Skocz do zawartości

[E30] wąska cabrio made by brzytwa


brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam od dluzszego czasu jakiegos czarnego tanszego e30 cabrio do 10 tys i szeroka lampa zawsze mi ktos podkupi. Pojawiaja sie waskie ale nie podoba mi sie w nich tyl pod zderzakiem, w sumie przod tak samo . Jedyny pomysl jaki mi przychodzi do glowy to kupic w ostatecznosci waska i dolozyc takie dokladki jak Ty masz, oczywiscie bez progow bo mi sie kompletnie nie widza ( i tu mnie przeklinaja klasycy ).

Doladki u Ciebie niby psuja typ klasyka w waskiej lampie ale przynajmniej spoko to wyglada. Z czarnymi lampami i czarnym grilem jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 733
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

haha

 

Menelku to juz handlujemy :-D

 

Auto juz niedlugo nie bedzie mialo mtII,w garazu lezy komplet MTI i czeka na zalozenie

 

Tu przyznam racje klasykom - wąska to albo NIC albo M-plastik 8)

 

A to że znalazly sie te dokladki u mnie to wylacznie moj pomysl! High-Tech namawial

 

mnie od razu na zelazny trend,no ale cóż - pan chcial tak mial

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi tez za bardzo one nie pasuja ale jak juz na sile kupie waska cabrio to cos bede musial zrobic z tym tylem i przodem a wiem ze mt1 tak latwo nie dokupie...

Narazie jestem w trakcie szukania, rzuc gdzies w garazu te dokladki od szerokiej jak juz pozmieniasz na mt a jak cos kupie na tzw. odwal sie z waskiej to sie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wąskiej ten tylny pas jest przezajebisty, jak jest gleba i wystające koła to wtedy widać cały urok waskeij lampy, wszystko takie cienkie a koła wystają, to jest piękne

przód w wąskie również jest piekny

jeśli cabrio to tylko w wąskiej. menel pewnego dnia dostrzeżesz piękno wąskiej lampy ja Ci to mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do waskiej trzeba dorosnac :twisted:

 

a żebyś wiedział

jak miałem pierwsze e30 w szerokiej to miałem zdanie zupełnie inne, zawsze mi się wydawała wąska lampa jakaś niedos..ana brzydka i spartaczona, teraz jest zupełnie na odwrót choć kocham się nadal w szerokiej coupe z MT2 on board

 

 

 

a wracając do fotek, moja e30cha 3 tyg temu wiązła starszych do ślubu , my (młodzi) jechaliśmy e24 kota sylwestra :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wąskiej ten tylny pas jest przezajebisty, jak jest gleba i wystające koła to wtedy widać cały urok waskeij lampy, wszystko takie cienkie a koła wystają, to jest piękne

przód w wąskie również jest piekny

jeśli cabrio to tylko w wąskiej. menel pewnego dnia dostrzeżesz piękno wąskiej lampy ja Ci to mówie

 

Polać temu Panu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
w wąskiej ten tylny pas jest przezajebisty, jak jest gleba i wystające koła to wtedy widać cały urok waskeij lampy, wszystko takie cienkie a koła wystają, to jest piękne

przód w wąskie również jest piekny

jeśli cabrio to tylko w wąskiej. menel pewnego dnia dostrzeżesz piękno wąskiej lampy ja Ci to mówie

 

Polać temu Panu :!:

 

Polac wszystkim!

Już niedużo zostało Brzytwie :mrgreen: Do konca zimy bedzie gotowy german E30 IC :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis było troche czasu wiec obcykałem nowe dodatki,a stare poszły sie je..c

 

Na pierwszy rzut ori gumy na sprzegło i hamulec oraz nowy pedał gazu

kuba2030.jpg

 

następnie uchwyt ręcznego

kuba2032.jpg

 

od szukania gałek bolały mnie gały :shock: i trafiła wyciosana z m3e30

kuba2031.jpg

kuba2036.jpg

 

Potem szukania ciąg dalszy 36,5cm nie znalazłem wiec jest tak

kuba2033.jpg

kuba2035.jpg

 

 

pozdro -B-M-W-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj się ile kosztowała Cię ta przyjemność z M3 ?

 

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :wink: ,ale musiałem troche nazbierac żeby

 

miec to cudo.

 

 

I jeszcze fotki z przymiarki nowego nabytku. Podobno mt I + mt II daje razem mt III haha

 

kuba2037.jpg

 

tutaj progi

 

kuba2039.jpg

 

kuba2040.jpg

 

Przód też jest ale narazie w reperacji,było małe pęknięcie,ale żeby nie było nudno

 

to wygrzebałem coś z garażu,może to bym dał...hmm :shock:

kuba2041.jpg

 

 

pozdro -B-M-W-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to bym dał...hmm :shock:

 

daj daj... daj sobie z tym spokój :P

 

a co do gałki to jacy dżentelmeni - przecież tu banda dresów w bmw na forum :mrgreen:

 

chętnie bym taką przygarnął ale ze zwykłym pająkiem bez jedynki w tył :)

 

wygodna chociaż?

 

Z tą dokladka to zart :mrgreen: ,ale ladny kebab by byl albo wies of hause :mrgreen:

 

co do gałki to jezeli ori to musi byc jedynka w tyle,bo inaczej to tandetna podróbka!

 

To jakby porównał MT I z tym ze ma za duze wyciecie na wydech,albo dziure na ucho i

 

tak bez konca ujmujac elementom spod znaku "M" nie tylko w e30 :-P

 

Ori to ori koniec i kropka.

 

Co do wygody to naprawde myslalem tez ze bedzie nie wygodnie,ale okazolo sie

 

ze zaje...scie lezy w dłoni :shock:

 

 

pozdro -B-M-W-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chłopaki - dajcie już spokój z tymi gałami. I tak juz poszła fama, że Esiu ma taką gałę jak Brzytwa, że im dobrze leżą w dłoni i się fajnie wachlują, hahaha. No i fajnie z nimi wyglądają. Do tego w zależności od humoru raz do tyłu, raz do przodu :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...