Skocz do zawartości

[E32] siedem od Franka


franek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jedyna " maniana " w tej E32 jaką zauważyłem to BIAÅY silikon przy BH przy długich. Wiele osób robi ten błąd i zamiast czarnego używa białego.

 

no niby tak wygląda ale BH zakupiłem w oryginale a to jasne coś dookoła to odbicie światła od lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 7er jest przezajebista :twisted: Jakie tam są opony i jakis zawias? bo zawsze ciekawiło mnie jak sie glebuje 7er :mrgreen:

 

Zapewne zestawik do e34 :twisted:

 

Aha - jeste jeszcze jedno ale - u siebie w e32 to samo miałem, jak wypchnałęm na koniec 18" dystansem. Zarys przód wydaje sie być mega szeroki, co nie jest wcale dziwne przy masce rozmiarów stołu do ping-ponga, ale dość niezgrabnie wyglądają wtedy koła z przodu - tzn są baaaardzo szeroko, ale są dość wąskie - ja miałem 215.

 

Tutaj też można się dopatrzeć, że przód nie jest mocno muskularny, szczególnie to widać przy fotach z przodu od dołu. Co i tak jej wiele nie ujmuje - bo jest gruuubas nad grubbbaaasyyy. Wiadra rządzą!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stworzyć napisz E32 730i na wyświetlaczu?

 

najłatwiej w photoshopie :)

 

oj to biednie , na prawde biednie a nie ma chociaż jakiś brefkóf , pod kolor szadol lajnóf :?:

 

nic z tego, czysty metal gdzie się da, a zestaw narzędzi do silnika obejmuje młotek i śrubokręt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......staram się nie stosowac na tym forum określeń : pozamiatał ,skosił itp. , ponieważ używane są one praktycznie w co drugim wątku i jak dla mnie bardzo spowszedniały i sa mało konkretne ,więc opisze to tak : NIE WIDZIAÅEM NIGDY W ZYCIU ÅADNIEJSZEJ e32!!

jakiekolwiek wytykanie czegokolwiek w tym samochodzie jest bardzo nie na miejscu

bardzo chciałbym zobaczyć ją na zywo i mam nadzieje że na którymś zlocie mi się to uda, gratuluje gustu , umiaru i dobrego smaku

......DUŻE JEST PIĘKNE...... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś mnie-mnie chodziło, że miałeś taką E32 i dałeś ją żydowi :-P

 

Wiem Jacku o co Ci chodzilo, bo nigdy mi tego rozstania nie wybaczysz, hehe. Ale Franka e32 jest mocniej zgermanizowane i to mi sie bardziej podoba. Moja poszla do znajomego, wiec jedyny zal to bylo zdejmowac z niej kola, pruc audio itp. Poszla niestety jako golas, ale 14 tysi to dobra kasa, przynajmniej tyle dobrze.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...