Skocz do zawartości

Rudy Hiszpan'

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.08.2018 o 18:59, orzel napisał:

Dla mnie SZTOS. Nie wiem co ty chcesz od tego auta ! :)

Jako właściciel widzę więcej mankamentów niż ktoś kto zerka na forum, nie powiem że podoba mi się mega to auto i widzę czasem na ulicach że nie tylko mi, ale ja jestem perfekcjonistą i chyba nigdy to auto nie będzie w takim stanie jak chcę, a jeśli mowa o tym, co pisze na 5er, to po sezonie na pewno będą inne opony na tyle lub na przodzie, bo jest ok 4mm różnicy w wysokości koła i ja to widzę gołym okiem i mnie krew zalewa.

Dnia 5.08.2018 o 21:13, atos1987 napisał:

Ja pi***ole jakie to auto jest kozackie !!! 

i patrz, dom Twój prawię widać na zdjęciu, a nie masz chwili żeby sie zespotować na dwie czarne ;)

Dnia 5.08.2018 o 22:40, goryl napisał:

poszedłbym z przodem jeszcze trochę w dół :)... i bajka piwo

Goryl z całym szacunkiem, też bym chętnie przód puścił dokładnie 0.5cm, ale ja mam do opony tylko ok 4mm i może wygląda jakby było miejsce, ale mam błotniki nieporolowane, nie mam mocnych kątów i jak skręcam oponę pod domem na lekkiej nierówności, to przy takiej lekkiej pracy stabilizatora opona drze błotnik :)

Dnia 6.08.2018 o 11:33, lapka666 napisał:

Wreszcie te koła wyglądają jak należy :wytrysk:Nie chciałem cisnąć na początku ale te kolory to był dramat. Teraz jest poziom piwo

Jak patrzę przed i po to był dramat, ja to widziałem, ale nie miałem jak tego przeskoczyć i powoli konsekwentnie do celu i teraz też lecimy dalej. Dzięki

 

17 godzin temu, grabol napisał:

Wyszło skurwisko! Spas bez darcia?

Dzięki Grabol, niejedna cegiełka od Ciebie dołożona do auta, nie chcę się rozpisywać, ale na pewno by to tak nie wyglądało i hamowało bez Ciebie.

Co do darcia, to wierzysz w cuda? :lol: Już mi po głowie chodzą sprężyny od Stamka albo nawet od Helmuta, to bym przy innej gumie opuścił przód i tył opuścił jeszcze dokładnie 3mm tyle brakuje mi do końca regulacji gwintu w KW :)

9 godzin temu, lapka666 napisał:

Powiem szczerze... Nie chce mi się szukać :D Ile te koła mają cali? 19"? Wyglądają na duże.

Tak, 19''. Przód 10J 3.5'' radinox tył 11.25J 4'' radinox.

Może koła wyglądają tak jak w dramatycznym kolorze, ale zmieniło się wszystko - nowe śruby, bębny, ranty, rotory, wszystko jest nowe. Śrubki i przednie bębny i przednie ranty tylko śmigane, ale i tak inne nie te co były na początku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 19 ciężko auto mocno posadzić aby progi były nisko ale za to auto jest bardziej mobilne 8) co nie zmienia faktu że patrząc na to auto to ono nie ma nic wspólnego z mobilnością :P

Auto przeszło sporo zmian i całokształt prezentuje się tak jak przystało na styl do którego dążyłeś 8-) jest bomba i tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Co się dzieje z autem? :-D

Koła pogonione, zbieram się do blacharza i lakiernika z zaszłościami, bo auto ma 20 lat i jak kupiłem to drugi lakier miała tylko maska, więc trochę roboty jest, ale Bujon dał mi namiar na magika od nas z okolicy i będzie działał.

Koło aktualnie to S37 które reperuje Koko i tak będzie do momentu aż nie znajdę 18'' PG1 lub Futury.

Sprzedaż koła była słabym pomysłem, ale musiałem. Jestem w ciemnej du*** ze wszystkim i nie mam czasu na auto, więc nie wiem co z sezonem 2019.

