Skocz do zawartości

[E30] Tasior_krk - BMW 327i M20B27


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dziękuję Wam Bardzo za super spędzony czas i super sesję zdjęciową, a w szczególności Vatec-owi, bez twojego aparatu nie było by takich zaj...istych zdjęć.

 

Poniżej wrzucam kilka z swojego apartu, ale to nic w porównaniu co będzie jutro od Vteca :mrgreen:

 

Maestro w trakcie pracy :mrgreen:

dpp0107.jpg

dpp0056.jpg

dpp0060.jpg

dpp0089.jpg

dpp0098.jpg

dpp0099.jpg

dpp0002kf.jpg

dpp0023a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiek nie naśmiewaj się bo robota wyszła chyba przednia? :lol:

 

Miałem iść spać, ale będę koleżeński - patrzcie....................

 

1.)

galeriakazmierz015.jpg

 

2.)

galeriakazmierz012.jpg

 

3.)

galeriakazmierz016.jpg

 

4.)

galeriakazmierz014.jpg

 

5.)

galeriakazmierz010.jpg

 

6.)

galeriakazmierz017.jpg

 

7.)

galeriakazmierz019.jpg

 

8.)

galeriakazmierz020.jpg

 

9.)

galeriakazmierz022.jpg

 

10.)

galeriakazmierz024.jpg

 

11.)

galeriakazmierz026.jpg

 

12.)

galeriakazmierz018.jpg

 

13.)

galeriakazmierz023.jpg

 

14.)

galeriakazmierz027.jpg

 

 

 

*****

 

galeriakazmierz013.jpg

 

******

 

galeriakazmierz011.jpg

 

******

 

 

DZIĘKUJĘ :mrgreen:

 

DOBRANOC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

masakra za***ista e30 ,idealna waska!!! Heh i znowu ta pani na fotkach mmm... :mrgreen: . Chyba sie przeprowadzam do krakowa :P .Mam slabosc do bladynek straszna nie pokazujcie mi takich fotek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadłem z krzasła zalewajac sie zupą.bez kitu. :-P

co ja moge powiedziec.Tasior zawsze jak cos robiles robiles na 100 procent.tak tez jest i teraz.Krakow zawsze byl dla mnie wyznacznikiem mega doinwestoawnych bmk i mega projektow na skale syndykatu.Zdjecia powyzej ukazuja ze jest tak nadal i nic sie nie mylilem .Jak zawsze Poznan prezentowal mega kozaki e30 tak teraz Krakow pokazał że nie zapomniał o tym modelu równiez :wink: Miło bedzie zobaczyc to wszystko naraz na Tarnowskim Fescie.Sierpy mi tez nigdy nie podchodzily ale tu w calym tym autku nie marudze na nie.Jest pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach bomba, ale mam pare pytań i uwag :mrgreen:

 

Auto jest pół "szadoł lajn" pół chrom?

 

Listwy boczne są czarne chyba, na szybach jest chrom, na przedniej szybie na jednej focie widzę chrom, na drugiej czerń? Dobrze widzę? z tyłu jest czarny klin.

 

Zderzaki chrom, nerka czarna :roll: ?

 

Aaa no i wydech popraw bo wisi.

 

Tak poza tymi szczególikami powiem że spoko wygląda, i koła dobrze spasowane, i lakier się świeci.

 

PS. Motorownia wciąż ta sama?

 

PS2 Po co brewki? :mrgreen::-P

 

PS3 Fajna du***zka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol twój obiektyw lubie chłopców :!: wpisuj mnie tam w kalendarz :-P . Fruzia też ryje, ale co innego... :wink: A co do samochodu zobacze na żywo, ale myśle że sie nie zawiodę :)

 

TAK WŁAŚNIE POWINNY BYĆ ZROBIONE I ZAPREZENTOWANE SAMOCHODY SYNDYKATOWE NA POZIOMIE PD , A NIE ZDJĘCIA POD GARAŻEM , GLEBA DO ZDJÄ˜Ć I NIEDOPOLOEROWANE RANTY... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy :shock: V-Tec no muszę ci powiedzieć chłopie że mnie rozwaliłeś tymi zdjęciami... Aż się wyłączyłem na kilka chwil i tylko się gapiłem w monitor :shock: REWELACJA !

