Skocz do zawartości

[E30] Tasior_krk - BMW 327i M20B27


tasior_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tasior powiem krótko! Jest niesamowicie! Zdjecia naprade tylko podkreslaja pazur tego projektu! Pamietam kiedy wyjechal pierwszy raz a teraz prosze jaka zmiana na + oczywiscie! Tylko ta nera i brewki out! Przynajmniej na Tarnow! Do zobaczyska wariacie!

 

TAK WÅAŚNIE POWINNY BYĆ ZROBIONE I ZAPREZENTOWANE SAMOCHODY SYNDYKATOWE NA POZIOMIE PD , A NIE ZDJĘCIA POD GARAŻEM , GLEBA DO ZDJÄ˜Ć I NIEDOPOLOEROWANE RANTY... :!:

 

Kujon wiem wiem. Ranty juz dopolerowane :) Pozatym odslona mojego auta szykuje sie na 2011 kiedy rozloze i zloze je od nowa z wszystkimi gagetami jakie czekaja! Wiec narazie tez i skromna galeria. Napatrzylem sie na swoje byle e30 w rekach Pitera, teraz na Tasiorowe e30 i wiem jedno! Pospiech nie poplaca! Dlatego 2011 jak sie tylko uda :twisted:

 

Tasior jeszcze raz szacun za kawal roboty! popraw zeczy ktore sa juz opisane i bedzie miazga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sorka ze napisze ale razi mnie to ze w dlugich ktore masz zaczerpniete z mijania (pewnie tak mialo byc zeby byly 4soczewy) nie wyczysciles tych paskow na szkle,razi mnie to :evil: wrrr!! Mysle ze bez brewki bylo by lepiej,ale czarna nera koniecznie tak jak jest,chromu nie zakladaj czasem :P . Pozatym jak pisalem wczesniej przepiekna ,prawie idealna waska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nerka i brewki są dość kontrowersyjne ale to dobrze, to znaczy że samochód budzi emocje :mrgreen: Jak spotkamy się wszyscy w Tarnowie będzie można podyskutować. Wezmę taką i taką konfigurację :mrgreen:

 

tasior_krk, fajna ta twoja E30 :)

Jak się sprawuje silniczek po remoncie :?:

 

Jak na razie zrobiłem od remontu jakieś 300 km a docierać mam go do 4000 km. Nie wiem kiedy to zrobię. Na chwilę obecną tylko sobie pykam do 4000 rpm i ten dźwięk M20 do tego.

 

Mógł bym dostać kilka fot w dużej rozdzielczości :?: Będę bardzo, bardzo wdzięczny ;)

 

W sumie to mógł byś podesłać przy okazji wysyłania zdjęc trumny ;) spakuj tylko wszystkie w jeden plik a ja już o resztę zadbam

 

Podeślę Ci zdjęcia możliwie jak najszybciej.

 

piekna jest! :wink: mozliwe, ze nie doczytalem, ale jaka to jest czerwien na Twojej e30?

 

Nie jest to barwa z palety BMW, pojechaliśmy z XEONEM do kolegów ze Standoxa i wymodzili mi taki lakier. Miał być bardzo żywy.

 

Ps. Tasior, co to sa za progi u ciebie?

 

M-technic I z pół sierpami.

 

Kliny szyb będą w chromie czy czarne ? :)

Kliny szyb zostają czarne.

 

Jeszcze raz dziękuję za opinie, jak pisałem jeszcze kilka modyfikacji muszę przeprowadzić i przygotować na Tarnów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...