Skocz do zawartości

[e3] 2.8L 1976 by Envis


Envis

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

To co Ty zrobiłeś to jest coś czego nawet nie umiem opisac siedząc i klikając w literki na klawiaturze.

Dzięki takim ludziom jak Ty motoryzacja zyskuje bardzo wiele. Wielki szacunek dla Ciebie za to co zrobiłeś.

Dokładnie! Pisałem to już wcześniej... Pamiętam jak po pierwszych zdjęciach

gxtxpdaas4ic.jpg

pomyślałem... Gość nie poważny. Nie wie na co się piszę. Stare auto i budowa od zera? Przecież to od ch... roboty, jeszcze więcej kasy a najwięcej szczęścia w znalezieniu albo ratowaniu części. To się nie uda! Nie ma opcji! Będzie pewnie budował teraz pół życia...

Zbudowałeś... Brak słów, żeby to podsumować. SZACUNEK!!!

Czekam na E9 bo będzie sztos. Teraz już wiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Auto już mam zarejestrowane na żółtych blachach  i z radochą śmigam :) od czasu do czasu uda się zrobić jakąś sesje foto :)  zostały do zrobienia jeszcze jakieś drobiazgi ale to przez zimę spokojnie dopnę szczegóły :)  postanowiłem też za zacznę e3 jeździć po polsce i robić cykl filmów pod tytułem: "Envis na szlaku projektów"  jeśli ktoś ma chęć posłuchać pierwszego odcinka w którym troche opowiadam o aucie zapraszam do obejrzenia.   bardzo chciałbym pokazać wiele aut z syndykatu i myśle że na wiosne co najmniej z kilkoma osobami uda sie spotkać :)

 

 

 

 

 

 

a tutaj jeszcze kilka fotek z sesji:

 

 

zh9r6swu2665.jpg

bcd6enbvbrtl.jpgr6mkoq8xedhj.jpg

1b8ipzpcuzqm.jpg

kourm4ccb2oi.jpg

xpi22gmrpcqv.jpg

1681uyledp6p.jpg

vh0fl3gs5aq2.jpg

ezoimab5tu9m.jpg

z0onhezrhbzf.jpg

qzm0ybgr1xa3.jpg

u7mchr24rd6t.jpg

p9hxv1u0pv89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, patrykm88 napisał:

Coś pięknego! Ale by tu rs wpadł aż miło

na wiosnę mam plan przymierzyć od  znajomego rs 17 :D

5 godzin temu, marcin607 napisał:

A ja bym tu jakies 15 albo 16cali cywilne koło widział. Jest przepiękna. 

 

myślę że 17 to takie minimum bo to duże auto także przy 15-16 koło ginie ale mam tez kilka epokowych kompletów z e3 więc może jakies customy wpadną ;)

2 godziny temu, witboy napisał:

d700 daje rade duzo w ps ? czy głownie lr ? jakiś namiar na preset? ja nienawidzę kolorów z mojej d750 ;/ z 700 było bajka ;/  

 

mam d700 oraz d750 i zdecydowanie wolę d700! w ps robie jedynie zaciemnianie tła i usuwam niepotrzebne śmieci z tła. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł żeby jeździć po Polsce i pokazać projekty mega kosior i będę obserwował YT bo będzie się działo. 

A jeśli chodzi o auto to wszystko zostało wcześniej napisane i mam nadzieje że zobaczę to auto w Chotowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, M3DYK napisał:

Zapoczątkowałeś fajną serię odcinków o fajnych samochodach,  o odcinki możesz być spokojny bo świetnych aut na syndykacie nie mało :) elite PD,  no będziesz miał sporo pracy :D  licznik w twojej e3 nie raz się przekręci hehe 

właśnie na syndykacie jest tak wiele świetnych fur do pokazania wiec przyszły rok będzie intensywny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
19 minut temu, wryl napisał:

ja pierdzielę co tu się odjaniepawliło to brak słów, kozak odbudowa

Najlepsze jest to że drugi taki dopindolony projekt jest w drodze:) I mam nadzieję że zawita tutaj na forum za jakiś czas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Najlepsze jest to że drugi taki dopindolony projekt jest w drodze:) I mam nadzieję że zawita tutaj na forum za jakiś czas :grin:

miło słyszeć panowie :) dzięki chociaz tak jak mówilem jakeiś tam niedociagniecia małe są w aucie. następna e3 bedzie lepiej dopracowana myśle :D  i mysle ze na wiosnę już zabieram sie za nią :) niedługo uzupełnię trochę materiałów foto bo zaniedbałem tutaj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...