Skocz do zawartości

[E38] by gamek2 -728i


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam wam moje bmw e38 ktore nabylem jakies 1,5 roku temu ;) Nie szukalem zadnego auta ale jakos tak przegladalem allegro i wpadla mi w oko calkiem fajna sztuka no i odrazu za telefon dzwonie pytam co i jak no i w nocy wyjazd 540km na ogledziny :D jak sie okazalo auto bylo takie jak opisywal je sprzedajacy cale w ori lakierze i praktycznie wszystko dzialalo :D jedyne co bylo to male rdzewki na dolach drzwi i tylnej klapie co oczywiscie zaraz zrobilem auto mialo dwoch wlascicieli jeden w Niemczech i od siedmiu lat jeden w Polsce Miala byc to seria ale wyszło jak wyszło

Oczywiscie wymienilem wszystkie filtry ,plyny ,oleje ,paski,rolki,swiece,przewody hamulcowe i sporo innych drobniejszych rzeczy wpadlo tez cale nowe audio

 

Rok prod 1999 silnik 2.8

2qnck8l.jpg

 

34975hg.jpg

15z58ut.jpg

 

 

148kg02.jpg

 

1okrww.jpg

 

2r29fgg.jpg

 

Oczywiscie odrazu wzilem sie za malowanie progow i dolow zderzakow bo nie byly w kolorze

 

2jrvxc.jpg

 

nastepnie wpadly lampy z bialym kierunkiem ktore oczywiscie dopiescilem

 

102qfxt.jpg

 

nastepnie wpadlo kolo na lato jest to styling 32 w 18 calach ktore tez pomalowalem

 

2edct1l.jpg

1z35o90.jpg

 

nastepnie szukalem sprezyn zeby troche dac przod nizej i padlo na springi AP -40

 

dpa59h.jpg

 

wpadla tez dokladka alpiny pod przedni zderzak bo bez niej strasznie mi sie nie podoba

 

2ikwoyt.jpg

 

pozniej przyszedl czas na odswiezenie lakieru ktory byl dosc troche porysowany i przez ostatnie 7 lat nie widzial zadnej pasty czy wosku szczerze to nigdy nie robilem bardziej zajechanego lakieru

angg9i.jpg

zu3234.jpg

k46kp2.jpg

f05gtu.jpg

 

Pozniej wpadl styling s32 w 18 calach

25jxcsx.jpg

 

 

1j9q3b.jpg

 

34pz9ck.jpg

Zeby się lżej oddychało

23vyxlk.jpg

 

 

Szybka akcja i sa alpiny

 

a9oksi.jpg

scyhif.jpg

 

 

Ostatnio wymienilem dekielki na nowe bo stare nie były za ładne i psuly efekt

 

2mex06o.jpg

2mr5gd3.jpg

 

Przyszedł czas na gwint i decyzja padła ne ISC wersja sport

rubmdg.jpg

xlxr0l.jpg

10533bs.jpg

24nr4w8.jpg

 

i kilka rzeczy bedzie na nowo oklejane

330ftso.jpg

 

Niestety nie mam zdjec auta po zamontowaniu gwintu bo cos oczywiscie musialo pójsc nie tak:) Niewiem co sie stało ale po odpaleniu gaśnie.Obstawiam przepustnice ale to juz ogarnie mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku napewno nie bedzie mega gleby tylko jakies tam spasy ;) gwint wpadł bo drazniła mnie koza z przodu mimo tego ze juz były springi -40

 

 

Hubert no ze silnik mały to wiem ale stan auta był na pierwszym planie ;)

 

Tu mam foto po spuszczeniu z lewarka ;) nie przejechalem nawet metra :D

1z4jpcn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z Bmw że po zakupie myślimy co tu zmienić, co upiększyć. Fajne auto zmiana koła i od razu efekt lepszy :)

Sam się zastanawiałem i zastanawiam nad e38 tylko czy jest sens dzieciaki do przedszkola wozić po Garbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne śliczne zielone BMW. Ostatnio ich więcej wydaje mi się i dobrze. VMasher, Gamek2... 

 

Wrzucaj często zdjęcia z prac bo naprawdę zrobiło się ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne śliczne zielone BMW. Ostatnio ich więcej wydaje mi się i dobrze. VMasher, Gamek2... 

 

Wrzucaj często zdjęcia z prac bo naprawdę zrobiło się ciekawie. 

Jeszcze Piekarz tylko że zielone to jest ale żeby było śliczne to jeszcze dużoooo brakuje ale pomalutku kompletuje graty. ;)

A wracając do tematu to kawał roboty już zrobiłeś ale jakie są dalsze plany co do auta jakieś 3TLG wpadnie, swap? Czy zostaje tak jak jest jedynie będziesz upiększać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...