Skocz do zawartości

[E46] Damian - 325Ci


feconi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Złoty328 napisał:

Czy te zdjęcia są robione nokia 3310? Piszesz ze robisz auto pod siebie itp. A co chwile piszczy może być tak czy może zmienić?  A czy tak będzie lepiej?  

Aparat w hujałeju, to prawie jak z nokii. 

Na sesyjki z lustrzanką i artystą z "photography" w nazwie profilu z fejsa jeszcze nie czas.

W jednym poście się zapytałem a gościu mówisz że co chwilę się pytam... Poza tym czasem warto zasięgnąć opinii ludzi którzy mają świeże spojrzenie oraz pojęcie i powiedzą co jest dobrze a co źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Złoty328 napisał:

Strasznie wszystko bierzesz do siebie każdy ma swoje zdanie i pisze co jest nie tak 

 z lekkim wyluzowaniem podejdź to tematu i będzie spoko ;)

Jeszcze nie do końca wpasowalem się w specyfikę tego forum, popracuje nad sobą 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rudy Hiszpan' napisał:

z tym kieunkiem od razu lepiej. widze ze krytyka cie boli ale jest skuteczna. co prawda powoli ale auto idzie w dobrym kierunku. powinienes dziekowac chlopakom za zlote rady w starym stylu

Ja za rady jestem wdzięczny, lecz muszę jeszcze się nauczyć je odpowiednio przyjmować i zrozumieć charakter syndykatu. Myślę, że powoli auto, jak i ja, idziemy w dobry, stary styl syndykatu :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2018 o 13:58, atos1987 napisał:

U mnie też by się przydało zrobić taki zabieg ze spryskiwaczami xenonu , bo przy każdym patrolu drogówki czuję się niepewnie :D

Większość z tych szeryfów nawet nie zwraca na to uwagi także luzik :-)

Nie jest to mega trudne ale wymaga sporo cierpliwości, ja musiałem dwa razy rozbierac bo za pierwszym razem nie sprawdziłem szczelności zanim było wszystko rozebrane. Okazało się, że lewego przewodu dobrze nie wcisnąłem i ciekło, cóż zrobić.

Same graty to nie duży wydatek, mnie udało się kupić nawet w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Zderzak ori czy zamienik? 

I czekam na foty jak już siedzi na aucie. 

Zamiennik, ori nie mogłem znaleźć w fajnym stanie, same trupy połamane. Ten co kupiłem pasuje elegancko, widziałem taki na aucie na żywo i bez zastrzeżeń. Przy okazji robie jeszcze tylny zderzak po miał pęknięcie ale o tym niebawem... Ciąg dalszy nastąpi wkrótce, trochę zmian będzie oprócz zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2018 o 09:38, feconi napisał:

Zamiennik, ori nie mogłem znaleźć w fajnym stanie, same trupy połamane. Ten co kupiłem pasuje elegancko, widziałem taki na aucie na żywo i bez zastrzeżeń. Przy okazji robie jeszcze tylny zderzak po miał pęknięcie ale o tym niebawem... Ciąg dalszy nastąpi wkrótce, trochę zmian będzie oprócz zderzaka.

Mi 3tyg temu udało się kupić kpl zderzak ori razem z progami w igła stanie do założenia w kolor (oczywiście nie mój ) z 500 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bocian napisał:

Mi 3tyg temu udało się kupić kpl zderzak ori razem z progami w igła stanie do założenia w kolor (oczywiście nie mój ) z 500 zł :mrgreen:

Do coupe ciężko trafić niestety, choć widze, że Tobie się udało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sebas napisał:

To gdzie Ty szukałeś tego zderzaka? Na fb i olx codziennie wystawiają jakieś angole na części.

Na Fejsie w grupie jestem z częściami, mieli od 700 do coupe. Kupowanie kota w worku jak nie widzę towaru. Plus do tego malowanie to ponad 1000 lekko więc wolałem kupić zamiennik, nie wiele tańszy od używek ale wiem, że jest w stanie idealnym do malowania a spasowanie nie pozostawia nic do życzenia. Więc wybór prosty i racjonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem zderzak z malowania, Nieźle wyszło, w dodatku pomalowałem na nowo tylny, miał pęknięcie + drobne rysy i odpryski. Przy okazji ogarnięte czujniki parkowania na nowe bez malowania(są teraz czarne). 

 

received_1674506986001417.jpeg.65df474eee66eddfeddbfc04f3ecf129.jpegreceived_1456666081101999.jpeg.1edfe3033baa5e785b30285ea9ecebed.jpegreceived_1668188529966596.jpeg.b9c313aa697bb86a728c01836a6d2df7.jpeg

Kupione nowe kierunki aby front był ciemny

 

Nowe ciemne halogeny

10pvrwy.jpg

Nowa sportowa wkładka filtra powietrza k&n (faktycznie zmienia delikatnie brzmienie) i nakładki na śruby kół.

28mrt5.jpg

1ewigz.jpg

W następnym tygodniu: 

- montaż zderzaka + błotnik lewy ( mój ma wgniotke i mam nowy w kolorze)

- w końcu przyjdzie wyczekiwany końcowy z kwasowki robiony na zamówienie w racing weld customs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LOTNIK napisał:

Elegancko, felgi pasuja mega jak dla mnie ale jeszcze troszke przód w dół bym dał ;) ale to moje zdanie :) 

Niestety nie mogę tego zrobić z paru powodów. Między innymi :

- nie ma już regulacji, jest na samym dole, na regulacji na zwrotnicy i górnej

- wtedy to już autem bym nie wjechał do domu i na prawdę ciężko byłoby tym jeździć po drogach. 

poza tym uważam, że przód w sam raz jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...