Skocz do zawartości
Envis

[e3] 2.8L 1976 by Envis

Polecane posty

10 godzin temu, M3DYK napisał:

No gościu, na GF uścisnę twojądłoń ale wrzucając zdjęcia e9 automatycznie zobowiązałeś się do wykonania takiej samej roboty co z e3 :) także od tego momentu czekam na nowy temat i mam nadzieje że nie będziesz musiał kupować nowej karoserii... oby tą udało się odratować...    

myśle że e9 będzie jeszcze lepsza bo na e3 dopiero się uczyłem i pewnie zanazłyby sie jakieś szczegóły które można było zrobić lepiej lub inaczej ;)  szczerze mówiac ta karoseria jest w opłakanym stanie ale decyzja jeszcze do konca nie zapadła bo w trakcie teraz inne projekty także e9 będzie czekać w kolejce ;)

1 godzinę temu, AdRRian napisał:

Zniszczyłeś Wszechświat i wygrałeś internety :)

Co tam jeszcze było ciekawego na placu :P?

dużo e12 i kilka e21 ale niestety nic ciekawego.  jakby tam była taka e12 535 to bym sie zainteresował jednak takiej tam nie znalazłem :(

r6hzlntg3dvi.jpgkh5c66a6vatp.jpg

4hi9s2uwqdbo.jpg

5wdvp6185wbq.jpg

w5j46vsnc532.jpg

2sqgr6k74tem.jpg

zq02kdxmm2tf.jpg

7csunqafoo7b.jpg

Jeszcze parę lat i faktycznie to będzie cmentarzysko bo żadnego nie uda się uratować. Zamiast wsadzić je do tej szopy obok to on na dworzu to trzyma. Szkoda. Wielka szkoda bo rarytasy fajne. 

auto w koncu staneło na kołach! zawieszenie i hamulce gotowe. w tym tygodniu planowane jest dokonczenie silnika i odpalenie i robię co tylko się da zeby zdążyć na GF :D

na próbę założone ori koła 14" oraz styling 37 i mnie się na tym stylingu bardzo podoba auto.  oczywiście austo zejdzie jeszcze niżej jak uzbroimy wszystko i zapowiada sie dobrze :D

h1tfe9rno7yw.jpg

f212d9z57woc.jpg

vat1fayaqqp8.jpg

vwyee33bryx1.jpg

ripwlekjf5jb.jpg

8dnd1pzniozy.jpgg7iaan9kruyg.jpg8dnd1pzniozy.jpg

26g3u1py4gc8.jpg

suvbb8o9l7pg.jpg

hweq7sm6drhz.jpg

nxhmyenxreu0.jpg

muefype42myt.jpg

zjcw0ezw74fy.jpg

gdzi6b6ws7bt.jpg

x3qjlep1pmpe.jpg

pn4ay40tgz2r.jpg

0rm2cwjgigs9.jpg

kbyx8napwrrs.jpg

geupyf52wxsj.jpg

pcji7l5gz0cz.jpg

vzenayp84imt.jpg

Ja także trzymam mocno kciuki żebyś zdążył na GF bo mam nadzieje że będę mógł stanąć w kolejkę osób które z chęcią z bliska obejrzeć to auto ;)