Skocz do zawartości

[E30] Tasior_krk - BMW 327i M20B27


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wewnętrzne soczewki są podpięte do blindy, ale nie powiem spoko wygląda po zapaleniu długich 4 świecące soczewki.

 

Teraz założyłem żarówki xenonowe tak więc trochę się odróżnia.

 

Na pomysł z soczewkami wpadł XEON, zastanawialiśmy się jak zrobić krzyże do długich świateł i wpadł na pomysł że założymy cztery soczewki no i fajnie wyszło.

 

Obecnie samochód wygląda trochę inaczej :) To znaczy dopracowuję wygląd zewnętrzny. Bo mechanicznie już jest ok, wymieniliśmy z XEONEM uszczelniacze i jest gites.

 

Jak dokonają się przemiany to wkleję kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIORA E30 jest inne niż wszystkie-i to się chwali !! Kolor, chromy, pakiet, koła, zawias no i oczywiście motor czynią z niego naprawde coś dobrego moim zdaniem.

Najbardziej urzekają mnie dokładki od IXa :mrgreen:

Dobrze, że z tyłu są CULTOWE starteci-każda wąska musi je mieć-to dodaje uroku...

Przecież ten egzemplarz ma już ćwierć wieku a tu proszę

 

tassbn1.jpg

 

PS

 

noi mamy 1 konkretne E30 w galerii :!:

 

Takie jedno juz tez było tutaj zamieszczane-pragnę zauważyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE to musi ciekawie hamowac z b25:)

 

Na lato będą założone z tyłu tarcze. Przednie hamulce mam od 2,5.

 

Po swapie to praktycznie zmiana całego samochodu. Zostaje tylko blacha. Jak bym wiedział na co się piszę na początku to raczej kupił bym M20B25 fabrycznie.

 

Teraz jeszcze przechodzi kolejne przemiany techniczne jak i wizualne, tak więc efekty zamieszczę już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambodors już dawno mam założone, do tego zderzak przedni Lumma i lotka na tylną klapę od ALFY 156. A i nie mogę zapomnieć że założyłem różowe felgi R13X5,5" od malucha :mrgreen:

 

A tak na poważanie to mam plan na zrobienie swojej bardziej pod oryginał. Zdjąłem MT1 i poszerzki od IX-a. Do tego kupiłem nowiutki psa przedni.

 

MT1 oczywiście zostawiam, bo jak mi się odmieni to sobie założę :lol:

 

Coś w tym stylu.

 

 

17110806zv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

I kolejna sliczna waska,tak trzymaj Tasior.Kolor po prostu powala na kolana.Tylko wywal te ringi bo pasuja jak świni siodło...

co do MT1 to fajnie z nim wyglada ale "goła" wąska na max glebie i z dobrym felunkiem wyglada chyba jeszcze lepiej.

 

Może jakies aktualne foty...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...