Skocz do zawartości

[E30] Tasior_krk - BMW 327i M20B27


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z was pewnie już widziało moją bime ale w sumie tylko raz publikowałem jej zdjęcia. Teraz mam kilka nowych i chętnie założę nowy temat który mam nadzieję będę co jakiś czas uaktualniał.

 

Plany są tylko zobaczymy jak z realizacją.

 

No i oczywiście żeby nie było że same kebaby :mrgreen:

 

BMW E30 325i M50B25 (orginał było M10B16 na gazie)

Zawieszenie: Bilestin + sprężyny 80/60 (w najniższym punkcie samochód ma 4,5 cm do ziemi)

Felgi KESKIN KT1 9X16 + dystanse przód i tył po 2 cm na stronę.

Szpera 40%, M-Tech I + progi z wersji IX

 

 

 

12bfd33a96e049e7ja8.jpg

41e77acb62f83caasb2.jpg

picture182ra3ai5.jpg

topl3315rc3.jpg

5e92aa9d78adc2f9wb6.jpg

 

1042007013au9.jpg

1042007061mx6.jpg

83809272pb3.jpg

 

p6147340qq8.jpg

 

p6147370ne8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a to jednak nie sprzedana ??

 

idealny kolorek - chyba bardziej czerwony juz byc nie moze ;)

 

Miałem chwilę zastanowienia ale trwała tylko 24h :)

Muszę zrobić z nią kilka rzeczy jeszcze, a ostatnio przyszło mi do głowy kilka nowych pomysłów.

 

Z resztą zobaczycie sami już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chwilowo nie jeździ :-(

 

Najprawdopodobniej poszły pierścionki i nie poruszam się nią. Ale jak tylko zrobię sobie mały remoncik to będę hulał.

 

Ale powiem że M50 w E30 normalnie miodzio, zawsze chciałem mieć 6 garków pod maską i powiem że się nie zawiodłem, do tego jeszcze szpera i zabawa jest przednia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasior, obserwuje Twoje e30 od baaardzo dawna - jeszcze od dalekich czasów na bk.

 

W tym roku miałem okazję widzieć ją na żywo.

 

Powiem tak - w 80% przypadków wychuchanych lalek z netu, na żywo doznaję zawodu i rozczarowania.

 

A Ty zdecydowanie jesteś w tych

 

.

 

.

 

.

 

20 P R O C E N T A C H.

 

 

Gratulacje chłopaku, bo to kawał zdrowej fury. Podziwiam Twój zapał i wytrwałość z jedną lalą :twisted:

 

Dla mnie e30 ma tylko 3 barwy - czarne, białe lub czerwone. Dlatego tymbardziej żałuję, że nie mieliśmy okazji zrobić sesji jak jeździłem białą e30, byłoby ciekawie - 2 wąskie lampy feat. M50.

 

Fajnie, że skupiasz się na szczegółach. Bardzo fajny patent z dokładkami na błotnikach. Tak samo uważam, że 4 soczewy to dobry pomysł. Nie zalatują tandetą, a znawcy wyłapują różnicę.

 

Powiem Ci, że osobiście zrobił bym jeszcze tylko shadowa i czarną nerkę i byłby ideał dla mnie.

 

ps. dobrze, że już nie masz tych "starych" nowych lamp z tyłu :mrgreen:

 

pozdro

 

aha i najważniejsze - jak miałeś wątpliwości to doradzam - nie sprzedawaj!!!

 

Będziesz żałował jak ja. Zostaw ją jak jest najwyżej i zbieraj na inne auto.

 

Za bardzo wdzięczne są e30 i za bardzo się za nimi tęskni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko naprawde robi mega wrażenie.Było to pierwsze auto na jakie zwróciłem uwage w tarnowie.Na myjce przed zlotem sie spotkalismy.Mega gleba,mega kolor,ogólnie całosc naprawde pięknie.Jest to piekna baza do nasladowania.Spokojnie takie zdjecia jej można wklejac ludziom aby sie wzorowali.Pozdro Tasior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High-Tech no właśnie powiem Ci że miałem chwilę zwątpienia, ale tak mi szkoda się jej pozbywać. Za dużo pracy w nią włożyłem no i sentyment.

 

Rzeczywiście szkoda że nie cykneliśmy sesji myślę że wyszedł by ciekawy projekcik.

 

Dzięki wam bardzo za dobre słowa, a jeszcze jak się to słyszy od specjalistów to tym bardziej jest mi bardzo miło.

 

Mam jeszcze kilka ciekawych pomysłów i tak doszedłem do wniosku że będzie fajnie je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasior_krk, nie sprzedawaj jej !! tak jak mówi high-tech, bedziesz załował bardzo długo, tak samo było ze mną do tej pory jak ogladam galerie mojej byłej e30 to mam łzy w oczach ze wzruszenia

ładnych e30tek sie nie sprzedaje, zostaw ja w garazu i niech sobie stoi na niedzielne wypady

 

tylko jest jedno ale...

 

ringi które w niej masz są totalna pomyłką!!! w e30 tylko BH

 

SZACUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...