docelowo

 

 

Moim zdaniem Ac Schnitzer Rennsport I przy tym kolorze w srebrze zrobi zamieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wsiadłem w auto i ruszyłem po bajery vadery, spoilery , w między czasie przyszły też nowe hamulce 

 

 

vadery wjechały od coupe nawet nieźle jeszcze wyglądają jeśli chodzi o stan gąbek itp. mechanizmów jest very good, skóra mnie nie interesowała bo idzie i tak nowa i tu jadąc cały dzień myślałem jaki kolor?  Zapodam raczej czerwone, wnętrze auta będzie całe czarne tzn, tyły foteli, podłokietnik , dywany czarne, siedziska kanapa tył czerwona skóra , boczki czarne z elementami czerwonej skóry. 

 

30.jpg

31.jpg

 

 

Przy okazji po drodze odwiedziłem HTT Tuning, Kamil odsprzedał mi ostatnią sztukę spoiler GT od włoskiej firmy Lester, bardzo dobrej jakości produkt nie jakiś pofalowany badziew z włókna szklanego itp.

 

 

27.jpg

28.jpg

29.jpg

 

 

 

Hamulce to podwujnie hartowane EBC Brakes TurboG. do tego kolcki Ferrodo Ds2500. 

 

 

 

32.jpg

33.jpg

34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego projektu tylko podwyszony,nada sznyt i charakter autu...

I będzie mega wyglądało,ja bym się zastanawiał i dał jakieś konkret Recaro,

sportowiec pełną gębą.A stylnig 37 bardzo fajnie siadły mi się podoba bardzo...

Czekam na efekt końcowy...piona David

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt Class będzie podwyższony ?

Dobrze się dzieje auto ma potencjał

 

Gt Class nie będzie podwyższony. 

 

co tu myśleć.. Vadery daj jak u Brylanta w sedanie- byłoby sztosik

 

Skłaniam się raczej na głęboką czerwień 

 

Yebany pojechał i kupił, dobrze Dawid działasz

 

No właśnie spojler będzie podwyższony?

 

Pozdro

 

Marku nie będzie podwyższony 

 

Też bym tak chciał wsiąść, pojechać, przywieźć i mieć takie bajery ;) wydaje mi się że dość już jest tych podwyższonych :)

 

 

Bajery są kwestia chęci i zasobności portfela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czekam na nową kiere z multi serducho dla mnie jedna słuszna w e36.

2. Chce zamówić halogeny tylko nie wiem jakie, co by tu siadło ładnie jakieś propozycje ?

3. Zdobyłem duży komputer z wszystkim co do niego potrzebne

4. W między czasie wjechały nowe tarcze i klocki na przód 

5. Jadzie też do mnie podłokietnik, blenda na przód USA. 

 

35.jpg

36.jpg

 

 

Przymierzyłem Vadery aby sprawdzić jak działają mechanizmy i czy nic nie loto, zanim dostaną nową skóre. 

 

37.jpg

38.jpg

 

 

 

Teraz muszę trochę odpocząć, czuje się zmęczony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...