Skocz do zawartości

[E39] Rafael - 540iM Imola


Rafael

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Przedstawiam swoja dlugo wyszukiwana E39.Szukalem tylko 540 i tylko w manualu no i po pol roku szukania wkoncu sie udalo...

Kryterium byl mpakiet szyber manual  ori Europa oraz lakier nie czarny choc pozniej z braku takich aut bralem i taki kolor pod uwage.

Auto posiadam 2 miesiace,po kupnie oczywiscie mimo wydanej sporej sumy auto nie bylo idealem.Zaczalem je doprowadzac do obecnego stanu.

Na 1szy rzut polecial zestaw startowy,filtry,swiece,naprawa pdc lampy oraz mniejsze pierdolki.

a7cyURP.jpg

Zakupilem ori lampy tyl,dodatkowo zostaly przepolerowane

B3eefTK.jpg

wzpg3F9.jpg

Chyba jeszcze ori ;)

MgNwiIa.jpg

Jako ze ostatnio zbyt czesto zmienialem samochody zdecydowalem sie na montaz instalacji sekwencyjnej zeby troche dluzej ja potrzymac :)

Wpadl gwint no i auto poszlo do malowania,standardowo klapa tyl,pdc,prog,zderzak przedni gdyz posiadal odpryski i lusterka wrocily w kolor bo poprzedni wlasciciel pomalowal je maten na czarno.

Po tych zabiegach auto prezentuje sie tak

Kupione nowy halogeny tak zeby przod wygladal swiezo z pomalowanym zderzakiem

92eCxCj.jpg

tPks43e.jpg

mtPub4U.jpg

17gwhPI.jpg

Srodek

McKh1a1.jpg

Zakupilem nowe nerki bo obecne sa zle dopasowane

5i5rr8i.jpg

Jest tez nowy znaczek przedniej maski bo stary to jakas marna podrobka

Fajnie ze ktos inwestowal w auto,z przodu nowe tarcze zimmerman tyl dostalem do auta

Podczas zmiany kol ukazaly sie takie przewody Black Diamond

1RdnraF.jpg

 

Po cabrio zostaly mi Kerschery,zakupilem nowe szersze ranty na tyl:


51Wc5ay.jpg

Po zlozeniu calosc wyglada tak 

8kQcDlk.jpg

 


Teraz pasuje to wszystko popasowac bo Germanfest coraz blizej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koko tak jest-pomodzony Tat i wsumie myslalem ze bedzie lepiej...

kiloff-opony i tak malo km zrobia :)

dokladnie,rozwazam zrobienie lifta ale to moze na przyszly sezon

 

co do fot z kolami,zalozylem ale mam problemy bo raz ze beben trze o sprezyne z przodu to z tylu zapiekla sie 1 strona

jutro bede cos z tym dzialal i pasowal to bo czasu coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już mówiłem gdzieś co o aucie sądzę. Kosa.

 

215/40? Gdzieś to ustrzelił? Możesz mi podać parametry zwłaszcza ET kółek i pokazać od boku jakąś fotę tych felg z oponami? Też mam 9.5 i 10.5  Na tył chcę 245/35 ale nie wiem co z przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

215/40? Gdzieś to ustrzelił? Możesz mi podać parametry zwłaszcza ET kółek i pokazać od boku jakąś fotę tych felg z oponami? Też mam 9.5 i 10.5  Na tył chcę 245/35 ale nie wiem co z przodem.

Rudy Hiszpan z tego co pamiętam masz Schnitzery 19" a Kerschery są w 18" a to całkiem inna bajka jeśli chodzi o opony i celował bym bardziej w profile 35 na przód i 30 tył inaczej z e39 będzie off road

 

Rafael wklejaj foty auta na Kerscherach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie chwale ;)

Auto odwiedzilo maly detailing

Tak wygladal lakier przed korekta czyli masakra,zreszta w poprzedniej Imoli bylo tak samo

g4TneB3.jpg

Tak wyglada po 

9Lz0iTd.jpg

No i 1 fotka na szybko jak wyglada calosc na felgach

7dwRWb5.jpg

 

Denerwuje mnie ze przod jest tak wysoko wzgledem tylu,zmienilem sprezyny przod i sprobuje ja jeszcze obnizyc bo chce ugrac te 0,5-1cm

Pozdro a ja ide krecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...