 

Jeżeli chodzi o samochód to niech mnie dunder świśnie ale kupie sobie czerwone coupe ! Jest tak piękna, czerwoniutka jak wisienka na torcie na której widok się wszyscy ślinią :mrgreen:

 

Fruzie w żółci też bym przytulił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasior no widać, że auto zadbane i kupa pracy włożona, ale już się wszyscy wyślinili wiec ja więcej o tym co mi się nie podoba :mrgreen: Tak jak bono zauważył strasznie gryzie się wąska w chromach z czarnym ryjem przy tym kolorze, tak patrzę obiektywnie na te zdjęcia i ten chromowany zderzak nie za bardzo się zgrywa z czarną nerką i bh. No i do tego ni ch*** nie pasują te brewki. Do szerokiej trzeba mieć wypaczony gust żeby to badziewie założyć co dopiero do wąskiej w chromach. To nie jest element ori tylko tuning na siłę i auto jest za***iste zrobione ze smakiem a tu nagle zonk jak się patrzy na przód i rozczarowane przez brewki.

 

Ja mam prośbę, jeśli będzie taka możliwość żebyś zdjął brewki i założył jak będzie pod ręka srebrna nerka i zadbane czyste ori jasne lampy. Jeszcze jak do tego dołożysz boczne listwy z chromowanymi wstawkami to będzie wszystko co można wydusić z wąskiej :mrgreen: w czerwieni. Koła idealnie leżą, ogólnie tez mi się podoba, chętnie zobaczę na żywo.

 

No i pięknie bez spojlera, czysto, schludnie i kwadratowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja jeszcze mało widziałem, albo się nie znam, ale wytykanie wad - jakie one by nie były /ideałów nie ma :!: / temu czterokołowcowi jest mało smaczne.... :lol:

 

:!: MATCHBOX :!:

 

Fotografuje się to/te autka z takim zacięciem, aż sam sobie się dziwię :lol:

 

Skoro emocje opadły, późniejszą porą dodam tego więcej...

 

Usuwać szkoda bez publikacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za weszystkie opinie na temat samochodu.

Ważne jest że nie było by tgo wszystkiego gdyby nie XEON i GRZEGORZ, bez nich ten projekt nie wyglądał by tak jak wygląda. Dużo ich i mojej pracy poszło w ten projekt nie mówiąc już o kosztach bo w pewnym momencie przestałem liczyć :mrgreen:

 

Tak więc ich jest tu bardzo duża zasługa, DZIĘKUJĘ :mrgreen:

 

Co do modyfikacji, samochód można powiedzieć że został zbudowany na nowo.

- kompleksowa naprawa blacharska

- lakierowanie całego samochodu

- zmiana silnika - był M50B25 teraz jest M20B27 Super Eta - silnik rozłożony na czynniki pierwsze i poskładany od nowa.

- kolektory sportowe

- nowe amortyzatory Bilestin

- felgi BBS RS przód 8,5" tył 10"

- deska oraz tunele we floku

- cały układ wydechowy z nierdzewki

 

Tak z grubasza tak to wyglądało.

 

PS. listwy na bokach są chromowane. Na zdjęciach tego nie widać.

PS2. Jak pisałem wcześniej jest jeszcze kilka rzeczy które muszę poprawić jak wydech, już jest zakupiony inny :mrgreen:

PS3. Nerka z przodu została zamieniona na zarnam ponieważ w garaży mam drugi komplet, chrom nerka z okularami bez brewek i tak jak mi poasuje to zmienim.

 

VTEC - ZDJĘCIA MIAZGA !!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI PIĘKNIE !!!!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- felgi BBS RS przód 8,5" tył 10"

 

właśnie te 0,5 cala mniej sprawiło że u ciebie ten RS robi robote , w przeciwnieństwie do Esia i chyba każdy teraz potwierdzi to :!:

 

zmiana silnika - był M50B25 teraz jest M20B27 Super Eta - silnik rozłożony na czynniki pierwsze i poskładany od nowa.

rzadko robi sie swapy z nowszych silników na starsze , ale w tym przypadku jestem absolutnie za :!:

 

- kompleksowa naprawa blacharska

malowałeś drugi raz całość :?: przecież z tego co opowiadałeś to nie aż tak dawno auto dostało nowy lakier :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...