Skocz do zawartości

[E39] Rafael - 540iM Imola


Rafael

Rekomendowane odpowiedzi

No HEJ :)

Dlugo nie pisalem na forum,pora odswiezyc troche temat bo cos tam sie dzieje :)

Do auta przed festem wpadl nerki w piano black :)

6kegwa1.jpg?1

 

Jakies tam 2 z festa 

8Gk5g4P.jpg
4yvoSfs.jpg
 
Po fesscie zapadla decyzja o sprzedaniu Kerscherow,zrobilem wiec mala ostatnia sesje
aXhczRW.jpg
AoQ0vDu.jpg
L7frg1M.jpg
NYT4LKv.jpg
PShUlFN.jpg
 
Nastepnie udalo mi sie kupic felgi na ktore polowalem jakis czas,mianowicie BBS RC 18 8,5 i 10J
Stan byl srednio zadowalajacy,jak z daleka bylo ok to z bliska byly liczne przycierki itp
WqtWU9k.jpg
Padla decyzja na pomalowanie proszkowe w grube ziarno
HU9K0li.jpg
VLlFrEt.jpg
Yf3nFHV.jpg?1
 
Odswiezylem w miedzyczasie troche zaciski
qLTR0vz.jpg
 
Padla pompa wody,byla dosyc nowa a rozciekla sie,tak wiec wybor padl na pompe Hepu
5cLjC74.jpg
Byla rowniez zbieznosc
F5zK0KD.jpg
 
No i po zalozeniu kol wyglada to tak
fHbG0nS.jpg
jrdA07H.jpg
WiYwifE.jpg
n8CCIbv.jpg
oeEYgJE.jpg
 
Na takim tez setupie wybralem sie na urlop do Zakopca
DhC5NGX.jpg
V5R9R1f.jpg
4aMK4vD.jpg
Tu juz zaczelo sie chmurzyc,Giewont zakryty,kapitalne widoki na zywo
bbWK3bz.jpg
 
No i ostatnia kwestia,na poczatku roku udalo mi sie kupic takie oto cos
9 i 10J x 19 :)
S3uJ2ZV.jpg
Wymienilem rant,kupilem nowe dekielki zostala zrobiona polerka i niedawno odebralem gotowa calosc,tak to wyglada
nRj2Avn.jpg
M0sQB8t.jpg
 
Felgi czekaja pod kocykiem gotowe na 2018 :)
 
 
Starczy tyle zdjec w 1 poscie
Piona :)
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie. Czemu te zdjęcia z ostatniej sesji są takie małe?  :? Nie mogę ustawić na tapetę  8) Druga kwestia to że niestety strykjek zamieniłeś siekierkę na kijek... Zmiana felg to duży krok wstecz. Rozmiary słuszne ale ten rotor to nie za ciekawy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie. Czemu te zdjęcia z ostatniej sesji są takie małe?  :? Nie mogę ustawić na tapetę  8) Druga kwestia to że niestety strykjek zamieniłeś siekierkę na kijek... Zmiana felg to duży krok wstecz. Rozmiary słuszne ale ten rotor to nie za ciekawy jest.

RH Phoenix u mnie miały byc pierwsze 3tlg 19" ale szybko zmieniłem decyzję.Co do autka duży plus za kolor no i M62 w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak siadzie na tym red.Kolor auta ma duże znaczenie.

 

Dokładnie, poza tym Rafał pewnie nie założy na nie balonów. Mi się rotor też osobiście nie podoba w ogóle, ale czekam na efekt jak to siądzie, bo może się okazać niezłe. Poza tym 19'' to 19''. Jednak Kerschery były trochę małe do budy E39. Czekam na pierwsze przymiarki, choć BBS też nieźle siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Jesli chodzi o rotor to bardziej podobaja mi sie Kerschery.

RH maja gorszy rotor aczkolwiek mocno nadrabia tu rant a pozatym mialem juz w poprzedniej Imoli Hamanny 18 i w tej Imoli na Kerscherach mialem czasem wrazenie ze jest ok a czasem ze brakuje tego 1 cala wiecej.To  jest 1 kwestia.

2 kwestia to taka ze auto nie jest pomnikiem i nie wyjezdza raz w roku na zlot tylko sluzy bardziej do wypadow a ze w Pl juz na drogach jest ciekawie nie mowiac o dojazdach do jakis posesji itp wiec swiadomie od daaawna szukalem 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...