 

Pamiątkowe

Gvyj2yZ.jpg

Umw3VkX.jpg

o308qXI.jpg

 

oaZj3t3.jpg

ZMvRUC9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 8.10.2018 o 21:34, Bocian napisał:

Czekałem na kolejne aktualizacje tematu ale nie spodziewałem się takiej smutnej wiadomości ;( Ale patrząc na twoja prace napewno finalnie będzie grubo ;) także powiedzonka życzę  :) 

Bocian, raczej nie będzie grubo, wykopałem stare zaciski z 528i kupiłem komplet hamulców textara, nowe amory, do tego sprężyny m-technik, nowe poduchy, podkładki i inne potrzebne graty, składam to na serii, do tego będzie 8.5 i 9.5j styling 37, póki co m-pakiet, bh i wydech zostają, bo auto pewnie zostawię dla małżonki, bo za dużo tu poszło pracy i nakładów finansowych, które się nie zwrócą nawet w połowie, auto zrobione w całości, gdzie zostały ostatnie poprawki, na które jestem już umówiony i chyba pora szukać dla siebie innego auta gdzie można się bardziej wykazać i jest mniej sebixowe (tak, mam na imię Sebastian i się tego nie wstydze hehe). Myślę intensywnie o marzeniu jakim jest E28. Trochę słabe na daily, ale może nie będę musiał nim jeździć na co dzień. Zobaczymy jak to się potoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.10.2018 o 12:57, Americano napisał:

Jakie ty chcesz inne auto dla siebie szukac zeby bardziej sie wykazac ? Nie czaje miales e39 zrobione to posprzedawales wszystko i polegles a na e28 myslisz latwiej bedzie ?

E39 mi się znudziło, są inne BMW które mi się bardziej podobają i nie są takie oklepane jak E39. No zrobiłem przez dwa lata z seryjnego auta własnymi rękami samochód, który pare tygodni temu moim zdaniem było w większości ukończone, no poległem na całej linii ale pi***olisz głupoty człowieku, poległem bo co bo nie rozumiem, bo nie sprzedałem auta w całości czy go nie zostawiłem sobie w garażu skoro mi się znudziło? I gdzie napisałem, że E39 jest trudne do zrobienia a starsze BMW są łatwiejsze? Widzę chyba czytałeś inny wątek przed napisaniem tej wypowiedzi i ci się coś pokręciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ryyyan napisał:

Czyli sprzedałes auto? Szkoda. Fajny projekt był. Czekam zatem na kolejne grube BMW 8)

Nie no coś Ty. Sprzedałem gwint, heble i koła tylko. Auto ma m-pakiet, bh, skórzany tunel itd, wydech, sprężyny m-tech, zregenerowane całe hamulce i kupiłem do niej S37 8.5, 9.5j, zostawiam sobie ten samochód i kupuje drugi. Tu pewnie będzie top seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Nie no coś Ty. Sprzedałem gwint, heble i koła tylko. Auto ma m-pakiet, bh, skórzany tunel itd, wydech, sprężyny m-tech, zregenerowane całe hamulce i kupiłem do niej S37 8.5, 9.5j, zostawiam sobie ten samochód i kupuje drugi. Tu pewnie będzie top seria

Aaa rozumiem. A co w planach ? 5er? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

E39 mi się znudziło, są inne BMW które mi się bardziej podobają i nie są takie oklepane jak E39. No zrobiłem przez dwa lata z seryjnego auta własnymi rękami samochód, który pare tygodni temu moim zdaniem było w większości ukończone, no poległem na całej linii ale pi***olisz głupoty człowieku, poległem bo co bo nie rozumiem, bo nie sprzedałem auta w całości czy go nie zostawiłem sobie w garażu skoro mi się znudziło? I gdzie napisałem, że E39 jest trudne do zrobienia a starsze BMW są łatwiejsze? Widzę chyba czytałeś inny wątek przed napisaniem tej wypowiedzi i ci się coś pokręciło.

