Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Thepiekarz napisał:

No grube mody ale niektóre z nich są i u mnie wykonane i już jakiś czas temu obczajone więc zero zaskoczenia:)

I dobrze by było jakby z tym autem zobaczyło się produkcję takie jak u Dawida więc dawaj jakieś filmiki jak to lata:grin:

Dzięki ;) ale nie robię modów po to aby kogoś zaskoczyć 

Czy będą produkcje jak u Dawida? Raczej nie prędko ponieważ silnik jest na docieraniu i musi trochę minąć ,druga sprawa muszę się nauczyć opanować teraz ten samochód bo to nie jest seryjne 192 konie gdzie wciskasz gaz w podłogę i jedziesz. Tu jest 523 konie na tylnej osi bez żadnych kontroli trakcji które nie wybacza błędu.Tak więc jak nauczę się kręcić bączki to coś tam nagram teraz jest czas na toczenie się :) Jak to mówią im wolniej jedziesz tym dłużej na ciebie patrzą :) 

9 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

To się nazywa pasja!mega podejscie do tematu a nie jakaś tam popierdolka, brawo

 

Pozdro

Dzięki ;) 

4 godziny temu, Michaś 523i napisał:

To dajcie cyne -podskoczę do was 

Dobrze że mam duże podwórko tylko pytanie czy dojedziecie :) 

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

Mega robota. Te hamulce to od m3 e46? Myślisz że taki set da radę ?? Zastanawiam się bo mam takie zaciski i tarcze, myśle czy ich nie sprawdzić w e36 ale wątpię, że to obsłuży 400+ w tej budzie. 

Dawid od początku budowania  projektu mam cały zawias i hamulce z e36 m3 3.2 niestety z pompą od 2.5 i powiem że to słabo hamowało albo wręcz powiem że wcale tylko że ja nie zapierdalam więc luz. Teraz będę montować podwójne serwo z X5 i zobaczymy co będzię. Rozmawiałem z kilkoma osobami i powinno być ok do mojej jazdy.U mnie nie wchodzi w gre żadne big brake czy czterotłoczki dlatego montuje mocniejsze serwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ARO napisał:

Dzięki ;) ale nie robię modów po to aby kogoś zaskoczyć 

Czy będą produkcje jak u Dawida? Raczej nie prędko ponieważ silnik jest na docieraniu i musi trochę minąć ,druga sprawa muszę się nauczyć opanować teraz ten samochód bo to nie jest seryjne 192 konie gdzie wciskasz gaz w podłogę i jedziesz. Tu jest 523 konie na tylnej osi bez żadnych kontroli trakcji które nie wybacza błędu.Tak więc jak nauczę się kręcić bączki to coś tam nagram teraz jest czas na toczenie się :) Jak to mówią im wolniej jedziesz tym dłużej na ciebie patrzą :) 

Spoko rozumiem jeśli chodzi o mody z elektryki to masz coś jeszcze w planach wsadzić? I spoko teraz nie ma żartów bo mocy tyle jest na tylnej osi że trzeba czuć respekt do auta ale jak już uda ci się opanować auto i dotrzesz silnik to dawaj jakieś filmiki:grin: I jeśli GF wypali to podbije i pogada się w końcu na żywca o tym twoim potworze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
21 godzin temu, feconi napisał:

moje ulubione e36 na forum. kozak kebab

Dzięki 

18 godzin temu, Bartek.P napisał:

Już nie mogę się doczekać wspólnej podróży na Molo...piwo

Ja też :)

15 godzin temu, qbak napisał:

W tym roku mi nie będzie dane ale w końcu ją zmacam kiedyś...

Nigdy nie mów nigdy ;)

9 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Będziesz na Molo?super , jeśli wszyscy dojadą to ale ekipa będzie !

Pozdro

Tak będę na Molo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...