Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj posiedziałem trochę w garażu i pobawiłem się z dolotem który mnie wkurzał po całym dniu zabawy uzyskałem efekt który chciałem osiągnąć od samego początku jak odebrałem autko

 

9d4f4a0c6ca3f636m.jpg

 

Dolot do turbo jak i intercoolera po przerobieniu.Prosta zabawa dla mojego kuzyna

 

4b66b0187c0d1cf1m.jpg

 

montaż był dopiero wyzwaniem trzeba było to jakoś zmieścić było ciasno ale udało się

 

8a970c523975bbc1m.jpg

 

c7dbd85d1574befam.jpg

 

fc7c2679e25cb16dm.jpg

 

I efekt końcowy kolanko od turbo nie jest już najniższym punktem :mrgreen: 

 

8b8a900771513faam.jpg

 

Teraz śmiało mogę zejść z glebą bez obaw że uszkodzę turbo

 

 

Sam cooler też dosyć nisko.. Mocy raczej nie brakuje hehe

 

złudzenie przez zdjęcie.Czy mocy nie brakuje to zależy dla kogo hehe

 

 

ARO gdzie dorwałeś schodek na cd ?

 

schowek mam od Brodera który był tak miły i mi go odsprzedał

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z tym kolankiem nad belką. Przy tym turbo jest opcja zrobienia czegoś takiego, ale jak ma się coś większego to na dolnym montażu to nie wyda. Poza tym pamiętaj, żeby nie jeździć na deszczu po kałużach z tym filtrem. Też mam u siebie w tym miejscu, obudowany plastikami dookoła, ale trochę strach mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karol no z tym stożkiem to jest mały problem ale nic innego nie wymyślę.W zasadzie będzie on zabudowany i dodatkowo zamontuje osłonę pod silnikiem aby jak najbardziej wykluczyć zalanie stożka.Mam jeszcze jeden pomysł o którym kuzyn mi podpowiedział co o tym myślisz?

 

http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0CAUQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.racingfactory.pl%2Fhydroshield-injen-id-2160.html&ei=nQ-8VPPWNIKIPd3UgZgK&bvm=bv.83829542,d.bGQ&psig=AFQjCNE4EL_K4AhbIN4AeaJDQoVU9fkDJQ&ust=1421697306832618&cad=rja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karol za podpowiedź

 

 

Leży dobrze! Mnie osobiście rozklepane błotniki niepodchodzą

 

temat nadkoli to nie kończąca się dyskusja hehe ale kto jak woli

 

 

Aro co Prozac robił konkretnie z Twoimi felgami?

Auto i modyfikacje majstersztyk bez dwóch zdań!

 

Pozdro!

 

konkretnie to wypolerował ranty odnowił śrubki i przy okazji poszerzyłem przednie bębny na 6.5 cala tak więc teraz jest 9.5 :mrgreen:

 

 

ostatnio nabyłem taki mały gadżet zapasu i tak nie mam więc wypełnienie będzię

 

7221648565ec0dcdm.jpg

 

ddf6f3170c3c2b29m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fajnie że ten większy 9L. A zapas zawsze możesz wsadzić, tylko przy tym kanistrze musi to być min 15cali, ale i tak nic mniejszego niz 17 pewnie nie wchodziło w gre

 

No u mnie i tak mniejsza felga nie wejdzie jak 17

 

A tym czasem dziś wróciłem z trasy i taka paczka na mnie czekała kolejny gadżet do buni kompletny PDC nie długo montaż

 

d2fc5d5cefa84312m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś trochę posiedziałem przy aucie i zająłem się środkiem a dokładnie

 

2a7f6f8b0863fbedm.jpg

 

będzie zmiana na deskę po lift i przy okazji chciałbym doposażyć autko w klimatronik tempomat multifunkcje itd  ale pojawił się problem :x

Chciałem zmienić moduł wycieraczek na ten do spryskiwaczy reflektorów ale go nie ma u mnie w ogóle jest inaczej za schowkiem niż u innych

 

2ea95d9082c6d317m.jpg

 

i teraz pytanie czy da rade zmienić ten stary moduł na ten po liftowy jak na zdjęciu czy będzie problem ?

 

2ea95d9082c6d317m.jpg

 

i czy te kable na zdjęciu można wykorzystać do przeróbki bo nie wiem na co tam są

 

95b5a53d09e01937m.jpg

 

60df9523c0d2ea3dm.jpg

 

i kolejne pytanie czy ta czarna kostka jest od klimatyzacji?

 

0bb366fa813519e7m.jpg

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Mała aktualizacja

 

Autko w końcu ma złożony środek po walkach z elektrykami którzy i tak przycieli sobie w ch..a.Dlatego postanowiłem złożyć środek i cieszyć się resztkami sezonu.

 

kilka fot :

 

b4603ca2f11e142dm.jpg

 

a0eaff664ead3968m.jpg

 

456201bfc687f8c7m.jpg

 

61ac1fd136c21a35m.jpg

 

0d9c75e88fad312bm.jpg

 

4fe1c7e8acaf5625m.jpg

 

03dc7c8ce8cfac36m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...