Skocz do zawartości

[e92] BRODDI ///Mczy


broddi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Artur_M4 napisał:

Lepiej niż poprzednia folia.....Szkoda że auto nie jedzie..... a miałem przyjemność jeździć tym cudem jak jeszcze na Śląsku była....:)

No nie stety mi też po paru latach urzytkowania też sie wydaje że nie jedzie 

ale tak zawsze jest przydało by sie więcej,

prubowałem z paroma m3 i jedzie dobrze może kwestia kierownika 

to manual z dkg drobny błąd i odstaje sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy w e92 M3 jest wystarczająco dużo aby to auto było za***iste...tyle . Jeśli cokolwiek dłubać to fajnym wyjściem jest stroker na 4.4 ale to nie dla każdego się spodobać może.  Ladowanie dużej kwoty w zamian za około 120KM.  Kolor jest trafiony na e92 nic fajniejszego dla mnie ale najbardziej jednak robi robotę lakier. Folia to dobre by moc eis pocieszyć innym kolorem i nie stracić na wartości auta, no ale nie można miec wszystkiego na raz. Ale skąd tą dokładkę będziesz miał?ory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Budrys napisał:

Mocy w e92 M3 jest wystarczająco dużo aby to auto było za***iste...tyle . Jeśli cokolwiek dłubać to fajnym wyjściem jest stroker na 4.4 ale to nie dla każdego się spodobać może.  Ladowanie dużej kwoty w zamian za około 120KM.  Kolor jest trafiony na e92 nic fajniejszego dla mnie ale najbardziej jednak robi robotę lakier. Folia to dobre by moc eis pocieszyć innym kolorem i nie stracić na wartości auta, no ale nie można miec wszystkiego na raz. Ale skąd tą dokładkę będziesz miał?ory

Do wyboru ind lub alphan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wisnia135i napisał:

@Budrys no dlatego mówiłem o kompresorze, aktualnie jest wystawiony uzywany komplet w  bdb stanie za 3900e setup na 600ps 

No tylko, że to już nie będzie wolnossące V8 dźwięk samego silnika s65 to podkreśla charakter M3, a z kompresorem jest taki sam dźwięk? no niee. Ja powiem sam za siebie, że dla mnie to istotna rzecz, a mocy zawsze będzie za mało po pewnym czasie to pewne...  to tylko moje własne zdanie nikomu nie chce nic narzucać ani krytykować, a i sprzeczać sie nie ma o co każdy ma inne podejście i ja to szanuje, kompresor tez jest fajny tylko musilbym miec 2 szt m3 w jednym kompresor w drugim wolnossak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Budrys zgadzam się każdy ma inne podejście, co do dźwięku to nie powiem bo na żywo z g-powerem nie słyszałem :) do mocy tak przyzwyczaja się człowiek więc dobra opcja  chwilę autem nie jezdzic albo pojezdzic czymś słabym, to się odzwyczaisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Budrys napisał:

No tylko, że to już nie będzie wolnossące V8 dźwięk samego silnika s65 to podkreśla charakter M3, a z kompresorem jest taki sam dźwięk? no niee. Ja powiem sam za siebie, że dla mnie to istotna rzecz, a mocy zawsze będzie za mało po pewnym czasie to pewne...  to tylko moje własne zdanie nikomu nie chce nic narzucać ani krytykować, a i sprzeczać sie nie ma o co każdy ma inne podejście i ja to szanuje, kompresor tez jest fajny tylko musilbym miec 2 szt m3 w jednym kompresor w drugim wolnossak :) 

Dwie sztuki m3 e92 to przesada:wink:

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@Budrys zgadzam się każdy ma inne podejście, co do dźwięku to nie powiem bo na żywo z g-powerem nie słyszałem :) do mocy tak przyzwyczaja się człowiek więc dobra opcja  chwilę autem nie jezdzic albo pojezdzic czymś słabym, to się odzwyczaisz :)

Ta opcja bardziej mi odpowiada;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@broddi przy okazji nie myślałeś również o spoilerze jak ma gts?  Przy okazji co o tym myślą inni?  Niby pod syndykat to nie podchodzi ale z drugiej strony to wychodziło ori tak jak gt class 2 np tak więc zastanawia mnie to, a pytam bo myślę do mnie potem czy takiego spoilera z gts nie wrzucić czy  jednak zostawić lotke performance.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wisnia135i napisał:

@broddi przy okazji nie myślałeś również o spoilerze jak ma gts?  Przy okazji co o tym myślą inni?  Niby pod syndykat to nie podchodzi ale z drugiej strony to wychodziło ori tak jak gt class 2 np tak więc zastanawia mnie to, a pytam bo myślę do mnie potem czy takiego spoilera z gts nie wrzucić czy  jednak zostawić lotke performance.. 

Wiśnia135i kiedyś padło na tym forum takie zdanie że nie zawsze coś co jest oryginalne mieści się w kanonach tego forum i wygląda tak jak powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wisnia135i napisał:

@broddi przy okazji nie myślałeś również o spoilerze jak ma gts?  Przy okazji co o tym myślą inni?  Niby pod syndykat to nie podchodzi ale z drugiej strony to wychodziło ori tak jak gt class 2 np tak więc zastanawia mnie to, a pytam bo myślę do mnie potem czy takiego spoilera z gts nie wrzucić czy  jednak zostawić lotke performance.. 

Zostaje lotka tylko parapet to sie komponuje z klatką ja tej nie przewiduje;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bartek.P napisał:

Gdyby nabył bmw e92 M3 GTS to nie odważył bym się ściągać tego spoilera ale także nigdy bym się nie zdecydował dołożyć go do innej wersji.  To moje skromne zdanie na na twoje pytanie Wisnia135i.

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...