Skocz do zawartości

Rudy Hiszpan'

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

E39 mi się znudziło, są inne BMW które mi się bardziej podobają i nie są takie oklepane jak E39. No zrobiłem przez dwa lata z seryjnego auta własnymi rękami samochód, który pare tygodni temu moim zdaniem było w większości ukończone, no poległem na całej linii ale pi***olisz głupoty człowieku, poległem bo co bo nie rozumiem, bo nie sprzedałem auta w całości czy go nie zostawiłem sobie w garażu skoro mi się znudziło? I gdzie napisałem, że E39 jest trudne do zrobienia a starsze BMW są łatwiejsze? Widzę chyba czytałeś inny wątek przed napisaniem tej wypowiedzi i ci się coś pokręciło.

Piszac ze polegles chodzilo mi o to ze nie zaprezetowales swojego auta nigdy na zlocie. Wydaje mi sie ze najlatwiej wlasnie bylo napisac ze ci sie auto znudzilo a prawda jest inna. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to byłoby napisać że twoja jest ch***wa ale przecież prawda jest inna ... Medrkujesz widzę w necie i szukasz dziury w całym, ale prośba żebyś smiecil komu innemu bo tu nic nie wnosisz. Ja nie żyje dla tego forum i musiałbym na***rdalac ostro kokolino żeby sprzedać auto z powodu innego samochodu a już na pewno twojego haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Najłatwiej to byłoby napisać że twoja jest ch***wa ale przecież prawda jest inna ... Medrkujesz widzę w necie i szukasz dziury w całym, ale prośba żebyś smiecil komu innemu bo tu nic nie wnosisz. Ja nie żyje dla tego forum i musiałbym na***rdalac ostro kokolino żeby sprzedać auto z powodu innego samochodu a już na pewno twojego haha

Nie musisz prosic w tym temacie juz i tak sie nie bedzie nic dzialo wiec nie ma co pisac. Napisalem tylko co widze i twierdze ale chyba prawda boli najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że za dużo żyjesz internetem i widzę od dłuższego czasu, że chciałeś tu jakiś ferment wprowadzić, ale nie wyszło ci, nie wiesz jak liczy się felgi 3tlg, nie wiesz co masz u siebie w aucie co udowodniles krótka rozmowa w chotowej ani nie znasz mnie poza tym forum, a piszesz swoje "zaiste prawdy" niejeden tu pewnie leje że śmiechu, że tak to przeżywasz, ku*** że ktoś może mieć większy plan na lepsze według niego auto. Nawet nie jest mi przykro że tak ciężko to znosisz. Musisz sobie teraz znaleźć równie słabego rywala z daily za 10tys pln, żebyś miał o kim spiskowac teorie. Widzę jedni potrafią się powstrzymać, inni mają wyjebane bo od tego nie zbiednieja, ale ciebie wyraźnie coś zabolalo, gdzie ja nigdy nie widziałem w tobie konkurencji bo ja tu wrzucam zdjęcia i komentuje żeby coś wnieść i się nauczyć a ty tylko po to żeby się poudzielac, ale tylko w tematach o których gowno wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lapka666 napisał:

Dziwnie spinasz się Americano. Najlepsze jest to że bez Łukasza to Twojego bmw by nie było w ogóle :) Więc o jakiej rywalizacji mowa haha? 

Czy ja tutaj pisze cos o rywalizacji ? W du*** mam czy ktos ma lepsze auto czy gorsze od mojego i masz racje Lukasz jak i Karramba pimogli mi w hoyy bo jak mial bym to sam zrobic skoro mnie tam nie ma ? A ty rudy piszesz o mnie jak bys mnie ku*wa znal hahaha jak mi sie cos nie podoba to to pisze i tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oba auta są fajne, a że jak to na Syndykacie "wszystkie takie same" to co zrobić... :smile:
Grunt jak ktoś dba i robi auto pod siebie i dla własnej satysfakcji.
Chyba o to tu chodzi.
Robienie takich rzeczy dla chęci rywalizacji czy zaimponowania kolegom z otoczenia byłoby (najdelikatniej mówiąc) niezdrowe.
Takie przepychanki to max w podstawówce :roll:
Ja swoje E39 mam już od stycznia 2013 r. i do tej pory mi się nie znudziło. Dbam, powoli sobie coś tam modzę i daje mi to satysfakcję.
Sprzedawać nie planuję.
Auto Rudego Hiszpana znam także z racji jego przygód z ogarnianiem mechaniki.
Tutaj widzę, że tak szczegółowo nie było to opisane. Po zrobieniu takiej roboty i włożeniu takiej kasy też nie opłaca się sprzedawać - jeździć, obserwować ;)

Zawsze może się coś wypalić, priorytety mogą się pozmieniać. .. życie.
Czekam na to co będzie następne i jak się sprawa z nowym projektem potoczy.

Czasem trzeba poklepać po ramieniu, czasem kopnąć w dupę ;)
W sumie dla mnie nie skończyło się to chyba aż tak źle, bo kilka gratów z tej E39 przytuliłem :-P
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...