Skocz do zawartości

[E46] 330Ci Cabrio M-Pakiet BBS LM Bilstein B14


rybik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Mała aktualizacja tematu.

W czerwcu odwiedziliśmy Chotowę - wielkie słowa uznania dla organizatorów, świetna impreza!

IMG_8463.jpg

IMG_8023.jpg

I zrobiliśmy małe zakupy!

https://s25.postimg.cc/l8cbc0f33/IMG_8034.jpgp/img]

Przedni zderzak był już wypiaskowany, więc trzeba było go psiknąć.

IMG_8002.jpg

IMG_8179.jpg

Następnie zacząłem szukać rantu, więc po namowie Adriana od Z3, rozkręciłem rotor, by.. skręcić go odwrotnie. Niestety nie dało rady. Rotor od wewnątrz posiadał luz ok 2mm, więc nie chciałem rzeźbić i skręciłem z powrotem jak było.

IMG_8351.jpg

Przy okazji dobrze wyczyściłem felgi i przepolerowałem ranty.

IMG_8352.jpg

IMG_8359.jpg

Jak już w garażu są LM`y.. to może dokupić RSy? Tak też się stało, RS w 17 calach ;)

IMG_8505.jpg

IMG_8506.jpg

Wreszcie wyeliminowałem luz w układzie kierowniczym. Winowajcą był łącznik elastyczny pomiędzy maglownicą, a kolumną kierownicy. Oprócz tego wymieniłem pompę wspomagania i zalałem nowym płynem.

IMG_8544.jpg

Na przeglądzie technicznym wyszło, że zrobiłem przez rok... 1900km, ALE wg moich obliczeń wyszło 1200km, więc możliwe że na pierwszym przeglądzie diagnosta nie spisał skrupulatnie licznika ;). Wpadły również dymione kierunki na przód oraz bok - o ile przód mi pasuje, o tyle bok.. jest za ciemno.

IMG_8622.jpg

Lakier dostał na siebie trochę chemii w postaci... Poorboy`s BlackHole + Natty`s Paste Wax, Swissvax oraz QD1.

IMG_8620.jpg

IMG_8621.jpg.

Pozdrawiam

Rybik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...