Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by DawciU


DawciU

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, tyle pitolenia, przenosze, najwyżej mnie zbanują :mrgreen:

Wiem, że bez ankiety, ale tu auto naprawde naddaje sie do tego działu, w przeciewiństwie do wielu aut, które są tu już od dawna :lol:

 

Nie ma problemu prezencik naprawde mały ale wydaje mi sie że cieszył

 

 

Oj cieszył, cały czas z uśmiechem na ryju

 

A na karkówe bedzie jeszcze napewno okazja!

 

MOże następny GF :?::mrgreen:

 

 

Witam w PD OF GS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

David.NIe bede ukrywał ze to auto jest moim favorytem jesli chodzi o to nasze forum.Poklony za to autko.A LEsiu nikt cie nie zbanuje bo caly syndykat bez dyskusyjnie zgodzi sie ze to auto powinno byc tu wlasnie w tej galerii.

 

Auto jak każde potrzebuje jeszcze dopieszczenia i zmiany niektórych rzeczy ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo co My wszyscy byśmy robili gdyby nasze auta były idealne. German ciesze sie że Ci sie podoba i dziki wielke raz jeszcze za ten miły transfer :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Mała aktualizacja :mrgreen:

Jakiś czas temu nabyłem pare detali, oto jeden z nich :twisted:

 

p1180369.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

p1180362.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

p1180372.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

No i mam pare problemów związanych z tym oto gadżetem, mianowicie mój silnik posiada sondę a barany nie maja wyjścia na to ustrojstwo, czy jeśli ją pominę może to wpłynąć znacznie na prace silnika? Myślałem żeby wspawać ze starej 2-rurki nypel zaraz za baranami aby sonda była jak należy, ale jest kolejna niedogodność bo i tak nie było by to w takiej odległości od głowicy jak oryginał.

Auto jest wyposażone również w kat jak myślicie zostawić czy wywalić i jeśli wywalić to co dać w zamian? Osobiście przymierzam sie do jakiegoś przelotowego na 2 rurki np cos takiego nie wiem tylko czy to przelot.

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/86/06/71/1486067100

 

Z góry dzieki za pomoc

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sondę wstawił mniej wiecej w tym miejscu gdzie była ori.wiadomo ze dokladnie nie da rady ale 1cm w jedną czy druga roznicy nie zrobi na m20.

Co do kata to ja bym zostawił.

Jacek miał w cabrio barany i po wycieciu kata mowił ze było gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ja zmieniałem cały układ z pojedyńczej rurki na podwójną cały nowy układ walkera i też miałem ori kata i sonde. Kata wyciąłem bo pomyslałem ze bezsensu montować nowy tłumik i zostawić 25letni katalizator. Jak go wyciąłem to dopiero wiedziałem że jest czyściutki, i można było go zostawić... Więc proponuje Tobie też zostawić go w spokoju.

Sondy narazie nie zamontowałem bo w tym nowym układzie nie ma na niego miejsca i śmiga to tak jak do tej pory, może minimalnie słabsza jest. spalanie sie nie zmieniło...

Alejak znajde jakiegoś dobrego tłumikarza to montuje sonde na tej wysokosci na której była do tej pory. Tylko nie wiem jak u Ciebie da rade te sonde zamontować w barankach... powodzenia i pozdrooo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może być problem z tą sondą ale coś wymyśle, na zamontowanie jej w tym samym miejscu raczej nie będzie szans bo barany dość daleko od głowy sie schodzą w 2-rurkę jeśli nie da rady w tym samym zrobię w najbliższym jaki tylko bedzie możliwy. Koleś który będzie mi robić mówi ze jest opcja wspawać sam nypel ale to raczej odpada bo sonda musi być w połączonej rurze. A jak się ma kat do baranów nie ma potrzeby pozbycia sie go? Dużo ludzi mówi żeby właśnie założyć przelot zamiast katalizatorów, w m20 to nie podchodzi lepiej go zostawić? Ja ogólnie mam ten duży, nie wiem czy to jest jakaś różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...