Skocz do zawartości

[e3] 2.8L 1976 by Envis


Envis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
21 godzin temu, Chilli WonderBoy napisał:

Miło patrzeć, że takie cuda powstają w rodzinnych stronach, gratki !!!

 

u Ciebie tez sie sporo dzieje także czestochowa i okolice dzialają ;)

 

11 godzin temu, Lelek napisał:

Kiedy planowany jest wyjazd auta?

 

planowane było na 2017 :/  ale teraz została już końcówka także chciałbym sezon 2019 objechać juz tą e3....

 

jak pewnie dużo ludzi kojarzy miałem spory problem z wyborem koloru tej e3.  uważam że wybrałem świetnie i mnie sie bardzo podoba ale ori kolory też mi się podobają także kupiłem kolejną e3 2.8L którą jesli uda się uratować pomaluje w kolorze z palety e3. jak ktos ma dłuższa chwilę zapraszam do obejrzenia tego materialu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 30.12.2018 o 10:37, AdRRian napisał:

Planujesz się wyrobić na maj/czerwiec :)?

 

jak najbardziej  :D jest tylko problem z tym że na germana nie będę mógł dotrzeć z powodu wesela :/ 

 

 

prace przy składaniu w koncu ruszyły choć jeszcze nie z tym tempem które bym oczekiwal ponieważ czekam na ostatnią partię ocynku oraz niektóre chromy (np liswa slupka C) która musze dokręcić najpierw a dopiero potem wygłusić słupek matami.  poza tym podłoga i dach już prawie wygłuszone.  zdecydowanie auto będzie dużo lepiej wygłuszone niż oryginał ;)

 

rto20i5d81xc.jpg
t7rkt9k6n738.jpg
ofov317tlcif.jpg
4v37cd1gokoo.jpg
i0qxfkl16e9k.jpg
deea4du6l2yq.jpg
gd25gzaggqfx.jpg


wielkim fartem udalo mi się kupić oryginalny podłokietnik ktory wystepował tylko i wyłącznie w wersjach long.  pierwszy raz od tylu lat znalazłem na aukcji i od razu zamówiłem.  a już miałem wziąć ten z nowego projektu a teraz w obydwu autach będa takie same :) już zostal calkowicie rozebrany. Już jest u tapicera a w tym tygodniu chcę wysłac szyny oraz popielniczkę do chromowania.  zamówiłem róznież nową zapalniczkę z aso.  


xhqkk2kvdigf.jpg
dfp9ayq5ypcg.jpg
7k2fsw74lax3.jpg


nie miałem przycisku do sterowania lusterkiem elektrycznym - kupiłem wiec od e21 z funkcją przełączania prawe/lewe ponieważ bedzie zamontowane równiez lusterko pasażera (które tez było opcją dodatkową). na szczęście doszedłem do tego jak sterować lusterkiem pasażera - okazało się że fabrycznie do tego jest przełącznik pod kolumna kierowniczą. kupiłem oryginalny przycisk i teraz wszystko bedzie zainstalowane tak jak w fabryce :)


bnbglnccqzq9.jpg
o384oxily0my.jpg

 

a teraz pewnie poleca na mnie hejty ponieważ do auta zamontuję zestaw centralnego zamka . dla mnie to duża wygoda i chce aby auto miało centralny lecz otwieranie-zamykanie bedzie tylko z kluczyka.  (bez żadnych pilotów, migania kierunków itp)

5gi4ea1j5n4a.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdRRian napisał:

Wesela? Czyjego wesela? Panie, są rzeczy ważne i ważniejsze ;) 

 

01.06 musze być na weselu więc na dniu otwartym nie będę mógł być jednak jak wszystko pojdzie po myśli i auto się dostanie to przyjade 31.05 i wyjadę rano 01.06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w koncu dotarła do mnie chyba juz ostatnia partia części z ocynku i ostro zabieramy sie do składania. etap jak dla mnie bardzo wazny czyli montaż lamp przednich ktorych nie mogłem sie doczekać :)  

 

b6nklxgdehfa.jpg

9zx5zqg8gq9j.jpg

ejvdqpbsirjb.jpg

lv713new0jmd.jpg

4eef2venhtrh.jpg

dgvf0mkos7aq.jpg

wsk745p0nb5d.jpg

dszfcibcc279.jpg

ox3tpel400ba.jpg

uy1217vnxr3y.jpg

zvpsk2wj163w.jpg

tmvtzyuv1ru2.jpg

j7aqkavxbxbj.jpg

 

 

dorwałem również fanty niemal nie do osiagniecia - nowe NOS drewno tapicerki LONG - na razie zaloze takie ale na pewno bedzie potem pomalowane w bezbawny ale to przy robieniu kierownicy i gałki takze jeszcze nie czas na to.

 

0ozlhdwn40cu.jpg

aqp18744og6i.jpg

 

wiab6cxbzabc.jpg

jrwhq2n7gkwd.jpg

 

 

do tego nowe dekory deski rozielczej bez niemeckich napisów.. takie mi sie badziej podobają

 

8na0ay8ojzkn.jpg

 

 

 

 

licznik wyzerowany

 

4tkwq5812l5l.jpg

 

 

 

plastik schowka jedynie wyczyszczony

 

r8zma7kiit87.jpg

a7nkih6xggck.jpg

 

 

i to na razie tyle ale dzieje się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...