Skocz do zawartości

[E30] Tasior_krk - BMW 327i M20B27


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

wszedłem z siebie i stanąłem obok oglądając te zdjęcia :!:

Piękne e30, tylko tak jak powiedzieli poprzednicy - brewka, wydech i nerka, tak średnio tu pasują, ale skoro piszesz, że to ma być zmienione, to czekamy ;)

 

Vtec, jesteś virtuozem aparatu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz fote z pod maski :?: M20 pasuje do wąskiej idealnie, jeszcze jak by wszystko było zrobione w chrom/polerka, tak jak u brzytwy, to już naprawde wzór do naśladowania ;)

 

Mógł bym dostać kilka fot w dużej rozdzielczości :?: Będę bardzo, bardzo wdzięczny ;)

W sumie to mógł byś podesłać przy okazji wysyłania zdjęc trumny ;) spakuj tylko wszystkie w jeden plik a ja już o resztę zadbam

 

 

właśnie te 0,5 cala mniej sprawiło że u ciebie ten RS robi robote , w przeciwnieństwie do Esia i chyba każdy teraz potwierdzi to

 

Na zdjęciach ciężko ocenić czy jest za szeroko, czy za wąsko, chyba, że obie e30 stały by obok siebie, to wtedy można było by porównywać :)

Troszke za bardzo się czepiesz, ale z drugiej strony, jak by się nikt nie czepiał, to było by nudno :mrgreen::mrgreen:

 

 

Pozdro Wariaty ;):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Troszke za bardzo się czepiesz, ale z drugiej strony, jak by się nikt nie czepiał, to było by nudno :mrgreen::mrgreen:

:

 

ktoś musi sie czepiać, żeby innym to na dobre wyszło, a nie ciągle tylko " WOW, KOZAK , WYMIATA, CUDO, DO PD ITP " . Trzeba poprzeczkę podnosić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbierałem już szczeke z podłogi i cos dodam od siebie

Tasior wrzuć foto jak wygląda auto z chromowaną nerką i bez brewek, myślę, że wtedy bedzie prawie idealnie, prawie, bo mimo wszystko brak spojlera na klapie! napisałeś, że wydech do wymiany, to temu ten przemilcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...