Skocz do zawartości

[E38] 730d titansilber/ macix


macix

Rekomendowane odpowiedzi

W e38 kolor bym zmienił bo ze srebrnego tylko zyskasz. Co do kół to mi nie do końca leży rotor. Poza tym rant... W e38 rant musi być tłusty jak u Grabola. Jak koło zostaje to wywal te czerwone dekielki bo słabo to leży. Ogólnie jest dobre podejście i wierzę, że jeszcze będzie kosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, orzel napisał:

srebrne auto biały środek - przy jasnych kolorach budy tylko jasne tapicerki moim zdaniem

Raz widziałem beżowy środek w srebrnej e38, gorszego konfigu nie spotkałem :D

Koło zostaje myślę jeszcze ze 2 lata, może rok jak fundusze pozwolą, w planach jest 3tlg, na tył conajmniej 12", ale nie wiem kiedy to nastąpi, bo niestety worek dolarów trzeba na nie szykować... Dekielki będą zmienione na porządniejsze, ale możliwe, że w tym samym kolorze, lecz to nie jest pewne jeszcze. Zobaczymy, te faktycznie wyglądają tragicznie, zwłaszcza z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsze profesjonalne zdjęcie w ciągu dnia :)

36225067_2333862039991511_57008896602684

Co do samochodu to zostaje srebrny, te zdjęcia mnie przekonały. No i fakt, że mało jest porobionych titansilber'ów, tym bardziej u nas w kraju. No i kurde, podoba mi się całkiem :P
W związku z powyższą decyzją byłem dzisiaj na małych zakupach- maska oraz drzwi sztuk 4, wszystko w ori lakierze, bez rdzy i praktycznie bez wad, piękne. Maskę i 2 sztuki drzwi i tak musiałem wymienić bo rdza się pojawiła, a na drzwiach są wgniotki, no to nie rozdrabniajac się wziąłem już komplet 4 sztuk, zastanawiam się jeszcze nad błotnikami, wtedy wszystko będzie w tym samym odcieniu. Chociaż dotychczas jak coś zmieniałem to udało się z odcieniami idealnie prawie trafiać. Jak się uporamy z montażem to zobaczę jak efekt końcowy wyjdzie. W zeszłym tygodniu kupiłem też dokładki na progi, bo moje były poniszczone od lewarka i jedna pęknięta, stara przygoda z progiem zwalniającym. Zaraz zamawiam listwy dolne drzwi i błotników, jutro umawiam się z lakiernikiem na spasowanie dokładki i polakierowanie zderzaka przedniego i powinno być elegancko. Jak dobrze pójdzie to i wydech w tym roku się zrobi :cool:

No i jak widać na zdjęciu mam żarniki do wymiany, jakie polecacie?

 

Edit: No i najważniejsze, ja pier-dzie-lę, jaka różnica jest na BC Racing a na custom'owym gwincie... Zupełnie inna jazda, pomijając, że nie siedzi na odbojach, ale sam fakt, że to nawet działa, amortyzuje nierówności, studzienki itp., no jestem w szoku. A sprężyny mam 12kg. Także jakby ktoś szukał gwintu BC Racing to zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, macix napisał:

Edit: No i najważniejsze, ja pier-dzie-lę, jaka różnica jest na BC Racing a na custom'owym gwincie... Zupełnie inna jazda, pomijając, że nie siedzi na odbojach, ale sam fakt, że to nawet działa, amortyzuje nierówności, studzienki itp., no jestem w szoku. A sprężyny mam 12kg. Także jakby ktoś szukał gwintu BC Racing to zapraszam na pw. 

Na korzyść BC czy customa ? bo z powyższego wywodu ciężko wywnioskować ;)

Edit: Odkopałem temat, dla potomnych: Zmiana z korzyścią dla BC :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla BC, zdecydowanie :D Fakt, że mój custom był budżetowy, co też miało wpływ na jego pracę, ale przeskok jest ogromny,  także mega się jaram. Z czystym sumieniem polecam i jak ktoś szuka gwintu to zapraszam, dobrą cenę na BC mogę zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Drzwi zostały wymienione, trochę roboty było, ale warto. Ponadto wpadły listwy zgarniajace wszystkie z aso, wreszcie nie są pofalowane :) Niestety padła mi klima, działa jak jadę powyżej 60km/h, więc przy obecnych upałach jest masakra...

Kilka zdjęć wrzucam, z kolegami zacząłem prace nad filmem, także niedługo powinien być gotowy:cool:

 

174_A0896_2.jpg
174_A1031_2.jpg
174_A1421_2.jpg

https://www.facebook.com/MakuchPhotography/

Edit: Piękne lampy to zasługa Grabola, jest mega różnica w ich świeceniu, więc polecam każdemu Krzyśka i regenerację u niego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu mam 235/55, z tyłu 255/35, przód jak dla mnie jest idealny i pod względem naciągu, jak i spasu, bo fajnie wystają koła, za to z tyłu niestety nie wystają jak powinny, ale jak przymierzałem dystans 25mm zamiast 15, które siedzą obecnie, to bez podniesienia tyłu nic by z tego nie było, więc przez zimę i z tym będę kombinował :) Częstym gościem teraz będę na YTW, także jak wpadniesz to zazwyczaj mnie spotkasz, tak więc do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Sezon się zakończył to krótkie podsumowanie, ale najpierw kilka zdjęć niepublikowanych:

e118f49059ed5.jpg
9044649acb350.jpg
5d9fad06b3074.jpg
5cc4e92a13901.jpg
30b047b5d34d6.jpg
aed7c8bb89132.jpg

Trochę jakość spieprzona może być na niektórych, bo nie mogłem znaleźć w normalnej rozdzielczości, także pardon. 

A i kupiłem sobie gruza na zimę, ale już mnie wku:!:ia 

cda12cba77115.jpg

A co do podsumowania z e38, no to tak, w tym roku udało się zrobić sufit z alcantary i kilka detali, dołożyliśmy też 3 strefę klimatyzacji, zmieniłem czytnik navi na mk4, zregenerowałem lampy, pojeździłem bez awarii poza padniętą kompletnie klimą, spotterzy mi porobili zdjęcia, więc fajnie, że nie trzeba mieć ferrari aby się załapać na zdjęcia turlając się po mieście :-)

Przez zimę do zrobienia: 
regeneracja wtrysków, wymiana przedniej szyby, naprawienie klimatyzacji, lakierowanie tylnego zderzaka by się przydało oraz wymiana listew z drzwi na nowe, bo są pofalowane od zdejmowania. Chciałbym też obszyć wnętrze, ale nie wiem jak z kasą będzie, bo a8 też trzeba porobić:P

No to w sumie tyle, jeszcze jedna niespodzianka w tym roku będzie, ale to kwestia dni, może tygodni, także nie omieszkam się pochwalić jak będzie gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...