Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzilo mu chyba raczej o nasmiewanie sie niz o listwy.Niewiem jak nazwałby wies tiuningi gdzie laminaty same i lampy ala leksus.Ja ide pomału w kierunku GERMANA niz w jakiegos ulepa.Wiekszosc z forum ma poszerzone nadkola w swoich autkach to tez ulepy?Zdjecia pokazuja jak jest narazie a nie jak zostaje.Niestety idzie mi to pomału bo zbieram kase siedze godzinami w pracy zeby dodatkowo cos zarobic i zainwestowac w autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vadery w black??? A to ciekawe, a siedziska co??? Pomaluje motipem na czarno :mrgreen:

Ogólnie to jak dla mnie to jakiś ulep to auto, z przodu błotniki rozepchanie nie wiadomo po co, listwy jakoś dziwnie pasuja.

pozdro...

 

vadery będą obszyte na czarna skóra. utes a ty jak zrobiłeś swoje siedziska ty miałeś czarne ????? chłopak modzi jak może stara się i tak jak mówiłem to jeszcze nie jest skończony projekt wiec dajcie mu szanse na skończenie

PS. sorry all to moja wina nie powinienem wklejać tych fotek sorki all :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacki projekcik cichaczem sie robi ;)

Rozumiem ze folie dales na klosz od zewnatrz? Fajnie wyglada, ona jest ślepa! ;)

Fakt ze nadkola z przodu troche wyjechaly za bardzo, ale zawsze mozna nadrobic dystansem czy gleba. Daj jeszcze dokladke zderzaka w czarny mat bo teraz wyglada troche jak laminat, no i reszte m-paka skompletuj jak juz zaczeles ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia jest dana od wewnątrz na klosz gdzie jest montowany ring ale raczej ja sciagne i wstawie krzyze bo długich swiateł niemam prawie.A co do nadkoli to na zdjeciu bunia jest obnizona tylko o 3cm od seri.Wczoraj posadziłem ja maksymalnie ile mozna na gwincie i teraz jest si.Tak mi sie wydaje ale sami ocenicie pozniej.Zawsze mozna na nowo rozklepac :mrgreen: A co do M-pakietu to jeszcze listwy mi zostały i z zewnatrz to by było raczej wszystko.Potem sie biore za srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki pomalowalem sprayem.Ale od srodka.Musiałem oddzielic klosz od odbłysnika niebyło latwo hehe i pomalowalem odbłysnik czarnym matem a nastepnie skleiłem na silikon spowrotem.

 

Wygląda super, zdecydowanie bardziej mi się to podoba od malowania kierunkowskazu od zewnątrz. A jak to teraz świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świecenia kierunków powiem ze sa widoczne niema problemu z widocznoscią .Co do efektu który uzyskałem to przez to ze kierunki kupiłem dymione i dodatkowo pomalowałem odbłyśnik czarnym matem.Znajomy zrobił tak samo na białych kierunkach pomalował odbłyśnik i juz nie wyszły tak czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

A wiec tak na ten sezon raczej koniec bo brak $$$ został mi jeszcze gril do zmiany bo ten co jest ma troche przeszłe.A tak pozatym to prawie cały M-pakiet jest założony.Prawie bo brakuje mi tylko progów,vadery odswierzone ale na przyszły sezon bede obszywac na nowo.

 

A to taka mała sesyjka jak wyglada obecnie

 

c208d8758de559ebm.jpg

 

ee76f5d978e0d919m.jpg

 

cb21a3e8fcf9d5dbm.jpg

 

05095a3378d55c93m.jpg

 

fb52ccca3d540188m.jpg

 

18561b334977f77am.jpg

 

50af74046b608d43m.jpg

 

8d04fcb3b5e00418m.jpg

 

48c0e5312fcc7fcbm.jpg

 

3ad752612d33a3dam.jpg

 

6be854ade7c858a1m.jpg

 

62e4cc9e33768dc9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...