Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, dawid82 napisał:

A tak poza konkursem ciekawe jakby wyglądało 100-200 z v8m moim jak myślicie, może coś takiego byśmy nagrali w akcji dwa takie trochę szybsze auta od seryjnych e36 ;) 

No przewaga  mocy i momentu po stronie ARO, jednak turbo to turbo wiec tutaj myślę że, za dużych szans  by ci nie zostawił alw  napewno razem te dwa auta  obok narobiły by troche szumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bemben napisał:

M3 e92 dkg od 100-200 ma okolo 10sek. a Aro przy tej mocy pewnie 8,5 bedzie mial.

Myślę że, aro bedzie miał spokojnie ponizej 8 a nie zapominaj że e36  dawida z tym motorem będzie lżejsza jak e92..co nie zmienia faktu że i tak aro bedzie szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie takie teorie, które często  ni jak się maja do reala, moja jest lżejsza o jakieś 400 kg od e92 to raz, po drugie kręci się do ponad 9 tys obrotów na każdym biegu to dwa, moc ok 450 koni to trzy. Pamietam jeden wyścig z dawnych lat jak kumpel się ze mną założył mając 530d na programie z hamownia która wypluła 240 koni i moment ponad 300 nm a ja to seria 528i objechałem kilka razy pod rząd bez problemu, dlaczego wachlował biegami bo to był diesel a ja benzyna i długie biegi, dlatego oprócz wykresów i mocy liczą się jeszcze inne rzeczy ale

to już ulica i wyścigi właśnie pokazują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bemben napisał:

O wadze juz nie pisze bo to wiadome.

Nie wiem ile waży Aro e36 ale moja coś ok 1250kg z tym v8 , jak skończę projekt pojadę zważyć jeszcze raz bo tamta waga była z m62 a ten silnik jest lżejszy od tej starej v8, ale teraz jest inna skrzynia jeszcze a ona wydaje mi się większa wiec zobaczymy zważyć muszę z czystej ciekawości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ma rację wiele czynników ma tu znaczenie 

Ja mam przełożenie 3.23 i jest ono stanowczo za krótkie dlatego będę też zmieniać na dłuższe bo pierwsze 3 biegi kończą się bardzo szybko 

Moja kręci się do 6 tys gdzie Dawida dalej jedzie 

Kolejna sprawa V-ka będzie jechać od dołu u mnie od 3500 tak więc myślę że bardzo podobnie będzie jechać Davida auto w porównaniu z moją 

No i najważniejsze masa moja z tego co kiedyś była ważona miała 1550kg 

I ostatnia rzecz co już Dawid poruszył co z tego że auto gwiazda jak kierowca piz...da hahahahahah 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ARO napisał:

Dawid ma rację wiele czynników ma tu znaczenie 

Ja mam przełożenie 3.23 i jest ono stanowczo za krótkie dlatego będę też zmieniać na dłuższe bo pierwsze 3 biegi kończą się bardzo szybko 

Moja kręci się do 6 tys gdzie Dawida dalej jedzie 

Kolejna sprawa V-ka będzie jechać od dołu u mnie od 3500 tak więc myślę że bardzo podobnie będzie jechać Davida auto w porównaniu z moją 

No i najważniejsze masa moja z tego co kiedyś była ważona miała 1550kg 

I ostatnia rzecz co już Dawid poruszył co z tego że auto gwiazda jak kierowca piz...da hahahahahah 

Pozdrawiam 

 

S65 nie ma dołu zaczyna jechać grubo od 4 ale kończy się na 9 a to daje naprawdę sporo, ale na razie to czyste teorie, ulica pokaże czyste fakty ;) co nie zmienia faktu, że obie to prawdziwe dziki rodem z piekła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, feconi napisał:

Co jak co... Ale do legendarnego 316 z naklejka ///M i tak podjazdu nie macie. 

Tu nawet nie pomoże turbo i pokrywa V8 look ze sklepu.

ej co jak co ale był taki epizod że miałem e30 318i M40 które objeżdźało każdą e36 320i na 1/4 :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego zawsze zostaje wam   Fame MMA ^^ ale  jak byscie się na kresce ustawiali to chcę tam być ! Juz nie będę z wami peugeotem startowal i wam siupy robił:lol:

A  na poważnie to jesli chodzi  o starty z rolki  to stawiał bym na  aro, jednak wiekszy moment z rolki zrobi swoje, jesli z lini  to jednak dawid, pomijając fakt umiejętności to jednak aro będzie jak sam mówi walczył z autem przez  pierwsze 3 biegi  a  dawid jednak wolnossakiem lepiej będzie mógł ruszyć nawet takim s65..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartek.P napisał:

To ja mam propozycję. Chłopaki przyjadą do Chotowej a tam niedaleko jest trasa szybkiego ruchu i wszystko się wyjaśni. Będzie można połączyć przyjemne z przyjemnym :grin:

Tego jeszcze  nie było,syndykat  organizuje  wyscigi na 1/4  na  autostradzie :lol: ale  podoba mi sie twn pomysł^^

@KUJON!! Jest sprawa haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho... co tu sie wyrabia i toś tu się świeci...

 1 sprawada to ciekawy jestem tych różnic w wadze i mocach ... 

 2 sprawa to jak się rzeczywiście  przekłada realnie na ulice... 

ARO musimy to sprawdzic... i chetnie bym to sprawdził w kwestii TOURING COUPE... moze być ciekawie... :)

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Akrobeta napisał:

Ho ho ho... co tu sie wyrabia i toś tu się świeci...

 1 sprawada to ciekawy jestem tych różnic w wadze i mocach ... 

 2 sprawa to jak się rzeczywiście  przekłada realnie na ulice... 

ARO musimy to sprawdzic... i chetnie bym to sprawdził w kwestii TOURING COUPE... moze być ciekawie... :)

Pozdro

 

Akrobeta, a pochwal się co masz u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, qbak napisał:

Ten zwykł turas na 3erze zrobił taki gnój że aż się ludzie zlecieli obadać co tam pod maską tak dziwnie ciasno :D

Oj tam oj tam... ;) Arka robił wiekszy hałas  ze swoich strzałów z wydechu... mój jeszcze był w delikatnej poczekalni... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Akrobeta napisał:

Hehe... zwykły TURAS 318TDS... :)

No tak zapomniałem o twoim tds na bi turbo z m57b30. Może szczałow nie będzie ale jak puści kopcja to wciągnie nosem wszystkich :drive:

Także czekam Piotr na finał i widzimy się na 3er :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...