Skocz do zawartości

[E46] Damian - 325Ci


feconi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bocian napisał:

Względem tylu na tych zdj przód wydaje się koza :sad: Co do felg szerokościowo świetnie ale rotor jakoś do e46 mi nie w ząb :wink:

Zobacz na zdjęcie bokiem, jest idealny klin jak dla mnie. 

Nie mam camberow w dodatku więc większe obniżenie to by spowodowało problemy ze skręcaniem przy tej szerokości felgi. Opona 205 i tak potrafi czasem przytrzec przy skręcie. 

Swoją drogą nie pomyslalem, że przód może być za wysoko. Jesteś już drugą osobą która o tym wspomina. Wydaje mi się, że to kwestia perspektywy i zdjęć. Myślę, że ten spory naciąg daje takie wrażenie Na żywo nic dodać nic ująć na przodzie.

Postaram się o jakieś lepsze zdjęcia porządnym aparatem, który lepiej oddaje rzeczywistość a nie telefonem i wtedy zobaczycie jak siedzi.

EDIT.

z tego wszystkiego poleciałem na dwór zrobić zdjęcie, apropo obniżania większego i kozy :-)

15sammf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamontowany. Gada bardzo ładnie.

Nie drze japy na niskich obrotach jak u chłopaków pod remizą, jest dostojnie ale z pazurem. Mruczy przyjemnie dla ucha.nagrywane telefonem także nie oddaje dźwięku w rzeczywistości.

Ogólnie setup na ten rok ukończony. Na dniach polerka i ogarnięcie kosmetyki wnętrza. Aktualnie jest tak i na ten sezon tak zostaje, co będzie po zimie, zobaczymy.

a44oex.jpg

21kxo2o.jpg

vnz210.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ogarnąłem sobie fotele. Odmalowane na nowo. 

Wstyd przyznać, że były zajechane jak pięty araba :-) (dodam, że przed szlifowaniem nie wyglądały  tak strasznie jak na zdjęciach  przed) najpierw przygotowana do malowania przez szlifowanie i potraktowanie odpowiednim rozpuszczalnikiem aby usunąć starą farbę i chemię, później farba a na koniec utrwalacz. 

Do pełni szczęścia we wnętrzu na ten moment brakuje mi obszycia kiery ale to myślę w następnym miesiącu nastąpi oraz porządne sprzątanie w tym tygodniu.

received_240570953203005.jpeg.88bea57618bbca413115ab91bb3fbeac.jpegreceived_2203978053215223.jpeg.3e3591996f1b679e3ce46e9714d81a8c.jpegreceived_1061673810656543.jpeg.a960cc317adb829f39c39c9c4e05c05f.jpegreceived_183763622392229.jpeg.1266518ce6c5d1ce0a387a9d1fe1cadc.jpeg

2lt4hte.jpg

i3fazc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thepiekarz napisał:

A co z zagłówkami są one ogarnięte? Bo na ostatnim foto tragicznie one wyglądają :shock:

Są są, najpierw ogarnąłem fotele. Po zrobieniu foto zrobiłem zagłówki :-) takiego szamba bym nie zostawil. Zdjęcie też dużo dodawało bo nie były w strasznym stanie, jak to zagłówki. Wystarczyło umyć , lekko przeszlifować i położyć jedną warstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, feconi napisał:

Są są, najpierw ogarnąłem fotele. Po zrobieniu foto zrobiłem zagłówki :-) takiego szamba bym nie zostawil. Zdjęcie też dużo dodawało bo nie były w strasznym stanie, jak to zagłówki. Wystarczyło umyć , lekko przeszlifować i położyć jedną warstwę.

No to jak wszystko ogarnięte to teraz fotele robią robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej, teraz musisz ściągać jeansy przed wsiadaniem, bo farby i lakiery do skór są krótkotrwałe i zazwyczaj wytrzymują 5-15kkm w zalezności od sposobu eksploatacji i ciężaru dupska kierowcy. Teraz oczywiscie wygląda to ładnie i środek od razu wygląda na sporo młodszy. Masz helpery w tym goldzie czy tylko jedną sprężynę? Ta fota spod auta dobrze świadczy i jest potencjał na glebę, sporo miejsca zostało. U mnie najniższy plastik osłaniający przewody paliwowe jest ok 2cm od gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Dużo lepiej, teraz musisz ściągać jeansy przed wsiadaniem, bo farby i lakiery do skór są krótkotrwałe i zazwyczaj wytrzymują 5-15kkm w zalezności od sposobu eksploatacji i ciężaru dupska kierowcy. Teraz oczywiscie wygląda to ładnie i środek od razu wygląda na sporo młodszy. Masz helpery w tym goldzie czy tylko jedną sprężynę? Ta fota spod auta dobrze świadczy i jest potencjał na glebę, sporo miejsca zostało. U mnie najniższy plastik osłaniający przewody paliwowe jest ok 2cm od gleby.

Farba rozwiązanie doraźne na ten sezon. Na następny myślę nad innymi fotelami z europy żeby było jak należy bo te są z Anglika. 

