Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, dawid82 napisał:

Zobaczymy kiedyś jak to jeździ co potrafi ??

Myślę że nadejdzie kiedyś taki dzień :wink: 

 

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Najpierw muszę się nauczyć panować nad autem 

 

5 godzin temu, lapka666 napisał:

No właśnie tyle lat a żadnego filmu. To chyba jeden z tych projektów co nie wykorzystuje potencjału. Co oczywiście po części rozumiem. Jednak jestem bardzo ciekaw czasów i osiągów.

Potencjał auta wykorzystuje w 100% jest nisko jest szeroko i jest swist czyli wszytko by przykuć uwagę. Auto nie jest na tor nie jest do driftu :grin: jeśli chodzi o czasy to na 1-2-3 stoję w zasadzie w miejscu tak więc nie ma co mierzyć. Jest plan na dłuższy dyfer i wtedy pewnie da radę coś pomierzyć. Auto sprawia mi ogromną frajdę samą świadomością że mam moc i mogę przycisnąć kiedy chce aby zaskoczyć nie jedną osobę. Ale na spokojnie jak się nauczę kręcić bączki to pewnie coś nagram :grin:

 

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@ARO daj polizać :lol: 

Hahahahahah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten temat tego auta śledząc to uważnie to stwierdzam, że ten projekt z tym turbo więcej czasu spędził w garażu na modyfikacjach i testach a potem poprawkach z tym związanych, oczywiście nie atakuje absolutnie ale odnoszę wrażenie, że to po prostu mit który świszczy na zlotach na jałowym biegu i nic więcej, żadnych konkretów, mówisz 1,2,3 i stoisz w miejscu, chciałbym chociaż zobaczyć to auto na GF na hamowni i te wyniki jakie ona faktyczne wypluwa wtedy w to wszystko uwierzę. Jaki problem nagrać film wpiąć 4 bieg od 1000 obrotów i pokazać te fakty w realnym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dawid82 napisał:

Patrząc na ten temat tego auta śledząc to uważnie to stwierdzam, że ten projekt z tym turbo więcej czasu spędził w garażu na modyfikacjach i testach a potem poprawkach z tym związanych, oczywiście nie atakuje absolutnie ale odnoszę wrażenie, że to po prostu mit który świszczy na zlotach na jałowym biegu i nic więcej, żadnych konkretów, mówisz 1,2,3 i stoisz w miejscu, chciałbym chociaż zobaczyć to auto na GF na hamowni i te wyniki jakie ona faktyczne wypluwa wtedy w to wszystko uwierzę. Jaki problem nagrać film wpiąć 4 bieg od 1000 obrotów i pokazać te fakty w realnym świecie. 

Wiesz Dawid ja nie muszę nikomu nic udowadniać jeśli dla ciebie jest mitem turbo które tylko swiszczy to pozostawie to bez komentarza :wink: skoro uważnie obserwujesz temat to kilka stron wcześniej jest wykres z hamowani. Ja na GF przyjeżdżam nie po to by uaplac auto tylko po to by je pokazać i pogadać z ludźmi. Po drugie nie mam takich umiejętności jak np Ty który świetnie ogarnia auto. Kolejna sprawa widzę że masz małe pojęcie na temat turbo skoro piszesz żeby zapiąć 4 i od tysiąca i pokazać co potrafi. Jeśli tak zrobisz to ciśnienie na tłoku spowodowane doładowanie może rozwalić półki na tłokach to tak w skrócie. Pzdr i bez spiny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Auto robione jest w KMS. Jeżeli Kali mówi i pokazuje wykres z hamowni BRT w Tomaracing, że jest 520+ i 620+ to tyle jest i żadna ćwierć hamownia z GF nie musi tego weryfikować :)

 

Choć faktycznie taki pomiar 100-200 pokazałby potencjał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ARO napisał:

Wiesz Dawid ja nie muszę nikomu nic udowadniać jeśli dla ciebie jest mitem turbo które tylko swiszczy to pozostawie to bez komentarza :wink: skoro uważnie obserwujesz temat to kilka stron wcześniej jest wykres z hamowani. Ja na GF przyjeżdżam nie po to by uaplac auto tylko po to by je pokazać i pogadać z ludźmi. Po drugie nie mam takich umiejętności jak np Ty który świetnie ogarnia auto. Kolejna sprawa widzę że masz małe pojęcie na temat turbo skoro piszesz żeby zapiąć 4 i od tysiąca i pokazać co potrafi. Jeśli tak zrobisz to ciśnienie na tłoku spowodowane doładowanie może rozwalić półki na tłokach to tak w skrócie. Pzdr i bez spiny 

Szanuje i rozumiem a o turbo faktycznie mało wiem. Po porostu chciałbym to zobaczyć w akcji nic więcej dlatego może zbyt ostro napisałem, bo na myśl ile tam jest koni mam swoje chore fantazje. Pozdrawiam serdecznie oczywiście fura jest dojebana po całości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, dawid82 napisał:

Szanuje i rozumiem a o turbo faktycznie mało wiem. Po porostu chciałbym to zobaczyć w akcji nic więcej dlatego może zbyt ostro napisałem, bo na myśl ile tam jest koni mam swoje chore fantazje. Pozdrawiam serdecznie oczywiście fura jest dojebana po całości 

Dzięki Dawid 

Też jestem ciekaw jak to jedzie i na pewno w sezonie będę sprawdzał. Teraz nie było możliwości sprawdzenia bo silnik na dotarciu był i porostu obchodziłem się z nim delikatnie. A że mało jeździłem to sezon się skończył i silnik przejechał tylko 2000 km. Przyjdzie nowy sezon to będą testy :wink: 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, qbak napisał:

Tylko wtedy @ARO boostu dojeb bo z czteroma osobami na pokładzie to już nie będzie tak szła ;P

 Ale to czekajk, jak my jedziemy z przodu, bartek z tylu  to ARO  nie jedzie :lol: @qbak to kto prowadzi ja czy ty ?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbak napisał:

Tylko wtedy @ARO boostu dojeb bo z czteroma osobami na pokładzie to już nie będzie tak szła ;P

Na start każdy dostanie pampersy aby nie narobił jak nie ogarne auta hahahahahah  

2 godziny temu, dawid82 napisał:

ja prowadzę ;) 

Ty to byś wykorzystał to auto w 110% 

 

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

A więc ARO musi zrobic w e36 cos czego jeszcze nie było,, 3 osobową kanapę z przodu :lol:

 

59 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Multipla w E36 heheheheheeh

Pozdro

 

Tego jeszcze nie było ale wtedy nie była by już jak wszystkie :-D

 

59 minut temu, Karramba V8 napisał:

Arki jeżdżą jak emeryci :-D i wiesz co mam na mysil :razz:. Auto kocur po całości i wreszcie mogliśmy spokojnie pogadać na obu zlotach.

Dokładnie Arek wiemy co mamy i to nam starczy piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lapka666 napisał:

Ukradłeś mi pomysł...

Skoro Aro ma kozak furę a Ty jesteś dobrym kierownikiem a ktoś tam jeszcze dobrze kręci filmy to czemu tego nie połączyć? :mrgreen:

Nie ma opcji abym latał BMW Aro nawet gdyby chciał, zbyt duża odpowiedzialność na mojej głowie.  Chcecie hardcore to niebawem V8 M look wraca do gry bo szykujemy suke do odpału pierwszego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...