ja widze to inaczej poprostu nie miałes siły przebica aby towje auto zrobiło lepsza robote niz Americana i tyle bo były bardzo podobne do siebie teraz twierdzisz ze jest oklepane, skoro tyle pracy poszło w auto chowa sie pod koc i robi kolejne. Nie chce sie tu ścinać ani kłócić tak to widze i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

ja widze to inaczej poprostu nie miałes siły przebica aby towje auto zrobiło lepsza robote niz Americana i tyle bo były bardzo podobne do siebie teraz twierdzisz ze jest oklepane, skoro tyle pracy poszło w auto chowa sie pod koc i robi kolejne. Nie chce sie tu ścinać ani kłócić tak to widze i tyle 

A mało jest podobnych do siebie auto  na syndykacie? Nie chodzi o sile przebicia tylko o chęci do budowania auta. Hiszpan ewidentnie je stracił. Znudziło się mu i w pełni to rozumiem. E39 to jednak nie poczciwy kwadrat. Tutaj nie ma co chować pod koc. Dobrze zrobił. Sprzedaj graty, szukaj innej bazy. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

ja widze to inaczej poprostu nie miałes siły przebica aby towje auto zrobiło lepsza robote niz Americana i tyle bo były bardzo podobne do siebie teraz twierdzisz ze jest oklepane, skoro tyle pracy poszło w auto chowa sie pod koc i robi kolejne. Nie chce sie tu ścinać ani kłócić tak to widze i tyle 

Łukasz, nie ma sciny każdy może mieć swoje zdanie. Nie wiem czy się cieszyć że daily którym zrobiłem z 70tys km, jeżdżę na zakupy, wakacje.. jest bardzo podobne do projektu który jest top w pl bo elita nie dostaje każdy, czy się obrazić że mówisz o sile przebicia nie widząc auta tylko fotki z telefonu, a nie doceniasz że to auto jest zrobione mechanicznie od podstaw i wygląd to jego drugorzędna zaleta. Tu na forum jest ułamek informacji o tym co w aucie jest wymienione. W silniku to został chyba tylko słupek. Z resztą jak wspomniałem miło mi, że auto jest podobne bo ja widziałem e39 które zbudowales i szacunek za to jak ten samochód wygląda. Może bym schował auto pod koc gdyby to było 540. Jest to zwykle 2.8 które kupiłem do jazdy do pracy i cieszę się że przez te lata dało mi tyle radości i dlatego nie chce go sprzedawać póki co, tym bardziej że nie wymaga żadnego wkładu. Też trochę nie rozumiem czy na scenie Bmw czy syndykatu nie mogą być podobne auta, dla mnie to nie gra roli bo nie jeżdżę syndykatem i robiłem auto zawsze dla siebie i pod siebie a tu czerpalem inspiracje i wykorzystywalem rady, by auto bardziej cieszyło moje oko. Sprzedałem najdroższe części nie bez powodu. Mam plan i się go trzymam. Nie żałuję że zrobiłem to auto i mam bardzo mały żal do siebie, że go rozebralem ale na pewno zniknie jak pojawi się kolejny samochód. Chowanie e39 pod koc byłoby na miejscu gdybym miał garaz no i koc ;) teraz czas postawic daszek na kolejne auto. Zaznaczę w tym momencie że niejedna osoba ma tu takie auto i na pewno będą do siebie podobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro życie jest takie zero_jedynkowe, to szkoda że americano z powodu tego 528 chciał sprzedać na fb za cztery dychy swoje 535.

Już teraz łącze fakty, ryan sprzedaje 540 bo nie dorowna americano a łapka mądry chłopak nawet nie startował z projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, CrAsH napisał:

Skoro życie jest takie zero_jedynkowe, to szkoda że americano z powodu tego 528 chciał sprzedać na fb za cztery dychy swoje 535.

Już teraz łącze fakty, ryan sprzedaje 540 bo nie dorowna americano a łapka mądry chłopak nawet nie startował z projektem.

Jeśli mówisz o moim aucie to jest 535 nie 540. I nie miałem zamiaru nikomu dorownywac. Po prostu potrzebuje miejsca w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...