Tak, mam helpery ale nie chce ich wyciągać. Szczerze może i jestem siusiak ale nie wyobrażam sobie jazdy na większej glebie serio :-) nie wiem jak Ty możesz jeździć z takim obniżeniem. Niestety drogi i podjazdy jak stół nie są, nie chce non stop walić osłoną o asfalt.  Czasem w koleine przytre a co dopiero jakby jeszcze obniżać paaanie. Nie odważył bym się chyba bardziej obniżyć. Opony ciut za wąskie i nie widać efektu spasu. Przód na prawdę ciasno przy 9.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomału zbieram graty.

Plan na ten miesiąc to hamulce przód+tył. 

Zdecydowałem się na ate tarcze i ATE klocki. Nie chciałem żadnych cudów typu nacinanie/nawiercanie.

14y5p2c.jpg

Następny sezon to inne koło, RH idą do żyda. Mimo, że włożyłem w nie nowe ranty to czas na coś nowego. Co to będzie czy 1tlg czy coś skrecanego, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kepa416 napisał:

Trzeba było dać Zimmermana Sporta chociaż wygląda mniej cywilnie a pognie się pewnie tak samo jak ATE. Tylko pytanie czemu nie chciałeś nacinanych nawiercanych? 

Porządne, nawiercane itp tarcze kosztują duuzo kasy, zimmerman ma z jakości tylko nazwę niemiecką. Dla mnie trochę remiza takie tarcze dawać, które udają ultra sportowe bo mają nacinania , do fabrycznych zacisków i tak dalej. Żeby to miało ręce i nogi to swap na mocniejsze heble by się przydał i wtedy porządne tarcze za kilkanaście stów można wsadzać. Dlatego teraz standard pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatnie chwile z felgami. Sprzedały się, jutro ściągam więc to była ostatnia okazja żeby porobić parę konkretniejszych fotek. Ogólnie sezon 2018 udany, największy progres. Lecz nie staje, dalej jest dużo planów i rzeczy do zrobienia, zawsze coś będzie zresztą, nigdy mało :-)

received_472845716542675.jpeg.444e9c34efb9a1d8eb14741dd2e63536.jpegreceived_1113906718756964.jpeg.6c149713d1f03060d2f2ff308bff5adf.jpegreceived_2192201631017110.jpeg.8ff1ffae7a3be38d45ae2490c08e7d72.jpegreceived_1375313509237257.jpeg.f7efedbf4e7bd4533190f2032e11ebaa.jpegreceived_1375313459237262.jpeg.84d21baf6cebdc54835e337aee8c0529.jpegreceived_1375313522570589.jpeg.bba558b51c277421120bf8588d382417.jpegIMG_20181115_172247.jpg.838e1517e3f9060a6db70f00f068dccf.jpg

2ztaz3l.jpg

2qbskg4.jpg

2i11hmu.jpg

14lpytj.jpg

nv78rq.jpg

b8qxiv.jpg

2dh8xfo.jpg

2e1hrtu.jpg

flwlye.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, feconi napisał:

Porządne, nawiercane itp tarcze kosztują duuzo kasy, zimmerman ma z jakości tylko nazwę niemiecką. Dla mnie trochę remiza takie tarcze dawać, które udają ultra sportowe bo mają nacinania , do fabrycznych zacisków i tak dalej. Żeby to miało ręce i nogi to swap na mocniejsze heble by się przydał i wtedy porządne tarcze za kilkanaście stów można wsadzać. Dlatego teraz standard pakiet.

 

Ej nie szalej z tym Zimmermanem sporo osób lata i nie jest to Mikoda czy Rotinger. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kepa416 napisał:

 

Ej nie szalej z tym Zimmermanem sporo osób lata i nie jest to Mikoda czy Rotinger. 

Sporo osób to słyszałem, że mówilo źle o zimmernanie. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie tanie,nawiercane tarcze do ori hebli to remiza. Zdania są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw tarcze/klocki skompletowany. W poniedziałek montaż. Ogarnę sobie jeszcze rolke od alternatora bo na zimnym coś lekko zaczyna już słychać. 

ws1e20.jpg

W następnym tygodniu oddaje też kierownice do obszycia. Lokalny tapicer mi to ogarnie. Bez żadnych udziwnień, cięcia dołu itp ma wyglądać tak jak było oryginalnie. 

 

Zastanawiam się nad nowym kołem. Szczerze to chciałbym coś spróbować z 1tlg - rondelku 0058 albo jakieś hamanny. 

Znacie coś jeszcze ciekawego w 1tlg? Tylko 18 wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 18 to tylko rondell 0058 luz 0021(banany), ale i tak w e46 najlepiej pasują 19". I tak dziwi mnie że robisz krok wstecz, bo myślałem ze z 2tlg przeskoczysz na 3tlg. Jeśli tak to trzeba było zostawić poprzednie koło i spasować bo u nowego właściciela felgi robią nawet robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...